Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

jest stronka ale bym musiała PC włączyc a tam teściowa już chrapie i nie chcę jej budzić bo potem przez sen majaczy 🙂 i mówi jesteś pusta jak cebula albo schabowe rozmrożone 🙂 więc wole sobie oszczędzić a na laptopie brak historii 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
JoZo nie martw się, praktyka czyni mistrza 🙂 następnym razem pójdzie na pewno lepiej 🙂

kirrke jak tam brzuch??

Ilona i bardzo dobrze. też się zrobiłam wredna w ciąży. hmmm, nie chyba to nie ciąża, chyba zawsze taka byłam :evil:

dotis ależ masz Bobasa przez duże B 😁 super!

Anka to ja się zapisuję na jakiś pokaz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kobiety!
strona z brzydula to movieclub.pl codziennie okolo 20-21 zapodaja odcinek dnia nastepnego, wiec codziennie przed snem ogladamy z mezem 🙂
dzis znow mam powera, zaraz wlaczam pranko i tardycyjne piatkowe sprzatanko urzadzam 😉
wrocila ochota na sex, mam lepsze samopoczucie, ciaza jest cudowna, swiat jest piekny 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂 ale mialyscie wczoraj ciekway temat gdzie zostaly poczete dzieci-
jedno jest pewne z ich miejsc wynika,ze dzieci nie beda sie nudzily i beda mialy temperamentne charaktery 🙂 🙂 🙂
spokojnego dnia zycze
ja dzis przebudzilam sie ok 4 nad rano glodna jak wilki,ale jedna czekoladka zaspokoila glod dzis na 9 rano mam wizyte u lekarza GP,wiec nic szczegolnego-dzidzia duzo sie juz rusza-na szczescie codziennie,ale jeszcze delikatnie 🙂 🙂
pozdraiwam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obudziłam się 🙂 zjadłam bananka i mam teraz ochotę na bezy 🙂

Slyszałyście Rybki o tym jak policjant przez telefon pomagał kobiecie reanimować 4 tygodniowego Maluszka.
Moim zdaniem na porodówce zamiast przez tyle dni leżeć bezczynnie pielęgniarki powinny uczyć nas reanimacji.


Ja w prawdzie kurs pierwszej pomocy mam zaliczony ale muszę sobie powtórzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...