Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
agatta ale podpisujesz umowe w szczecinie tak jest ,gdzie doklarujesz na ile godzin będzie chodziło ale fakt jest taki,że jeśli zabierzesz po 5 h to zabierzesz ale i tak zapłacisz jak za 8 🙂
Ja mam Emilke zadeklarowaną od 8 do 16 a odbierana jest o 14:30 a płace jak do 16....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moja siostra płaci za prywatne ponad 800 zł i jest OK a ja państwowe mam ulgi bo jak jestem na wychowawczym to nie mam zarobków wiec płacimy tylko za wyżywienie i zajecia dodatkowe. Jak zarobki na osobę w rodzinie są do jakiejś kwoty to za pobyt dziecka płaci się połowe, a jak ma się dwójkę dzieci to też taniej jest.
Ja dopiero po przyjeciu dziecka podpisywałam deklaracje na ile godzin będzie zostawać ale może to się zmieniło po 2 latach.
Muszę wysłać męża do pani w przedszkolu bo Zuzka opowiada że miała dwa razy karę i nie wie za co bo była grzeczna. Podobno za to, że nic nie powiedziała jak pani się pytała o czym czytała. Może przeszkadzała ale twierdzi, że była cicho i sie nie wierciła , słuchała ale zapomniała o czym to była bajka.
Zresztą kiedys już mi mówiła , ze miała kare za to, że nie wiedziała co jest po jesieni. Mówiła mi że nie chce chodzic do przedszkola bo nic nie umie a to był pierwszy dzień po chorobie. Teraz też poszła od poniedziałku po zapaleniu płuc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kary za takie coś? 😁
ale jaja-jeśli to prawda

Ja jak ktos mi przeszkadza ,przerywam i pytam" o czym jest ta bajka"jak dziecko niewie(ja tu mówie o 5latkach)upominam,żeby słuchało,jeśli się powtarza ,mówie,że chyba znasz tą bajkę tak dobrze ,że ci sie znudziło?to opowiedz nam? 🙂 i już słucha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bidulka LiLy

Sztunia a jaka zakladasz ?
ja tez o tym mysle
i chce Mirene
droga jak chuj,
ale az na 5 lat !

dzieki, dzieki za kciuki 😘
niby banalna akcja, ale dla mnie bardzo wazna 🙂
LOlka 1 raz zostala w domu z Tesciem !
no niestety nie ma tu moich Rodzicow
wiec czas pogodzic sie z tym, ze LOlka bedzie zostawala z Tesciami
po 3 latach czas najwyzszy 🙂
no i zostala
ja myslalam, ze bedzie mega ryk i w ogole pieklo
a tu sielanka normalnie
LOlka spoko zostala, w ogole nie plakala
nawet nie zapytala o nas
takze swietujemy maly nasz domowy sukces 🙂
w przyszlym tygodniu przyjedzie Tesciowa zostac z LOlem
a my w teren 🙂
yeah ! nareszcie !
🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dlaczego az 1500 pln ???
ja slyszalam, ze jest za 600 pln i przezywam, ze drogo 🤪

wlasnie doczytalam, ze 1100 pln kosztuje calosc
no chyba, ze pacjentka sama sobie kupi wkladke to taniej
no i chyba narkoza kosztuje
lekarz nie wspominal mi o narkozie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia ty szczesciaro ja pierwszy okres po porodzie mialam po 5 tyg od porodu, 4 tyg pologu, tydzien spokoju i normalna miesiaczka, porazka, a karmilam tylko piersia 😁 😠

tez mysle nad spirala ale to dopiero po drugim, a ty agata nie chcesz rodzenstwa dla Lolci??

zdrowka dla Lily

my juz u siebie, wlasnie wcinam kolacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to cholerstwo mozna wyciagnac w kazdej chwili ( jakby co ) 🙂

doczytalam, ze zazwyczaj stosuje sie znieczulenie miejscowe ( lub srodki przeciwbolowe )
przy zakladaniu
ja bym nie chciala narkozy, oj nie 🥴

w wawie
1100 pln calosc lub
400 pln samo zalozenie wkladki
( gdy pacjentka przyniesie swoja - w aptece wkladka kosztuje ok 650 pln )

no tanio to nie jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejko
widze ze tematy zyciowe
od przedszkola po spirale

wygodne sie na starosc robimy

agata gratuluje urwania sie ze chaty 🙂


poszłam do roboty
nastroje grobowe
11 osob polecialo wczoraj
masakra

teraz robie juz dwie marki coste i coffeeheaven
jezeli w waszej kawarni od marca nie bedzie nowej kampani to znaczy ze sie zajebalam robota tak ze nie ogarnelam 130 kawiarni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Ja mam mirene i nie mialam narkozy ani znieczulenia. Bolalo mnie troche ale da sie to przezyc. Czasami sie wkladki nie przyjmuja i juz myslalam ze u mnie tak bedzie. Krwawilam i brzuch mnie bolal, nie moglam nic dzwigac. Tersz jest ok ale czasami mam plamienia i poza normalna miesiaczka. To jest spowodowane podobno moim odchudzaniem i brakiem hormonow jakis ale dr powiedzisla ze to nie szkodzi. Wybralam mirene bo miala duze krwawienia po 2 porodzie i ons mi zmniejszyla a zwykla spirala by jeszvze zwiekszyla.
Ja placilam 1000 w paxdzierniku 2010 a moja siostra u tej samej dr 1200 w tym samym czasie.
Maz nie gadal z pania w przedszkolu bo nie bylo jej w sztani( jak zawsze trzeba pojsc do sali zeby sie z nia zobaczyc).
Dzisiaj bylam pierwszy raz w nowym kosciele bo stary zburzyli i przez jakis czas msze byly w namiocie. Kajka miala chrzest w namiocie. Zuzka nie chciala klekac na betonie bo sie jej spodnie wybrudza. Kosciol nadal wyhlada jak plac budowy ale przynajmniej ma dach i sciany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a propos przedszkola Nadia przeszla w tej samej placówce ze żłobka do przedszkola niestety powtórka z rozrywki jest dominująca i podporządkowuje cały plan zajęć pod siebie jak to robi nikt nie wie dziś rozmawiałam z Panią że po 10 latach uległa dziecku 😮 ja z rana zaprowadziłam ją z puszką brzoskwiń też nie wiem jak do tego doszlo jakoś tak mala glizda umie przekonać do wszystkiego. Jestem chora już 4 tyg. chyba zejdę............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...