Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobry wieczor mamom
ja juz ze szkolki wrocilam, chlopa brak, dobrze ze chociaz mam tego malego w brzuszku 🙂
ja zakupy zaczynam w lutym najpierw wszelka chemia do domu(proszki, plyny, kosmetyki, kremy, pampersy, podklady, spirytus) potem ubranka a pozniej lozeczko posciel i wozek.
maszynke do kasiurki wpierw zamowie na allegro:P
no w moich 50 metrach tez bedzie ciezko pomiescic te wszystkie laszki, poki co oproznilam glowna szafe w domu, maz musi sie wyprowadzic z dotychczasowych szafek ktore teraz ja zajme a moje krolestwo musze przeznaczyc dla niuniusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello
a my znowu z edukacji wróciliśmy i zakupów żarciowych, ale mam słodyczy hohoho
spotkałam tam lekarza który teraz zastepuje moją dzin, wspomniałam mu o oku, powiedział żebym odstawiła magnez a zaczęła jeść banany i pić mam sok pomidorowy (bleeeeeeeeee 🥴 ).
A magnez też mi powiedział pije się jak się "brzuch stawia", ja oczy zrobiłam o co mu chodzi a on wytłumaczył że to twardnienie brzucha.
lekkie bóle brzucha są spoko, jeśli nie trwają bardzo długo i nie są częstsze niż 10x dziennie
no i odwiedziłam porodówkę, ciepło mi się zrobiło 🙂 jest żółta skórka do siedzenia, wanna z prysznicem i super łóżko do rodzenia, ogólnie jak to w szpitalu nie za pieknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane na moim forum na gazecie jedna kwietnówka urodziła córke...urodziła 21 stycznia waga małej 1kg.
Lekarze dają jej dużą szanse na przezycie,narazie mała sama nie oddycha.
Wkleje fragment tego co napisała,bo to moze byc ważne.

"Jedna rada dla was, nie lekceważcie skórczy-niby przepowiadających
bokiedy zadecydowałam że trzeba jechać do szpitala bo zaczynają być
zbyt częste odeszły mi już wody.. Okropnie się wystraszyłam bo były
z krwią."



Trzymajcie kciuki za nią!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to trzymamy kciuki za maleńswto,
ja mam koleżankę co urodziła w 25 tc., znaczy się musiała mieć cesarkę, bo dla małego poród byłby nie do przeżycia. Teraz ma 6 miesięcy i wszystko jest ok, ale na rehabilitacje musi z nim jeździć.
kurde takie historię mrożą mi krew w żyłach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... uff, ogarnelam wstepnie ciuszki ...
narazie wg rozmiarowki i wymiarow ...
( bo oczywiscie nie moze byc latwo, lekko i przyjemnie i to sie czasami niestety nie pokrywa 🤢 )

Z calej sily trzymam kciuki za Maluszka i Mamusie z 27 tyg !
( to moj tydzien )

Kurcze, najgorsza w ciazy jest chyba jej nieprzewidywalnosc ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja wam opowiem, że na szkole rodzenia była taka jedna para i ta dziwczyna była bardzo otyła i od pozątku wiedziała że będzie mieć robioną cesarkę dwa tygodnie przed terminem bo ma nadciśnienie, ale chodzi o to że jak poszła na wizytę do szpitala do innego lekarza to okazało się że ciąża jest o miesiąc starsza, a dziewczynka to chłopczyk. Nie znam dokładnie szczegółów, ale zostawili ją na dodatkowe badania w szpitalu i dzisiaj na zajęcia przyszła z oddziału, to też niezły szok musi dziewczyna mieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...