Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gratuluję kolejnej królewny ja mam nadzieję że mój książę nie okaże się królewną 🙂
Ania zobacz ile nas prosi Cię o kilka słów odezwij się
Sztuniaja mam zamiar rodzic w Tychach bo tam też mama swojego lekarza a Będzin omijam z daleka a jak tam bioenergoterapeuta ?
Newyork córeczki są urocze ale ja tym razem liczę że pierwsze słowa że mamy synusia się sprawdzi
Brzuszki macie urocze:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a propos urlopu. nie mogę przeżyć, że na narciochy nie pojadę w tym roku, ale za to w przyszłym sobie odbiję.
nie wiem jak to zrobię ale małe jeszcze chodzić nie będzie dobrze, a już na narty wsadzę 🙂
pozostaje jakiś weekend w Gołębiewskim w Mikołajkach, dupę w basenie pomoczyć, masażyk, jakieś maseczki, jakuzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i juz po wizycie ... nareszcie ...

Moj Dzidziulinski Dzidzius dobrze sie czuje, ogolnie wszystko ok - wymusilam usg, ale tylko na chwile - serduszko bije pieknie, Maluszek znowu lezal z raczkami pod brzuszkiem
( Mama juz nie pospi na brzuchu to chociaz on moze 😉 )

Plec niestety poznam dopiero na nastepnej wizycie ( za miesiac 🤢 🤢 🤢 )

Mam lekka anemie wiec dostalam zelazo ... po ktorym zapewne juz w ogole nie wyjde z kibelka 🤢

ilonka moj Gin zrobil wielkie oczy i stwierdzil, ze nie zna tego antyperspirantu, uznal tylko, ze na tym etapie ciazy malo ktory kosmetyk szkodzi ... takze niestety w sumie nic konkretnego nie powiedzial

Kupa stresu te wizyty - teraz relaksuje sie i odpoczywam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...