Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mnie tez lepiej do tych sklepow z ciuszkami nie wpuszczac
... albo wpuszczac, ale bez pieniedzy i bez karty 😉

... ja na Allegro dzis "poluje" :evil:
ceny zdecydowanie mniejsze niz w sklepach ...
nie wszystko jest fajne, ale mozna wyszukac jakies okazje ...

wlasnie mi sie przypomnialo, ze jutro odbieram wyniki badan 🤢
oby nie bylo toxo i anemii ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Irysek - ja w tygodniu zrobię test obciążenia glukozą i wynik mam pokazać na wizycie w piątek (skończę wtedy 24 tydz)

A jutro mam szczegółowe USG połówkowe. Umieram z niecierpliwości 😉

Moniadad - karpik uroczy :laugh:

Klapoucha - może faktycznie uda się warszawskie spotkanie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki 🙂 widzę że tematyka wczoraj podniosła niektórym ciśnienie jak już wczoraj wspomniałam badania w zusie w ciąży to rzadkość ale musimy się liczyć z taka ewentualnością dlatego o tym napisałam. Ania pisze że głupiego pracodawcę to on sam może poprosić zus o tzw zasadność l4 i wtedy oni muszą wezwać na badania. U mnie w zakładzie w zeszłym roku było 10 ciężarnych a tylko jedna miała zaszczyt wizyty pani z zus która stwierdziła że to drogą losowania i skończyło się tylko na obejrzeniu karty ciąży i wypiciu kawki. 🙂 Niestety jak na wszystko w tym kraju nie ma reguły ja na początki roku chorowałam na Weronikę całe 60 dni które wolno matce przechorować i miałam kontrole 3 razy czy na pewno dziecko wymaga opieki bo wszelkie zasiłki płaci zus. Za 3 razem to już wkurzyła się pani doktor która Werę prowadziła jak zadzwoniłam i poprosiłam o telefoniczną konsultacje dla pani z zus i stwierdziła że choroba Werki nie mija w 2 dni i nawet te 60 dni pobytu matki z dzieckiem to za mało.
Nie denerwujcie się zbytnio tymi wizytami bo może nasze l4 przejdą jako nie zauważone w zus i żadna z nas nie będzie miała przyjemności wizyty na dodatkowych badaniach przecież po to zmienili od nowego roku te przepisy żeby kobiet w ciąży nie stresować.Najważniejsze to przypilnować po 180 dniach chorobowego zgłoszenia na świadczenie rehabilitacyjne o później dopełnić formalności przy macierzyńskim bo też mają chore przepisy ale o tym to już popiszemy koło marca :laugh:
Ale się od rana rozpisałam ja jadę w środę do zus dowiem sie na jakich drukach trzeba to wszystko wypełnić i powklejam je żebyśmy miały bieżące informacje bo od listopada weszła nowe rozporządzenie w sprawie choroby i macierzyństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski
tak sobie czytam kilka stron w stecz i widze ze jestescie super regularne ze swoimi odwiedzinami i bardzo sie zzylyscie, ja osoboscie jestem tak pochlonieta swiatem realnym ze coraz zadziej tu zagladam.
dzis mam polowkowe usg 🙂
za oknem zima wreszcie robi sie klimatycznie swiatecznie 🙂
udanego dzionka wszystkim zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mamuśki
Jak te weekendy szybko mijają. Kiepski ten był bo Tatuśko pracował cały czas. Jeszcze wczoraj byliśmy na świątecznych zakupach w galerii. 5 godzin wyjętych z życiorysu a tylko 3 sklepy odwiedzone. Przynajmniej prezenty kupione. Trzeba tylko ładnie zapakować. Zmęczyły mnie te zakupy okrutnie, aż brzuch rozbolał. Normalnie to bym mogła zasuwać długo, a tu dzidzia bunt odstawiła. Przynajmniej KFC odwiedziliśmy 😉 Te bodziaki ze stronki to super. Napewno kupię kilka hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki,

Miałam zaglądnąć w sobotę po wizycie niestety cały weekend jakiś zwariowany i w biegu.

Maleństwo piękne i zdrowiutkie szalałało podczas USG. Nawet pokiwało nam rączką 🙂 Niestety nadal ukrywa czy jest chłopcem czy dziewczynką 🙂

No to się przywitałam a teraz czas zabrać sie za weekendowe zaległości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
starlight85 napisał:
Cześć brzuszki,
hej


Maleństwo piękne i zdrowiutkie szalałało podczas USG. Nawet pokiwało nam rączką 🙂 Niestety nadal ukrywa czy jest chłopcem czy dziewczynką 🙂

dobrze ,ze wszystko dobrze 😁
szkoda ,ze nie znasz płci 🙂a w sumie to będziesz miała moze miłą niespodzianke? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...