Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczynki
Jak minął Andrzejkowy weekend? Mi nie za dobrze. Mam kryzys w związku. Chciałam się już nawet wyprowadzać. Gdyby nie staż to by mnie już nie było.
Aniu współczuję bardzo 😞 Trzymaj się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam

Ania współczuje....

Moniadad wkładaj dekolcik promotor zmięknie 🙂 zamiast brzuszek w oczy żuci mu się Mont Everest 🙂 i to podwójny 😉

Puuu...wygrała Mucha 😠 a ja liczyłam na Natasze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia mi Andrzejki minęły na białej sali... oglądając MAM TALENT
Nic się nie martw kryzysem bo potem będzie godzenie się 😉 a My Kobitki zawsze postępujemy pochopnie i zaraz byśmy chciały się wyprowadzać. Poczekaj chwilkę sprawa ucichnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Proszę trzymać kciuki, o 10.00 do lekarza 🙂 A później do drugiego gina wyprosić USG jak najszybciej (jak nie na dziś to na środę 🙂 )

Anka bardzo współczuję, wiem dobrze co to znaczy stracić bliskiego w takim wypadku i to jeszcze nie z jego winy 😞

Bogusia, uszy do góry, będzie dobrze, tak jak pisała ilonab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usłyszałam coś czego nie powinnam i się to po kościach nie rozejdzie. Będzie ciężko.
Nowe wiadomości o becikowym, kręcą jak mogą ale mam nadzieję że tym razem na plus:
http://media.wp.pl/kat,1022939,wid,11730785,wiadomosc.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kobiety!
Aniu przyjmij najszczersze wyrazy wspolczucia, widze ze niedziela byla dniem zlych informacji 😞 ja natomiast stracilam wczoraj bliskiego wujka(chrzestny mamy) 😞
andrzejki spedzilam w domu na mam talent i bardzo wkurza mnie ten program 😠
nie chce mi sie pisac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia to my czekamy na brzusio 🙂

A przykre słowa trzeba czasem puścić w nie pamięć chociaż wiem jak to boli bo nie raz usłyszałam takie od wielu osób. Ludzie są ludźmi i czasem nie myślą co mówią a potem tego żałują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jupi, Bogusia już nie możemy się doczekać 🙂

Wczoraj lezałam sobie z Mariuszem na łóżku, a mały szalał w brzuchu i nagle poczułam, jakby w jednym miejscu strasznie stwardniała mi macica, położyłam tam rękę i czułam małego, jak się wypinał 🙂 Mariusz mówił, że pewnie dupką się na nas wypiął 😉 Fajnie było czuć jak się wiercił tuż "pod skórą" 🙂 Mariusz widział, jak zrobiła mi się na brzuchu taka gula od małego, ja niestety mogłam poczuć tylko ręką, bo cycole mi zasłaniały ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basik moje maleństwo właśnie zaczęło szaleć i zawsze tam gdzie kopnie to ja to miejsce lekko przyciskam i on zaraz odpukuje do mnie 🙂 Jacek jest zawiedziony bo mały tylko ze mną się tak bawi ale tłumacze mu że jeszcze trochę i z nim zacznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z soboty na niedzielę Mariusz nie przespał pół nocy, bo siedział z ręką na moim brzuchu, bo mały kopał i szalał po całym brzuchu, a ja spałam i nie czułam 🙂 A ja nieraz się martwię, że maluch nie kopie mnie przez pół dnia, a teraz się wydało- w nocy się wyszaleje, to pół dnia odsypia 😁 śmialiśmy się, że zrobił sobie imprezę andrzejkową i tańczył z pępowiną 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w nocy jak się przebudzę to Mały szaleje 🙂 chyba całą noc po brzuszku gania 🙂 Fajne są te nasze Skarby 🙂 takie malusie i kochane 🙂 jak się w dzień nie odzywa to tak mi strasznie smutno się robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczycie mego brzuchola to nie uciekać z krzykiem od monitora 😉
W nocy u mnie też szaleje bobas bo w sobote szłam spać ok 2 więc czułam co tam za tańce odchodzą. Mój biedny pęcherz wczoraj został zmaltretowany. Co pół godzinki do kibelka na kilka kropelek. Jak ja tego ne cierpie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:laugh: :laugh: Bogusia to ja czekam na brzusio z niecierpliwością 🙂

A teraz coś dla naszych Maluszków
http://www.youtube.com/watch?v=Eb2plu0Pxig&feature=related

Moje maleństwo chyba zna na pamięć tą piosenkę 🙂 każdą nutkę, każdy smiech, każde słówko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=Fx9MWkAp5_E&feature=PlayList&p=7AC4C2D9DB0B96D8&playnext=1&playnext_from=PL&index=14

to właśnie pełno takich utworów ściągnęłam i nie pamiętam skąd 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...