Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pojechalam po LOlke o 12
i uwaga !
zobaczyla mnie i przyleciala usmiechnieta,
a za chwile zrobila pieklo,
ze ona chce jeszcze zostac w Przedszkolu !
bo ona sie tam dobrze bawi
i nie chce wracac do domu
musialam jej obiecac, ze jutro zostanie dluzej
dopiero wtedy raczyla isc do domu
teraz spi bo padla w aucie

Nasza Pani Ela powiedziala mi,
ze podobno pieknie jadla, swietnie sobie radzila i w ogole dzisiaj nie plakala

swiat stanal na glowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej
ten kryzys Agatta to dziecko sobie uświadamia ,ze nie idzie tam tylko na chwile,pobawić się,dochodzi do wniosku,że to naprawdę rozłąka z rodzicami,że sa jakieś zasady, ze ktoś wymaga,często czegos innego od niego.
Na początku dzieci są zafascynowane tym wszytskim,póżniej nadchodzi tak naprawdę to pojęcie tego co się obok dziecka dzieje.
Dlatego kryzys nastepuje zawsze u każdego dziecka,w rożnym czasie,jeszcze niewidziałam dziecka bez przechodzącego kryzysu w przedszkolu.
Jedne przezywaja bardziej inne mniej ale każde to czeka 😞

Wyobrażcie sobie,że moja poszła dziś z płaczem:* ie zaraz po nią....a każdy mówił,ze ona nie będzie przeżywała ,bo już chodziła,ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas nie ma typowego przedszkola - jest czynne od 7:30 do 12:30. Płaci się 60 zł/miesiąc
Ja bym to bardziej świetlicą dla najmłodszych nazwała. Kuchni też tam nie ma. Dzieci dostają tylko picie ewentualnie cos słodkiego jak jest okazja.
Miś poszedł normalnie. Ale jak po niego wróciłam to rozpłakał się na mój widok i już mu nic w przedszkolu się nie podoba, ani Pani ani dzieci ani zabawki 😮
Czyli kryzys od samego początku. Zrobił 2 gryzy kanapki i tyle z jego jedzenia. Jutro mu w domu już śniadania nie dam 😜 Dopiero zje w przedszkolu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sie jedynie dowiedzialam ze Kajka jest samodzielna, nie plakala ale wszedzie jej pelno. Wietcila sie przy snoadaniu i oblala sie mlekiem. No i czekaja mnie dwa zebrania w czwartek i w piatek .
Na szczescie odwolalam eeg zuzki w czwartek bo tak bysmy mieli badanie na 16:30 zebranie na 17 a na 18:20 okulista. Okulista powie czy mamy zaslaniac Kajce. A na piatek musze szykowac 127 zl na ksiazki Zuzki.
W pracy nic nie zalatwilam bo pani od mojego urzedu nie bylo bo jest na urlopie. Tzn wykorzystalam ten czas na jezdzeniu po urzedach i pytalam naczelnikow czy maja wolny etat i na jednym bedzie i to takim ze mam tam jeden autobus i ma filie na moim osiedlu.
No i nie dali mi dofinansowania za wczasy bo na fakturze bylo napisane kwota dotyczy 3 osob a nie wyszczegolnione ile za ktora. Wyslali zapytanie do osrodka wczasowego a tam nikt nie odpisuje. Tylko ze my placilismy za caly domek a nie za osobe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak przyszlam po Lolke do Przedszkola
to nasza grupa akurat wychodzila z jadalni
i jak zobaczylam jak idzie z tymi wszystkimi Maluchami
to jeszcze moment i bylby ryk ( z mojej strony oczywiscie ) 🙂
ale trzeba sie bylo ogarnac
zycie

a jesli chodzi o kryzys to podobno najczesciej pojawia sie na 3 dzien
no coz, zobaczymy
widze, ze LOlka nie do konca jest soba
jest na pewno lekko rozbita
caly dzien opiekuje sie malym pieskiem jak dzidziusiem i mowi, ze on jest biedny bo nie ma Mamy
ale tak czy inaczej - mowi, ze jutro chce zostac dluzej
zobaczymy

pomijajac wszystko
nasze Dzieciaki kolejny raz udowodnily,
ze sa the best 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a mlody nabil sobie guza, bo sie z jakims chlopczykiem trzasnal, w sumie to nic mi pani nie powiedziala, wiem tyle co mi mlody powiedzial, ze na obiad byla zupa z makaronem, podejrzewam, ze pomidorowa, bo troche mu na spodniach zostało 😜
jutro moze wiecej pogadam, bo ja go odprowadze, dam podpisane papiery i sie zapytam jak go ocenia, jednego jestem pewna mlody sprzata zabawki co z leksza dzis rodzicow zdziwilo 😜
pani zwrocila iwage zeby dzieci byly bardziej samodzielne podczas toalety, ale powiedziala to ogolnie wiec nie wiem kogo konkretnie miala na mysli, a z drugiej strony niech nie oczekuje samodzielnosci od 3latkow, jak sie jej nie podoba to niech ma grupe 5 latkow 😜
mogli zrobic zajecia adpatacyjne to by mieli podglad co kto umie, a tak dzis na hurra wszyscy to niech sie nie dziwia 🙂

no nic,mlody jeszcze oglada bajki, chyba jutro bede musiala go budzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LOlka dostala dzisiaj od Pani pieczatke na raczke
za piekne posprzatanie zabawek po zabawie,
chodzi z ta pieczatka dumna i blada 🙂
ale ja wiedzialam, ze ona tam bedzie za sprzataczke robila
bo strasznie porzadnicka jest i poukladana

niestety Dziecko mi jeszcze nie spi
swietnie sie bawi
nie widze oznak sennosci
no chyba, ze u siebie
to tak
jak najbardziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
klapi mogą, moja znajoma została podwiązana, bo gdyby zaszła w ciazę to by wykitowała takie ma zylaki, ja tez z zylnych i ostatnio cierpie nbardzo, tak mnie kolano boli

Maja w przedszkolu ok, poszła dzielnie w miare, ale płakała w czasie że tęskni za Maleńtasem
ale aleńtas ja odprowdził i przyszedł po nią więc była szcześliwa
ja jakos nie miałam spiny na rozstanie ale moze dlatego że juz mam tak rok

poza tym całuje nasze wsyztkie dzielne przedszkolaki kochane
nasze dzieci sa najlepsze pod soońcem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...