Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
... ogladam sobie wlasnie wakacyjne fotki ...
ech, pilo sie i imprezowalo ...
a Dzidzi nawet jeszcze w planach nie bylo :laugh:

... slodkich snow Kuleczki 🙂 [img size=277]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/voda.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

Morfi Ty sie lepiej przyznaj kto tam Cie w nocy podduszal ...
... bo moze Cosiek nic o tym nie wie 😉 :P :laugh:

a ja ... mam goscia bo brat mnie nawiedzil na weekend ...
...zelazo lyknelam,
... sniadanko wciagnelam,
... ide teraz sie na czlowieka zrobic bo do okulisty musze jechac, soczewki odebrac ...
... jak bedzie mi chcial grzebac w oczach to jak nic -
dojdzie do rekoczynow 😉

lece do lazienki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do wakacyjnych zdjęć, to jest nasza fota:
dorobek dwuosobowy, dwudniowy :laugh:
żółte to nie moje 😎 [img size=181]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/wakacje-ba7aceb1cc72c790bf789e9d64961306.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchy.
Poczta nie ogarnieta bo zamknięta. Misiowa bluza dopiero w poniedziałek 😞
nie spałam do 4 bo Brzydk poszedł na impreze. Dzwonie do niego koło 3, jak tam. a tu abonet chwilowo niedostępny, druga komórka tez nie odpowiada, więc się nakręciłam..ale wrócił konkubent marnotrawny o 4.

Dołączam do klubu "bolą mnie pachwiny i kość łonowa" - w sensie napier**la.

Ja czujsiecie skurcze. Bo mnie boli brzuch ale nie wiem czy tak samo jak was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tylko jednego dnia czułam jakby małe skurcze i było to przedwczoraj.
w sumie to nie wiem nawet czy mozna to skurczem nazwać chyba raczej napięciem w samym dole brzucha - takie leciutnkie chwilowe stwardnienie kilka razy w ciągu dnia.
teraz spokój i podejrzewam, ze mogło to być spowodowane zmianą pozycji dzidziusia bo od tego dnia wali mnie w okolicy pępka w ścianę brzucha za to nic nie czuję po bokach, jak to było do tej pory.
ma koleś siłę, tak mnie wczoraj nawalał, ze aż mu dałam klapsika 😉 w dupkę ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech emi no latam, ale podejrzewam, ze niebawem bebenek zmusi mnie zebym na dupie przysiadla ☺️

... a jesli chodzi o wakacyjne fotki ...
to ja tutaj pelna "kultura" - przy eleganckym drinku sobie grzecznie siedze 😉 😉 ...
a u Ani pol monopolowego lezy na trawniku :laugh: 😉

jesli chodzi o brzuch to wczoraj po 2 godzinach segregowania ciuszkow - konkretnie zaczal mnie napieprzac ( jak na okres ) ... tak sie przestraszylam, ze od razu pozycje lezaca przyjelam ... po 15 min przeszlo ( cale szczescie )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kur...a!!! ja to chyba nie rozróżniam napięcia brzucha od skurczy. prawdopodobnie skurczy jeszcze nie mam tak naprawdę bo podobno nie da sie tego pomylić 😉
Agatta, a ten brzuch to cię bolał z podniecenia chyba bo ja podczas wczorajszej segregacji ciuszków też czułam, jakby miał eksplodować :laugh: :laugh: :laugh:
Klapoucha, nienarodzonemu klapa dałam, zleję go dopiero jak szanowną dupkę pokaże swiatu - za te wszystkie bolesne kopniaki, które mi serwuje 😉 😉 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moja szatanica mnie bije w prawe żebro upierdliwie 😉 a szczególnie lubi to robić jak się położę na lewym boku 🙂normalnie czasem mam wrażenia jakby się na nie uwzięła :P 🙂

a jeśli chodzi o skurcze ..to nie mam...chyba... tzn kilka razy miałam takie malutki, delikatniutkie skurcze w okolicach bardzo dolnego tylniego łona... nie wiem nawet jak to miejsce określić 🤨 ale nie były to bolesne tylko takie miłe nawet.. trwało może z 10 min i przestało.

pochwalę się .. zakupiłam termometr pokojowy na łóżeczko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
agatta faktycznie u ciebie kultura,bo anka to widać zaszalała dziewczyna 😁 😁
emilka w szczecinie tramwaje nie kursują jakieś ,niewiem jakiej linii,masakra jest.
Ja właśnie wcinam bułki z szynką,serkiem topionym,wedzonym,ogórkiem i pomidorem 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...