Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny, Wam też wypycha pupkę do tyłu?? Taki kuperek 🙂 Nie mam przynajmniej płaskodupia, jak to mawia moja przyjaciółka 😁

Ja jestem chuderlaczek, a przybyło mi w pasie 33 cm 😁 w 1,5 msca 😁 Mam 83cm, może to nie imponujący wynik, ale 1,5 msca temu miałam 50 cm... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basik ale z Ciebie dupa i co za biust WOW!!!

Moniad ja będę rodzić w szpitalu w Bogucicach, mam tam lekarza i kontakt z połozną i jest szkoła rodzenia, o szkole mam nadzieje dowiem się więcej jak pojde na wizyte we wtorek. Szpital jest stary, ale od niedawna dostali kasę na nowy sprzęt, aparaturę dla dzieciaków, tak jak pisałam kuzynka rodziła, szybka reakcja na temat cesarki i podobno bardzo duza pomoc w karmieniu.

Anka a Ty jak pieknie wyglądasz i ten brzuszek, mama na 102

koniec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podstawy zdrowej diety podczas ciąży są takie same jak dla każdej innej osoby w każdym momencie jej życia:

- produkty pełnoziarniste, takie jak brązowy ryż, pieczywo pełnoziarniste, płatki owsiane: 6 do 11 porcji dziennie

- produkty mleczne, chude lub odtłuszczone mleko, jogurty, sery: 3 do 4 porcji dziennie.

- białko w postaci mięsa, drobiu, ryb, fasoli, orzechów, jajek: 3 do 4 porcji dziennie.

- warzywa, takie jak brokuły, marchewka, zielony groszek, pomidory czy buraki: 3 do 5 porcji dziennie.

- owoce, na przykład: pomarańcze, banany, jabłka: 2 do 4 porcji dziennie.


no chyba ich pojebało.I co zjadając to wszystko mam pzytyć 11-16 kg????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam dziewczyny. Okazało się że Borysek jest dziewczynką 😲
Był chwilowy szok ..
Moja Wiki ucieszyła się ze bedzie siostrzyczka mimo że zapewniała zaakceptować tylko chłopca- małam ściemniara.
Najbardziej wkur..ła mnie reakcja co niektórych na tą wieść- No coś ty!ojej!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NEWYORK reakcją "co niektórych" się nie przejmuj, oni byli, są i niestety będą nam uprzykrzać życie i kij im w oko :P
Gratuluję córci 🙂 Kolejna kwietniowa pipeczka do kolekcji 🙂 Zszokowana jesteś??

Mam tylko nadzieję, że nasz Konradek nie okaże się Nikolą, bo pierwszy wymarzony jest synuś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...