Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja pracuje !
miala byc wegetacja, mial byc niedzielny luzik
ale oczywiscie jak juz zrobilam foty,
wybralam foty,
posegregowalam wszystko
to nie moge sie oprzec zeby tego wszystkiego nie obrobic :P
pracohilizm ruuuleezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz !

jedno jest pewne bogusiu
jak nic nie zrobisz ze swoim zyciem
to nic sie nie zmieni
narazie jestes mloda,
ale pomysl o tym, ze czas leci
i za pare lat mozesz byc caly czas w tym samym miejscu
a jesli dzis jestes nieszczesliwa
to co bedzie pozniej ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia niestety my możemy tylko wesprzeć cie w każdej podjętej decyzji ale żadna z nas nie może ci powiedzieć co jest dobre dla ciebie i misia życie to droga przez męki nikt nie mówił ze będzie różowo i łatwo muzę spróbuj porozmawiać ze Sławkiem może idź do psychologa żeby pomógł ci uwierzyć w siebie jesteś młoda masz wspaniałego syna a to największa radość jak cię spotkała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Bogusia ja też nie mogę ci doradzać,ale poipieram emi,zaczęłam myśleć podobnie...wciąz umierają ludzie,umierają dzieci,zaczęłam doceniać bardziej to co mam,mam fajnego chłopa ale też ma odpały ale ja też je mam.
Po ostatnim obrażeniu się 😁 jest jakiś inny,jeszcze lepszy aż go nie poznaje,chyba zrozumiał,że żle zrobił i ,że gdyby tak robił czułabym się zmuszana do seksu i tyle a tego nie chcemy,byłabym w stanie się przez to rozstać bo to nie ma moje zdrowie.
Bogusia a może ty poszukaj w sobie winy?nie obraż się ale wiesz moze spróbuj spojrzec na swoje zachowanie,zorganizuj rozmowe,wieczór dla was,powiedz co czujesz nawet jeśli mówiłas to juz sto razy,uświadom go tak jak ja swojego chłopa,że nie masz zamiaru dalej tak żyć i albo staracie się razem albo na jakiś czas wyjedziesz do babci,żeby zobaczyć jak jest wam lepiej ,razem czy osobno,życie samo zadecyduje.
Pozwiem co Bogusiu ,że taki twój wyjad o ile w ogóle masz taką możliwość zmieniła by wszytsko w waszym małżeństwie a skoro tkwisz w jakieś beznadzieji to co to za różnica czy to pójdzie w jedną czy w druga stronę?
A co jesli to poprawi wasze życie już na zawsze????zatęsknicie,zaczniecie sie o siebie troszczyć,dbać,pielęgnowac?
A jeśli się rozstaniecie(w co wątpie) 🙂 to czy nie zaznasz spokoju psychicznego?czy nie będziesz już wtedy szczęśliwasza,czy Miś nie będzie widział mamy radosnej????
Nie zabierzesz mu ojca przecież,zawsze nim będzie/
Bogusiu daj wam czas do namysłu/.
To tyle ode mnie a ty zrobisz jak uważasz,jesteś młoda ,walcz póki jeszcze masz taką możliwośc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
powróciłam na łono rodziny 🙂
Konferencja świetna merytorycznie, dużo skorzystałam
ale te wieczorki towarzyskie...
strasznie męczące 😁 😁 😁
dobrze że ja w ciąży, to przynajmniej się nie upiłam 😜

Bogusiu
- nie wiem zupełnie co Ci doradzić,
nie mam weny na wypowiadanie się w temacie
dziewczyny dobrze mówią; wiem że podejmiesz najlepsza dla was decyzję 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niedziela fajnie nam mineła
wpadałam i podzytywałam ale zaraz potwory podchodziły i mnie atakowały

bogusia ciężko jest coś radzić w sytuacjach
napewno warto zrobić wszytskie za i przeciw
a może to taki jakiś chwilowy kryzys...
ja u siebie też w tym moemencie rewelacji nie widze
memlam tym jezorem a mam wrazenie ze jednym wpada drugim wypada
ale ja sie staram mniej memlac, a on np. włąsnie teraz prysznic myje:P

pola dalej gorączkuje, ale dizisiaj juz niedopusciłam żeby jej sie tak zagotowało, wiec jak nadchodził czas i robiła sie tylko ciepła lekko od razu podawałam dawke
zobaczymy jak bedzie w nocy, bo niby 2 godzina to była godzina krytyczna
z moich obliczeń być moze powinna obudzic się w plamach

buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
niedzielnie
tez wpadam i podczytywalam
ale jakos weny nie mialam i nadal nie mam

klapi łącze sie w bolu bo tez od dzis okres choc zwykle mam od poniedzialku, ale to pewnie przez ta intensywnosc bzykania szybciej mi poleciało 😜

maz mnie bzyknal i poszedl na nocke do pracy, a my milo spedzamy czas w domu, zaraz kąpie Igora i ide spac, moze jeszcze obejrze do konca pierwszy odcinek dextera sezon 5 😉

szwagier przyjechal do tesciowej, mlody po drzemce go uslyszal z dołu i mówi Artur, wujek Artur cieść, a dzie Palina (Paulina)
az mi sie smutno zrobilo, tak fajnie sie we wtorek bawili, a teraz nie wiadomo kiedy ją zobaczy 😞 😠

Bogusia- najwazniejsze rozmowa z mężem, nie mozna dusić wszystkiego w sobie, zrobic bilans zyskow i strat, ty nie masz tam zadnego powiernika, drugiej osoby z ktora moglabys pogadac, ja jak mi zle jade do mamy i wylewam swe zale i juz mi dobrze.

no nic spadam, kolorowych i upojnych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...