Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej. Koleżanka zaprosiła mnie do zamkniętej grupy na FB gdzie można sprzedawać ciuchy po dzieciach. Narobiłam dzisiaj zdjęć i wstawiam. Jak któraś chce to mogę zaprosić do tej grupy. Koleżanka sprzedała już 4 ubranka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej
My dzisiaj idziemy do okulisty. Ciekawe czy Kajcia da się zbadać bo rok temu nie chciała włożyć głoy do tego urządzenia. Po 3 urodzinach miałam jej zbadać ostrość wzroku i pokazałam jej tą tablice ( w necie wyszukałam) i zaskoczyła mnie tym że był okrąg a ona powiedziała że to literka a nie uczę jej liter.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skręciłam meble do kuchni. Sama.
Jutro jeszcze dodatkowa szafka narożna i koniec 🤪
Dobranoc 😘
PS
Na weekend ma przyjechać siostrunia Sławka z mężem 🤢
Ale się cieszę 🙃
Ciekawe gdzie będą spać.
Już inteligentna nie bedzie mogła łóżka dla dzieciaka targać tutaj 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszyscy się remontują a ja od 4 lat mam nie dokończona kuchnię, łazienkę, jeden pokój i sufit w salonie 😁
Za to jutro mój mąż będzie jutro kładł panele podłogowe byłej sąsiadce i my mamy z nim jechać i siedzieć w mieszkaniu w bloku u teściów w upał. Dobrze, że są tam stawy i plac zabaw.
Chyba niedługo osiwieje przez kilka zmartwień które mnie męczą.
Jednym z nich jest to że dzisiaj okulistka powiedziała, ze Kajcia nawet przez okulary źle widzi na prawe oko. Przez 5 dni będę musiała jej zakraplać krople i 2 sierpnia idziemy na badanie. Najgorsze jest to, ze przez te dni jej oczy będa wrażliwe na swiatło i będę musiała ja osłaniać przed słońce a zapowiadają upały po 32 stopnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
u nas plan jest taki, żeby Ksawerego oddać na któryś weekend do mojej mamy,
a my w tym czasie musimy opróżnić stare meble (przesegregować rzeczy które zostają, a co do wyrzucenia)
odmalować - przeczekać aż wyschnie
posprzątać..
i potem chyba od razu nowe meble wejdą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
U nas to kuchnia stoi pusta. Nawet nie ruszona. Pomijając kafelki które zbiłam przed wyjazdem.
W tymczasowej zastepuje nowe meble starymi. Juz nie mogłam patrzeć na te rupiecie stare. Zawsze to troche szybciej.
Jeszcze jakis stół i krzesła by sie przydał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A zrobiłąm zajebista wannę dla maluchów do robienia fotek 🙂
jest piekna a dumna jestem ze sama ja zrobiłam

dzisiaj chce zrobic jeszcze coś ale tu juz michciu musi mi pomóc 🙂
tymczasem jade na łowy w poszukiwaniu skrzynki drewnianej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
kahna zeby sie nie okazalo tak jak u nas, ze dostawa mebi bedzie pozniej bo nie maja ramy łóżka, niby mielismy miec meble do wtorku a bedziemy miec dopiero w siepniu jak przyjedziemy, bo tak chcialam, bo debile chcieli zebysmy zaplacili za 2 dostawy,(bo dzis miala byc dostawa szafy i materaacy i stelaza do lozka, a pozniej łózka) a ja sie temu kategorycznie sprzeciwilam, przeciez to nie moja wina ze oni zawinili i nie maja łóżka, a najlepsze ze chcieli nam dac lozko z wystawy, no chyba se zartuja tak im odpowiedzialam, o

oj wczoraj mnie gosciu zagrzal 😜

jade zaraz do lidla, odseparowac sie od mego dziecka bo mnie juz meczy

ech ten moj pms 🤢

nebbia bedzie dobrze!!!

milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bylismy na zakupach przedwyjazdowych
typu platki sniadaniowe, basen taki maly zeby mlody mial sie w czym pluskac na wsi

jutro po poludniu wyjezdzamy na wioske, a mezul nas zawiezie i jedzie na weekend do krakowa do kumpla, a w niedziele pod wieczor znow do nas przyjedzie i pewnie z 5-6 dni tam pobedziemy

teraz pojechac na ostatnia nocke a wczesniej go bzyklam, bo nam mlody zasnal w aucie a tesciow nie ma wiec mozna bylo sie wyzyc 😜

aaa i kupilam sobie torebke w ccc a mezul sandaly i klapi bo do konca lipca maja 40% znizki wiec sie oplacało, a moja torebka nie dosc ze byla juz przeceniona z 119zl na 79 to jeszcze mi odjeli te 40% i zaplacilam chyba za nia jakies 48 zl 😉

to lubie!
pije desperadosa i bede sie ogarniac przedwyjazdowo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skończyłam z meblami.
Teraz niech Sławek wyniesie stare rupcie i bedzie ok.

Wybielacz wszedł w reakcje z kremem do opalania i Miś ma teraz różowe koszulki.
Ciekawe czy da się coś uratować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu szał remontowy 😆
To i ja się pochwalę - u nas dzisiaj stanęło nowe łóżko na antresoli dla Gu 🙂
pełna podnieta u potomka 😎

a, Pola od wczoraj jada marchewkę
nie dała sie karmić
wyrwała mi łyżkę i sama jadła 🙂 zdolniacha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Ja dzisiaj sie wkurzylam na interniste bo bylam jako pierwsza zapisana a baba sie spoznila 30 min potem przyjmowala ludzi niezapisanych a jak ja weszlam to powiedziala czego pani chce ode mnie. Z tego wszystkiego zapomnialam o najwazniejszym celu mojej wizyty czyli szczepionce na zoltaczce skoro zdecydowalam sie na operacje.
Na pewno Kajci skoryguje sie troche wada bo miala kiedys 6,5potem 4 a teraz nawet nie wiem ale miala oba oczy tak samo a terax jedno gorzej.ja tez mam tska sama wade i z+2 zmienilo mi sie na -1.
Nie mozna kupic tych kropli bo nie wszystkie apteki maja jakies jalowe boxy. Chyba z godzine wydzwanialam po aptekach i jedna kierowniczka byla tak mila ze mi sama wyszukala w necie tel. i adresy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jezu nebbia jaka pizda !!!!
ale tak bywa naszych znajomych dzidiza 2 miesieczna miała zapalenie płuc i internista też nie stwierdził, oni nie odpuścili i poprosili numer do mojej doktórki co z dziwczynami chodzę, no i ona w momencie ich do szpitala wzięła

a ja znowu działałam w rzemiosle 🙂 tym razem robiłam ztragan z lemoniada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...