Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
chyba zdrowieje ! 🤪

LOli powtorzyla sie temperatura
no to ibum
jak tylko temperatura jej spada
to zachowuje sie jakby w ogole chora nie byla
jak dobrze, ze sa takie leki ...
podobno jeszcze jutro moze byc z nia slabo
a pozniej coraz lepiej
narazie musimy siedziec w domu

klapi pracujesz jutro czy moze jakims cudem masz wolne ?

u nas urodziny w domu - mam nadzieje, ze z Dzieciaczkami
a pozniej jeszcze Rodzinnie
takze z 2 lub 3 razy bedziemy "swietowac"

tulaski dla chorowitkow ! 😘

LOlka juz spi
no to lece do moich Chlopakow
bo moj Brat nas nawiedzil 😆
a my akurat Szpital mamy w domu
extra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nas póki co ominęło ale mała niewyraźna może to adaptacja powtórna w żłobku .
Małe dzieci mały problem jak to mówią, ja dziś po wywiadówce i moja nastolatka tak jak ma dobre stopnie tak złe zachowanie grozi jej na koniec podstawowki zach. poprawne ..........w 3 tyg złapała -35 pkt. łacznie ma 72 z 100 możliwych eh......i uwagi w stylu : cieszyła się że Krzysiek ją kłuje cyrklem, wyzywała kolegę, wyszła z klasy bez pozwolenia, wyzywała nauczyciela .......i co ?piznąć w łeb ( a propos po uwadze z Krzyśkiem mało nie parsknęłam śmiechem ) o!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mielismy pierwszy atak Mjausi, chyba poprostu zbyt duzo wrażen miała dzisiaj i musiała odreagować, najpierw chciała POlę uczesać po kapieli, no było lekko niebezpiecznie bo chciała to robić grzebykiem, ale tu nie było aż takiej furii. Jak chciała na siłe wejść do łózeczka poli i tam spać (chyba) a my jej Nie pozwolilismy todostała ataku furii, dawno tylu łez nie wylała i tak sięnie darła. Ja karmiłam więc duzo nie mogłam, Michał opanowywał sytuację, a ja czułam się jak superniania bo go instruowałam. Pote,m jeszcze pare razy były łzy, ale dlaczego to nie wiemy poprostu zaczynała płakać, wiec napewno to jakieś stresowe, ale... mamusia przycięła włosy, wiec dziadziuś będzie zadowolony hahah

no nastolatki są nizłe
moja siostra chyba zaczyna tego doświadczać, bo jej opowieści są coraz pikantniejsze 🙂
lilii trzymaj sie i nie daj sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej powoli wracam 🙂
brakuje mi was.
Oj sztuńka mój sześciolatek potrafi okazać mega zazdrość o Emilkę a co dopiero mała Majka 🙂
Ciężko może byc ,bo Majeczka jeszcze do końca nie rozumie co się stało,jest mała.
Czuje się zagrożona,nawet jak będziecie jej wynagradzać to, mieć dla niej czas,okazywac miłość ona dalej będzie zagrożona ONA BYŁA PIERWSZA to normalne,
Powiem ci,ze najgorzej jest jak młodsze zaczyna chodzić....ojjjj 🙂
życzę ci cierpliwości.
Zdrówka dziewczyny dla was i dla dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj tylko 22 minuty się dusiła a nie 3h, ale teraz mówi przez sen "to moje". Może to oznaki poprawy o 24 druga dawka antybiotyku. Wolę dawać go przez sen bo i probiotyki wtedy podaje rano i wieczorem.
Boje sie jutra bo dzisiaj Zuzka jak usłyszała, że jedzie do przedszkola to odstawiła szopkę. Nie chciała się ubrać co jej spodnie załozyłam to zdejmowała i nawet uderzyła mnie w twarz. Jak już wyszła z domu to sie uspokoiła i z radościa poszła do przedszkola.
Jak ją odbierałam to wyszła z nią pani (jak nigdy) i powiedział, że che ze mna porozmawiać i okazało się,że chyba chciała się wytłumaczyć, że wyrzuciła Zuzki rajstopy do śmieci. Podobno nie chciała sie ubrać po drzemce.
Jutro mąż ma z samego rana kurs i nie może jej zawieźć jak zwykle o 8 więc pojedzie z moją mamą o 6:30 i nie wiem jak zareguje. Pewnie będzie niewyspana a poza tym mimo tego, że tata z nią nie spedza prawie w ogóle czasu to ona jest tak za nim, że chyba nie będzie chciała jechać z moją mamą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam,
coś widzę że chorubska
nam się jakieś przyplątały na forum..
precz!!!
ZDRÓWKA WAM WSZYSTKIM ŻYCZĘ 🙂 🙂

Dla wszystkich ciotek i dziewczynek forumowych
najpiekniejsze życzenia od KSawerego, z okazji
Dnia Kobiet 😁 😘



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry
Moja lila o 3 nad ranem obudzila sie z placzem ja ja dotykam a ona goraca jak piec
Biore termometr a tam 39.7 😞 walczylismy do 6... nie chciala sobie okladow zrobic
Teraz juz ok jest lata smieje sie brak temperatury
Obserwujemy i jak co to do lekarza
Wszystkiego najlepszego laski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry,

Chorowitki wracac szybciutko do zdrowia 😘

Sztunia no chyba czekaja nas takie reakcje.
Tlumaczenie ze bedzie dzidzia ze bedzie spac w lozeczku itp. to teoria, a jak przychodzi malenstwo na swiat to dopiero wychodzi wszystko.
Nasze dzieciaczki to jeszcze maluchy i uwazam ze pojawienie sie rodzenstwa to dla nich niezrozumiala sytuacja.

Filip dzisiaj np: caly dzien chodzi i powtarza ze w brzuszku ma Liwie 🙂
Wogole Liwia musi zobaczyc wszystko co uda mu sie zrobic - siusiu na nocnik, pic herbatke z kubka itp.
No koniecznie musi sie z nim bawic pilka i autkami.
A wczoraj chcial jej oddac swojego smoka, przylozyl mi go do pepka no ale Liwka nie okazala zainteresowania wiec zrezygnowal 🙂

A ja wzielam sie za siebie.
Pazury pomalowane teraz szykuje sie do kapieli.
Jakas maseczke trza sobie zapodac bo cos czuje ze sie zapuscilam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Nebbia nie zazdroszcze ci. Pewnie że dziewczynki za tatą bo go rzadko mają dla siebie.
Miś ma teraz faze na tate.Wszedzie za nim chodzi. Nawet do kibelka patrzec jak sika hehe 🙃
Byłam dzisiaj zawieźć swoje CV na Orlen. Może chociaż tam mnie zechcą bo już jestem podłamana.
Emilka a może Lila ma 3- dniówkę?
Miś jakiś czas temu miał akcje gorączka przez 2-3 dni i minęło tak szybko jak się pojawiło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahna u mnie okres się zmienił.
Trwa tyle samo ale druga doba jest masakryczna bo leci ze mnie jak z kranu i latam do kibla co 2 godziny bo podpaska pełna po same brzegi. Za to później leci bardzo mało. No i nnie mam żadnych dolegliwości typu ból brzucha czy pleców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
o 18 na impreze z kumpela, maza bede widziec okolo połnocy wiec mi dzis kwiatka nie da, powiedzial, ze jutro dostane 😜

za to nasze chlopaki z pracy dali jak co roku swietny wystep kabaretowy smiechu po pachy, az sie poryczałam 🙂
gotuje obiad, mlodziez spi 🙂

co do okresu- ja mam mniej niz przed ciaza za to jak zawsze 7 dni- choc zobaczymy teraz po zmianie tabletek, a moze ty masz kahna takie krwotoki przez tą twoja spirale, bo wtedy sie nasila krwawienie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
dokładnie iskierka tak tez tak myslę
dorosły nie potrafi czasem zazdrości opanować a co dopiero dziecko
narazie nie mogę narzekać bo naprawde jest dobrze,a zazdrość będzie juz chyba na porzadku dzinnym wiec musimy stawić temu czoła
myslę ze jestem na wygranej pozycji bo poki co Poli tak jakby nie było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...