Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
iskierka no dzisiaj narazie jakos leci zyje sobie nic nie boli narazie i odpukac zaraz trzeba sie za robote brac posprzatac isc na cmentarz do mamuski i do kosmetyczk paznokcie na slub zrobic
a moja zguba wrocila o 2.30 jak gdyby nigdy nic, zrobil tylko wielkie oczy jak zobaczyl mnie na korytarzu przy zapalonym swietle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny mam taki problem natury zdrowotnej. Były tu już wszystkie najintymniejsze sprawy poruszane więć ja też sie podziele. Tyle nas to może ktoś miał podobny problem.

Na obu stopach, na środkowym paznokciu zrobniło mi się coś dziwnego.Jakby taki gubszu paznokieć, którego górna częśc odeszła a podspodem jest nowy, tylko cieńszy. Czy to grzybica? Byłam na basanie ostatnio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale slodkie te malenstwa 🙂

klapoucha nie mam pojecia co to jest ale nie brzmi to ciekawei lepiej wybierz sie do lekarza...

a teraz ja mam pytanko : macie tak dziewczyny ze jak spicie na lewym boku to jak wstajecie caly was boli?albo dzisiaj spalam na plecach to jak wstalam strasznie bolala mnie kosc ogonowa...przeciez malenstwo chyba tyle jeszcze nie wazy zeby mnie tak zgniatac :P albo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapoucha wiesz staram się mu tłumaczyć wszytsko,on jest bardzo mądry jak na swój wiek i nie mówie tego bo to mój syn,bo tak wypada,ale tak naprawde jest,wiele rozumie i sama jestem w szoku,że udaje mi sie taksuper z nim dogadywać,są chwile zwątpienia i fochy też miewa remik jak każdy ale generalnie życze każdemu takiej pociechy 🙂


najważniejsze ,ze mu faza przeklinania przeszła hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie myslałam ze wylecze to domowymi sposobami, bo mam już dosyć lekarzy.Ale naet jakies mazidła do paznokci nie były badane na wpływ ciaży i nic nie mogę brać bez konsultacji.

Imrezkja od Rana Bogusia... 🙂


Iskierka- no waśnie " ile to nas faz czeka" 🙂

Dotis jak spię na bokach to nic mi nie jest jak leże na plecach to po kilku minutach czuje jakby ktoś mnie dusił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj jak leżałam na boku to czułam ucisk na bok brzucha, tak jakby maleństwo połozyło się po tej stronie brzucha na ktorej leżałam 🙂

Mam czasem tak, że leżę na lewym boku i zaczyna mi drętwieć cała lewa strona (najczęściej noga), więc kładę się na trochę na prawy bok. Jak zaczyna mi drętwieć prawa strona to wracam na lewy i tak w kółko dopóki nie zasnę, ale to tylko czasem nie zawsze tak mam.

A właśnie zapomniałam ☺️ Ania73 przystojny mały akrobata z Aaronka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzucholki!!!

Na początek gratuluje Ani siureczka 🙂

Dziś o 13.30 mam ostatnią wizyte w tym roku 🙂 Już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku, bo brzuch mi w ostatnich dniach straaaaasznie wyskoczył, mam nadzieję, że to nie to, czym mnie straszą...

Maluchy maja juz coraz mniej miejsca, co oczywiście da się odczuć 🙂 Czasem mam wrażenie, że mi z brzucha wyskoczą 🙂

Ogólnie to cieszę się, że z Wami i Waszymi Maluchami wszystko super!!! Oby tak dalej!!!

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Część Okrąglaski 🙂
Ostatnio jestem tak zabiegana, że nie mam czasu na forum, a później nadrabiam zaległości :P
Gratuluje dobrych wieści wizytowych 🙂
Monia dobrze, ze sytuacja z córą opanowana.
Klapoucha leć do lekarza, ale mnie się wydaje, że grzybica tak szybko nie atakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...