Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A mój Tatuśko to by mi tylko koszty obcinał. A to skąpiec 😞
Co to wszystko takie drogie się pyta. Niestety taniochy z chin za złotówkę nie kupie. Facecik jednak sobie jeszcze sprawy dokońca z wydatków nie zdaje. A po co to a po co tamto. To możemy wziąć od nich a to może dadzą inni znajomi. Normalnie zaczyna jak PCK się robić hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziaa cieszę się bardzo ze z dziewczynkami jest wszystko dobrze.
Niech rosną ksieżniczki zdrowe.
Co do chust to strasznie mi się podobają ale z praktycznego punktu widzenia stwierdzam że mi akurat chyba się nie przydadzą. Muszę tą kwestię przedyskutować z mężem.
Nie wiem ale jestem kategoryczną przeciwniczką nosidełek po prostu zal mi maleństw jak tak wiszą bezwiednie w tych nosidłach. Także to również u nas odpada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć panienki bębenki 🙂
Ja jeszcze za wózkiem się nie rozglądałam bo tyle tego, ze sama nie wiem co i jak. Liczę, że któraś z Was poloeci coś fajnego :P
Co do chusty to mój Bartek, tak jak Brzydki, będzie się z chustą lansował i już zapowiedział, że z żadnym wózkiem czy nosidłem to on chodzić nie będzie bo chce mieć wolne ręce. Wyślę go więc po 5 paczek pampersów, 20 słoików Gerberai coś tam jeszcze do sklepu, dam mu dziecko w chuście, całą ogromną torbę ze wszystkim co powinien mieć przy sobie i powiem żeby się śpieszył :laugh: :laugh:
Może wtedy doceni wózek i kosz pod wózkiem i dotrze do niego, że dopiero wtedy będzie miał wolne ręce :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewi to niech Mężuś teraz grzeje w łóżeczku i pieści i naciera 😉 byś szybko do zdrowia wróciła.

Ania ja zapowiedziałam to mojej teściowej że niech sobie nie myłsi że będzie tak łatwo 🙂 "dziecko w chustę trzy psy na smycze i hejo w pole" dziwną minę miała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny musze się pożalić- każdy zwraca uwagę na to, jak bardzo urosły mi piersi 😠 A brzuszek dopiero w drugiej kolejności 😠 😠 😠 Brat Mariusza też poczyniłl spostrzeżenie, że "ale tej basi piersi urosły, niezłe są". Rozumiem, że wcześniej miałam sportową wersję biustu, ale tyle ekscytacji !!! nie rozumiem tego. Mariusz oczywiście jest wniebowzięty, ale on tak jak ja dużo uwagi zwraca na brzusio i najwięcej zachwyca się nim, dopiero potem biustem i tyłkiem 🙂 Jeszcze raz ktoś odezwie się na temat mojego biustu jak przypierniczę cycem z półobrotu to od razu odechce się im zachwycania tym, co nie trzeba :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewi wszystkiego naj naj najlepszego na Nowej Drodze Zycia
co do chust w moim przypadku odpada, nie podoba mi sie cus takiego ale i w moim przypadku nie bedzie praktyczna co do nosidelek jak najbardziej w taki sie zaopatrzymy, dlatego szukamy wozka 3w1 x lander, bexa albo treeco bo maja mozliwosc montowania nosidelka na stelazu a pozatym z mezem duzo jezdzimy autkiem wiec dzidziusia trzeba jakos przewiezc a takie nosidelko na poczatku jest idealne. ale to wiadomo kazda z nas dostosowuje wszelkie nowinki do swojej sytuacji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to Tatuśko ciągle za cycki mnie łapie i że duże itp. Inni chyba nie mają odwagi hehe Niech no spróbują. Zreszta dla większości znajomych chłopaka to jakoś od jakiegoś czasu jestem wrogo nastawiona. Dzidzia ich chyba przez to nie polubi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...