Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
... ja wlasnie z zakupow wrocilam ...
kupilam koszule nocna i pizame do szpitala, rozmiar wieksze ...
i niestety obawiem sie, ze zakupy bede musiala powtorzyc :P
... niestety nie wiem ile jeszcze "urosne", jak jeszcze troche to sie zmieszcze, ale jesli nagle waga duzo mi skoczy ...
to bede miala prezenty dla rodziny na przyszle Swieta 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatta ja nie wiem co One robią 🙂 całego neta chcą ściągnąć i zmieścić na dyskietce jak chuck norris 🤪

ja właśnie boję się tych zakupów bo nie wiem ile jeszcze urosnę chciałabym kupić wszystko na ostatnią chwile ale jak nagle wyląduje w szpitalu to co na siebie włożę? Majtki z golfem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... ja kupuje wszystko dosc mocno rozciagliwe -
coby brzuch, tyleczek i tzytzki zawsze zmiescic 😉
( w razie czego ) ... a jak schudne to zeby samoistnie sie dopasowalo ... chyba nie ma co kupowac o dwa numery wiekszego bo bedzie tylko na ciaze a pozniej - nie przyda sie ... staram sie tez kupowac takie nie TYPOWO ciazowe ( bardziej uniwersalne ) ... no chyba, ze koszula na sam porod - to z zalozenia bedzie na 1 raz ...

ilonka a co Ty tam za fotke usunelas ? :P widzialam ...
bardzo musialabys sie za Meza wstydzic ? :P 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo
moj pan wlasnie pojechal na narty, sama siedze tradycyjnie, o 18/30 jeszcze mam szkolke 😠
co do sluchania muzyki to ja zadnej nie slucham specjalnie pod katem niuniusia, raczej w domu przez caly dzien slucham radia poza tym nie mam sluchawek.
co do pizam itp to na swieta dostalam super koszule rozpinana na cycuchach w rozmiarze l, wczoraj ja mierzylam i na brzuchu juz jest ciasna, planuje zakup jeszcze jednej takiej rozpinanej do szpitala i chyba styknie, po porodzie sie wykorzysta takie luzniejsze do spania, choc preferuje gatki i koszulke jak koszule nocna.
fajne brzusie brzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...