Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
iskierko, w sprawie zdjęć z filmiku Bartek mówi tak:
1) puszczasz film na pełnym ekranie
2) pauzujesz go w interesującym Cię momencie
3) naciskasz klawisz Print Screen (Prt Sc) znajdujący się na klawiaturze w prawej górnej części - tak tak dziewczyny ten klawisz do czegoś się przydaje jednak - to słowa złośliwe Bartka 😉
4) ściągasz na pasek zapauzowany film i otwierasz dowolny program graficzny - może być windowsowy paint brush
5) wciskasz klawisze CTRL + V albo z menu wybierasz edytuj -> wklej
6) na ekranie pojawia Ci się obraz stop klatki i
albo robimy zapisz jako
albo pomniejszamy jeśli trzeba i robimy zapisz jako
i to już wszystko
7) pozdrowienia dla mamusiek od Bartuśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałam 🙂 i Witam wszystkie śpiochy 🙂

Mój Malec tak wczoraj szalał w brzuszku jak popcorn 🙂 aż Jacek wkońcu poczuł pierwszego kopniaczka 🙂 miał łezki 🙂 aż mnie to poruszyło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam sobie pomyśle o przedszkolu to mam aż ciarki bo pamiętam jak ja chodziłam jakby to było wczoraj a teraz będę miała swoje Maleństwo które za niedługo zostanie przedszkolakiem...ale czas leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂 🙂
U mnie pogoda tak brzydka,ze szok-iz pada to malo powiedziane-u mnie tak leje deszcz jakby ktos wiadrami lal wode do tego wieje masakrycznie....a wyjsc z domu trzeba 🙂 🙂 😲
JUZ niecale dwa tygodnie do mojej wizyty w szpitalu i bycmoze USG moze dowiem sie czy syn czy corcia 🙂 🙂
teraz dzidzia codziennie daje o sobie znac,ale nie rusza sie az tak duzo,wczoraj przed spaniem intensywnie,ale w ciagu dnia niewiele-przewaznie jestem w ciaglym ruchu
pozdrawiamWas i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

Nieźle wczoraj popisałyście wieczorem 🙂

Co do ani to ja też mam takie wrażenie jakby mi dziecko parło na pochwę/pęcherz, więc może to normalne. Mam nadzieję. Zastanawia mnie tylko dlaczego mam tak nisko kopnięcia dużo pod pępkiem w dodatku wydaje mi się, że dziecko od dwóch dni kopie mnie ciągle w pęcherz i jest to nieprzyjemne. Hmmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki te co wstały i te co jeszcze śpią ja przyszłam na chwilkę do pracy i za godzinkę jadę do domku po weekendowych bólach brzusia stwierdziłam że czas zwolnic i posiedzieć w domku. Dokumenty będą mi przywozili do domku więc zrobię codziennie żebym nie miała zaległości i żeby szef nie przyjął nikogo na zastępstwo bo później z tym różnie bywa.
A praca w domku jest przyjemniejsza bo nie ważne kiedy zrobię ale żeby było zrobione 🙂
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty u gina i USG.
Ja mam wizytę dopiero 3 grudnia i wtedy zobaczę moją kruszynkę bo w poniedziałek tylko badanie i zielony druczek dostałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A zapomniałam od nowego roku zmieniają się przepisy. Nie będzie już legitymacji ubezpieczeniowych jak dotychczas a istotne będą druki RMUA dawane przez pracodawcę co miesiąc dla pracujących a ubezpieczone przy mężu jego Rmua + zgłoszenie członka rodziny do ubezpieczenia .
No ale się z rana rozpisałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesć z rana

Anka to masz leżeć i leżeć i oddychać

Kłapoucha widzę , że dieta cud 🙂

Dzidzia kopie tak nisko bo tam faktycznie jest, linia macicy jest jeszcze z 2cm pod pepkiem, z tego co mi mówiła gin jak byłam ostatnio. Ona szybko rośnie, ja np czuje dziwne kłucie wpępku podejrzewam, że to właśnie macica powoduje

Moniad Twój lekarz to Jastrzębski?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONIADAD jak dobrze że jesteś to przynajmniej jesteśmy do przodu z nowościami papierkowymi 🙂

Ale mi maleństwo daje popalić wierci się jak owsika 🙂 aż nie chce mi się stawać wczoraj zbombardowało mi całą lewą stronę a dzisiaj przerzuciło się na prawą i kopniaczki czuję prawie w pachwinie

Jacka tata napisał nam że jeśli będzie synuś to przyśle wszystkie rzeczy po Jacka młodszym bracie 🤪 a że Franky ma dopiero trzy latka to są ciągle modne 🙂 ale się cieszę. I nawet paczkę ze słodyczami i pistacjami wysłał 🙂 Pokazał teść dobrą stronę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...