Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ech w tej Warszawie to fajne atrakcje dla dzieci są, u nas nuuuda 😜
za to bylam na spacerze z mlodym, akacje kwitną (zaraz będą wakacje 😁) a ja jutro wstane z podpuchnietymi oczami, bo jestem na nie uczulona 🤢

mąż na nocce wiec sama urzęduje, szukam inspiracji dla salonu, pokoju Igora i sypialni ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi 😘

bogusia polozylas na nas laske ? :P

rozebralam LOlke na spiocha zeby ja przebrac z tych upierdolonych wszystkim ciuchow
lezy z golym tylkiem i przez sen gada, ze nie mam jej ubierac 🙂
a do tego tak patrze,
ze moje Dziecko ma male limo na oku
a do tego jak wracalismy to delikatnie kulala na jedna noge
masakra z tymi imprezkami dla malych Potworkow 🙂

od 18 mam wolne
znaczy sie
znalazl sie czas na prace :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mlody spi od 50 minut, a ja jeszcze wczesniej poprasowalam, porobilam rzeczy do pracy, teraz ide sie umyc i bede ogladac seriale lub dalej szukac inspiracji 😜

musze sie porozgladac za kartonami na rzeczy, bo przez miesiac bede mieszkac w chaosie 😜

milej nocki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry 🙂

kciuki oczywiście zaciśnięte 🙂

Aniu, Emi czemu tylko "zzz"?

dużo dziś obowiązków przede mną, a kompletnie nie mam motywacji do działania..

ja mi się marzy wyjechać gdzieś na kilka dni,
ale wszystko wskazuje na to, że w wakacje tylko jakieś weenekdówki wchodzą w grę
bo R nie może biznesu zostawić, a nowego pracownika zatrudnia dopiero we wrześniu.
Wstępnie planujemy lecieć gdzieś w styczniu/lutym, jak jest zastój w transporcie..

Ksawery wczoraj się mnie zapytał, czy może mieć brata? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasapałam się przy piekarniku - nareszcie w miare czysty.
Ja nie wiem jak go opóźniej bede myła jak mi kocioł urośnie.

No to czytajcie.
Po 2 USG wyszło że jestem jednak wyżej w ciąży. Obecny termin stanął na 24 grudnia. Zajebiście 😜
Brzuch mi wywaliło i porównywając z Misiem to tak 4-5 miesiąc. Tu usłyszcie moje wycie 😞
Nikt dalej nic nie wie. Jakoś nie informujemy nikogo.Ale zaraz nie trzeba bedzie 😜
W te środe mam USG przesiewowe.
Badania zrobiłam - kiły nie mam 😉
Mam wzdecia i zaparcia - bosko.
Ledwo dopinam spodnie.
O! i chyba narazie tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Bogusia moja mama urodziła sie 23 grudnia i jest fajna kobieta 😉 Tylko nie nazwijswojej fasolki Ewa. Moja mama zawsze wspomina ze pod choinke na urodziny i imieniny dostawala jeden prezent.
Ja dzisiaj w biegu. Bylam juz w Lidlu, biedronce, w carrefurze na siku, w szpitalu u dietetyczki i pobraniu krwi a teraz czekam na siostre i jedziemy na marywilska bo chce sobie kupic torebke bo idzie w sobote na wesele. Dobrze ze na razie nie pada to moglam sie przemieszczac rowerem z Kajka.
W werkend bylismy na dwoch imprezach i dziewczyny wzbogacily sie o pistolety bankowe, dwie lalki ala monster high oraz niebieskie włosy. Na 3 festynach w roznych czesciach miasta spotykam pielegniarke z laboratorium jak sprzedaje lody
Spotkalam tez brata z ktorym nie rozmawialam 10 lat. Jego rodzice pogniewali sie na moich ze nie chca za grosze przepisac majatku po dziadkach. Oni caly czas tam mieszkaja a babcia u nas siedzi. Kurde jak sie zestarzal ten moj brat ale za rok bedzie mial 40.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do czyszczenia. Ja w drugiej ciazy juz tak nie uwazalam i nie oszczedzalam bo i tez nie mialam czasu. Dasz sobie rade z brzuchem tylko uwazaj by nie przybrac za duzo na wadze bo mi sie wiecej przytylo i potem nogi puchly cisnienie wzroslo, zylaki na nogach powiekszyly. Nawet z Kajka w brzuchu raz spadlam z roweru.
Dobra mala usnela lece jesc obiad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja przeczytalam bogusie
i poryczalam sie,
ze prawdopodobnie nigdy nie bede miec juz Dzieci 😞
pisz nam tu pisz bogusia
najwyzej ciagle bede ryczec :P

u mnie z humorem to hustawka emocjonalna
raz mega fajnie a za chwile czarna dupa

LOlka poszla z K polazic po kaluzach
a mnie znowu meszki pogryzly po nogach
i mam dwa napuchniete baniaki
swedzi kurewsko !
masakra !

no to zakladka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż musze przeczytać jeszcze raz to co napisałam skoro do płaczu Agate doprowadziłam 😮
Irysek ja to mam byt pewny - tylko Sławek pracuje...
Jak się uda miec zlecenia to sie załapie na macierzyński. Najpierw musze rozeznać jak to wygląda i ile zaczać chorobowego płacić.
A tak to w tym roku ciężko bedzie bo trzeba remont kuchni zrobić - generalny.
Przejąć drugi pokój i w dwóch remont zrobić. Do tego kupić wszystko dla dziecka.
Ale jakoś wierze że wszystko bedzie gładko szło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...