Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Elo
No to come back reality
Musze zawiesc ha do zlobka
I byc wczesniej w pracy bo prowadze spotkanie naszego zespolu, niesety teraz kolej na mnid

Milego dnia kobitki

P.s na mazurach dzialo sie dzialo, ale najpjerw opowiem o tym rzydkiemu a potem u was napisze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry
Ja nie wiem jak te świerszcze na I piętro sie dostają ale nawiedził mnie nocnie taki 6 cm konik. Jakby na mnie wskoczył gdy spałam to zawał na miejscu.
A nad ranem zbłądzona jaskółka zrobiła nalot na pokój. Dobrze że mnie nie obsrała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JoZo gratki!!!!!!

jedziemy do Mrzeżyna- Jozo dołączacie do nas bedziemy od 3 do 10 sierpnia?? 🙂
Iskra- opowiedz mi o tym osrodku, czy Igor da rade bez wyzywienia, bo pani powiedziala ze spokojnie sie naje a ja mu chcialam wziac pol porcji, a za niego place 350 zl,
czy sa lezaki i parasole w pokojach??

ide placic zaliczke do osrodka

plan jest taki wyjezdzamy ze wsi w czwartek, pakujemy sie w piatek i jedziemy w nocy w sobote 🙂

dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Ja chyba nigdy nie bede sie nudzic. Babka wtocila z domu opieki w zlym stanie. Juz nie chodzi, nie je,jest jakby nieobecna a w dodatku ms angine i prawie 41 stopni goraczki.
Najgorsze jest to ze moj ojciec stoi patrzy sie na nia i nic nie robi jak by byl zparalizowany. Widzr tulko jak ma czerwone oczy. Nie chcial zadzwonic po karetke bo wezma ja do szpitsla i tam umrze. Moj maz zadzwonil i przyjechal lekarz ale z falca. Dobrze ze moja mama ma jeszcze tydzien urlopu to ja nie musze sie ja zsjmowac. Boje sie ze dziewczyny zarsz beda chore. Kajce na noc zakroplilam atropine i co chwila zagladam czy jej oczy nie puchna.
Jutro jade na szczepionke tylko cos mnie zaczyna brac kicham i mam nos zatkany.
Z kajka pojechalam na basen rowerem. Jak wracalysmy to zatrzymalam sie do sklepu po picie. Wchodzimy a tam przy drzwiach siedzial pijaczek z psem. Potem stalysmy w kolejce i za nami czekala babka ktora tez chyba lubi popijac. Kajka do niej podbiegla zlapala za dpodnice i powiedziala ze ladna ma sukienke. Oczywiscie kobieta byla zachwycona. Przed sklrpem kucalam by otworzyc kajci picie i dlysze jak ta kobieta to tego pijaka chwalila sie komplementem od kajci. Oni wyszli ze sklrpu i namawisli kajke na poglaskanie psa sle ona sie boi przez amstafa tesciow. Pijaczki juz odchodzili ale na gle poczulam ze ktos mnie caluje w szyje i slysze " podobasz mi się". Ta kobieta to zobaczyla i juz myslalam ze bedzie scena zazdrosci albo podleci do mnie a ona tylko zapytala czy ja dostalam buziaka.
Opowiedzialam mezowi ze mialam branie a ten od razu stwierdxil ze znajac moje szczescie to pewnie jakis menel sie przyczepil. Kiedys pracowalam na pradze to zawsze dostawalam kwiaty od pijaczkow, zapraszali mnie na lufe trzecia brama na Targowej, jeden zapraszal na wakacje bo wzial kase z prowidenta a inny w wielka sobote przyszedl podzielic sie ze mna jajkiem.
W ogole na poczte przychodza rozmni ludzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elko
NeBbia ty to masz przygody!

Irysku u Ciebie jak zawsze wszystko zaplanowane

Dzisiaj wraca brzydki

Sie wakacjujemy od polowy czerwca
Wiec juz kombinuje co zrobic w weekend chyba trzeba gdzies pojechac:-)

Chyba dzisiaj zdam wazny projekt i bede miala polowe mniej roboty bo sie samo bedzie robilo
Zrobilam platforme logistyczna gdzie czesc spraw z kawiarni bedzie rozwiazywana bez mojego udzialu

Milego dnia
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
pogoda sie spieprzyla ale luz mam dosc tego ukropu, wiec dzis odpoczynek 😉

chlopaki moje pojechali do miasta po zakupy, a jak relaks z kawka 😉

klapi- ja tam lubie miec wszystko zaplanowane, szkoda ze nie mam jeszcze tej mojej szafy i lozka ktore dawno juz powinnam miec to bym dopiero byla zadowolona, a tak po wczasach wszystko musze ogarnac i beda fotki 😁 wiem wiem dlugo, ale nie moja wina 😉

milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Ja dzisiaj juz po szczepieniu tzn powinnam miec je o 9 a nie o 12 ale kobieta z zabiegowego była strasznie zajęta i musiałam dwa razi jezdzić. Zreszta chciała mnie odeslac bo najpierw lekarz musi zbadac a ja wszystko dopełniłam. Dobrze ze tesciowie dali mi kase na imieniny to miałam na szczepienie. za miesiąc druga dawka.
Kajka dziwnie wygląda bo po tych kroplach źrenice ma prawie wielkości tęczówki. Dobrze ze u nas pochmurno to może wychodzić na dwór.
Kurde z babką coraz gorzej bo już nie siedzi i nie stoi. Ciekawe jak ja sobie poradzę od przyszłego tygodnia do 15 będe sama z 2 dzieci i babka która wymaga stałej opieki, bo to picie to siku to proszki to karmienie.
Muszę kupić czajnik bo w czrwcu przypaliłam a potem jak wyjechałyśmy na wakacje to zardzewiał (mój mąż nie pije herbaty ani kawy). Od miesiąca gotuje wode w garnku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki 🙂

Irysek - od 3 na pewno nie, bo właśnie się zdecydowaliśmy na wyjazd do moich dziadków jutro na kilka dna, ale mam tam ochote się wybrać właśnie, więc my raczej od 10
te ceny w tabeli są za 1 osobę za tydzień, tak?
a da się tam pojechać nie od soboty do soboty, tylko powiedzmy od czwartku do czwartku?

Kahna - ale macie super z tymi biletami 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie jozo nie da sie od czwartku cz tez dowolnego dnia, tez bym tak wolala, wiec my skracamy wakacje na wsi do czwartku, zeby na sobote sie wyrobic 🙂
a cena jest za tydzien w tym terminie placimy 776 za osobe.

mlody zasnal a my chyba pojedziemy na chwilke do babci mej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...