Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Połówko we jak dawno to bylo 😉 Oby wam dzidziaszki pokazały kim są. Ja się muszę zapisać na wizytę na początek stycznia, a zapisów nie robią jeszcze. Będę musiała próbować przed sylwestrem o ile "łaskawa" babka co rejestruje zechce mnie zapisać. Uprzejma ona strasznie. Kiepsko mi ta wizyta jakoś z terminem wypada. Jak zawsze pod górkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Csły czas licze że na każdej następnej wizycie będzie widać a tu nic z tego 🙂
Uparta ta moja dziecinka.

Skierowanie na glukozę dostanę na następnej wizycie i już mnie pan doktor uprzedził żeby zabrać ze sobą cytrynkę.

U nas dzisiaj też śnieżek pruszy. A prz okazji ślizgo na chodnikach bo jak zwykle zima wszystkich zaskoczyłą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie,
pogoda rzeczywiście fatalna. mnie na domiar złego zaczyna gardło boleć, więc dziś siedzę w domu ;(
trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty..oby wszystkie kruszynki duże i zdrowie przyszły na świat

starlight moje maleństwo też się wstydzi pokazać co tam ma między nóżkami..
może na następnej wizycie coś się uda wypatrzeć, ale ta dopiero 23.12 tak więc czekam cierpliwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja musze glukoze wykupic, pojde chyba za tydzien w poniedzialek, mam jeszcze zrobic morfologie, mocz i (kile, bo ostatnio doktorek mi zapomnial napisac i nie zrobili mi), wiec bede pewnie na czczo, nie wiem jak zniose to glukoze, choc ja slodkosci uwielbiam 🙂
zaczelismy dzis 6 miesiac 🙂
Igor wczoraj szalal w kosciele, chyba lubi koscielne piesni 🙂
moze mu Rubika kupic ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam Dziewuszki od rodziców 🙂 wypoczęta jak nigdy 🙂
Mężuś z Tatą się spisali i zrobili pokój taki jak chciałam 🙂 cudnie im to wyszło teraz czekamy na mebelki będą w następnym tygodniu.

Wiecie wczoraj jadłam śledzie i zagryzłam Mambą 🤪 w życiu nie doświadczyłam tak nie ziemskiego smaku 🤪

Wczoraj naszego Marcela odwiedził spóźniony Totołaj 🙂 płakałam ze śmiechu 🙂 wogóle dawno się tak nie naśmiałam jak przez ten weekend :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...