Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Chłop to potrafi wyprowadzić z równowagi
Mówię R, że wychodzę dziś wieczorem bo się
Umówiłam, a ten stwierdził, że mi nie wolno.
Bo on mi nie pozwala.
Parsknęłam mu w twarz i powiedziałam żeby sobie żonę na niewolnice zamienił, ona będzie posłuszna i tańsza w utrzymaniu.
Kretyn!
Jeśli to miał być żart to wyjątkowo głupi :@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z krainy wielkich jezior mazurskich
Wyladowalismy w warszawie po 8
Wiec stwierdzialm ze co bede 4 dni w domu siedziec
Wyrzucilam graty z walizki
Wrzucilam kolejne
Zabralam hanke i pojechalam na mazury
Wczoraj kapalysmy sie w jeziorze
Dziaj bylysmy na jagodach
Lowilismy ryby zklecona wedka
Korzystamy

Czytam nie komentuje bo siedze na wakacjach:-)

Czekam na foty
Iryskowe
Bogusioee

Kasia a temu co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
melduje się z rańca sobotniego
ide coś kupic do jedzenia bo świeci w lodówce
Majka pojecała do prayc z Michałem
bo pole zaraz zjem takak jest kochana
emilka faktycznie chuje
a eRowi to sie chyba coś pomyrdało, chyba że zajebał takim ciezkim żartem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
ide drzwi malowac i auto umyc bo szare szyby mam i ful owadow na nich po autostradowej eskapadzie we wtorek i srode 😜

i mam MASAKRYCZNA wysypke z perfumu z ives rocher, znalazlam probke w schowku w samochodzie i sie nia posmarowalam a pozniej słonce mnie łąpło i od czwartku mam wysypke,
swedzi cholerstwo niemilosciernie, wiec wapno w uzyciu 🤢

milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzisz kahna kaca mialas, bo R ci nie pozwolil pojsc na balety 😜

ja skrecam witrynke do salonu, zn juz powkrecalam srubkido poszczegolnych elementow i czekam az mlody zasnie to mi Pawel pomoze skrecic wszystko co by jakos wygladało 😉

jezu jeszcze w pon lub we wtorek skrecamy łóżko i szafe blech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc.
Wymyslam dziewczynom zajecia zeby sie nie nudzily i lazimy albo jezdzimy po miescie a dokladnie po Bródnie. Dzisiaj nawet mialam branie na placu zabaw :-D.
Kajka szalala. Wspinala sie tam gdzie inni nie dawali rady, podrywala chlopakow i jednego faceta a potem chodzila za 1,5 roczna dziewczynka i sie nia opiekowala.
Wczoraj bylysmy na placu zabaw przedszkola prywatnego i pani dzieci zabrala do budynku bo zaczelo kropic a Kajcia poleciala za nimi. Jak po nia poszlam to okazalo sie ze zdjela buty i wsadzila je do przegrodki w szatni i juz siedziala przy stoliku czekala na kanapki. Panie sie smialy i powiedzialy ze nadaje sie do przedszkola.
Na jutro wymyslilam basen ale maż nie moze a z dwiema nie poradze sobie bo tam woda chyba 1 m.
Dzisiaj przyjechala tesciowa rano i zaproponowałysmy zeby poszla z mami na plac zabaw ale powiedziala ze w klapkach ona nie bedzie z nami lazic. Zaproponowalam jej swoje jakies buty ale i tak sie nie zgodziła. Jechala do nas autobusem prawie godzine (teść jest obrażony na nas wiec jej nie przywiózł samochodem)i po 5 min chciala juz wracac. Zmienilysmy plany bo \" babcia przyjechala\" . Dziewczyny zjadly zupe i poszlysmy na lody. Nagle tesciowa zrobila sie taka glodna ze zabrala nas na pizze.
W ciagu 2 godzin zuza pochłonęła zupe, 2 kawalki pizzy, pół porcji makaronu w sosie smietanowo pieczarkowym i loda. Ja jej ograniczam fast foody bo juz robi sie jak buleczka. A tak niedawno plakalam ze nic nie je.
Ja lubie cytrynowke a nawet kiedys moj tata robil a ja testowałam czy zamocna:-D.
Moze w tym roku zrobie wisniowke. Bo wisnie jakies marne nam w tym roku wyrosly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na szczescie nic sie u mnie nie dzieje- nudy. Ja czytam i czytam co napisalam i teraz patrze ze jak pisze z tel to nie trafiam w odpowiednie litery 🙂 a nic nie pilam. Tylko male piwo z tesciowa do pizzy.
Dzisiaj siostra mlodsza o 5 lat mi powiedziala ze zdziecinialam od ciaglego przebywania z dziewczynami i babka z rozumem dwulatka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry z domu
Ale mi smutno było że trzeba wracać.
Pralka w chałupie zepsuta a ja nie mam ani jednej sztuki czytego łacha dla siebie. Przynajmniej takiego co na mnie pasuje.
Przytyłam 2 kg zajebiście. Lody i gofry wychodzą.
Mcdonald na trasie mi nie posłużył - brzuch boli i twardy jak skała.
Miś marudził w drodze okropnie.
Jeszcze zajrzeliśmy do babci do Jawora na gołąbki. Miś dostał wory ciuchów.
I tak musze część oddać bo nie mam gdzie schować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
dzis chlopaki beda na basenie w ogrodzie a ja unikam slonca jak moge, zeby mi juz ta paskudna wysypka zeszla, bo we wtorek fryzjer, a nie mam zamiaru o przekladac 🤢

chyba pojade do moich rodzicow, bo mezul ma nocke a tescie tez gdzies wybywają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...