Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc mamy 🙂
klapoucha i dotis gratuluje dorodnych pannic 🙂
lacze sie w cierpieniu z iskra, przerabane ale dla dzidziusia wszystko zniesie.
kirke niezla mamcia z Ciebie, bardzo ladna fotka
a co u monidad jak jej maz?
ania fajowe zabaweczki
ania78 wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy a na chlopa trzeba wrzeszczec takie to juz typy jak sobie nie wywalczymy to nie bedziemy mialy.

dziewczyny czy komorki macierzyste pobieraja przy porodzie w kazdym szpitalu czy tylko w wyspecjalizowanych klinikach?
mam sparalizowanego kuzyna ktory na przeszczepy komorek jezdzi do moskwy, fajnie byloby pomoc, ale chyba nie w moim szpitalu 😞

udanego dzionka dla wszystkich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Chyba w każdym szpitalu to robią. Trzeba chyba tylko zgłosić to wcześniej w szpitalu i dogadać się z bankiem komórek. Fajna to sprawa ale dla mnie za droga niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłabym zostać do końca stażu ale codzienne i tak wczesne podróże pociągiem a później tramwajem mnie wykończają. Mnie już tu w grudniu wyganiali na zwolnienie, ale nie chciałam. A teraz to mi jakoś tak smutno że już koniec. Przyzwyczajiłam się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamusie

iskierka z emilką trzymajcie się!!!

kłapoucha superancka Hana i superancka bluza, u mnie też niby po ostatnim USG zrobił się 10 marzec, ale ja zaciskam 🙂

dotis gratuluję księżniczki

anka fajne gumiaki do wanny

kirrke świetnie wyglądasz

a reszty nie pamiętam 🙂 bo 30 stron nadroiłam na głodzie i umysł mi się zrestartował 🙂

bogusia czyli zaczynasz leniuchować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Babki 🙂

... wczoraj tak mi kostki spuchly, ze az sie przestraszylam ...
i w ogole mam wrazenie, ze wczoraj brzuch mi znowu urosl 🤔
normalnie u mnie to widac z dnia na dzien 🤪

a moja Mala to juz jak Alien jakis, jak waz pod skora sie przemieszcza ... smiesznie to wyglada :laugh:

hm ... skoro piszecie Dziewczyny, ze na 3d najlepiej przed 30 tyg to moze jednak rzeczywiscie wczesniej sie wybiore ... chociaz ja wlasnie slyszalam, ze pozniej widac lepiej ...
jak zwykle zdania sa podzielone 😉

bogusia Ty juz idz lepiej na ten urlop - nareszcie odpoczniesz sobie - bo jak czytam jak Ty sie z ta komunikacja meczysz to naprawde - czas najwyzszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra śpię i pracuję nad odleżynami 😁
Sztunia to może jeszcze w tym miesiącu wystartujesz pierwsza na porodówkę. Chyba że masz wyjątkowo dużego dzidziolka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia nie strasz 🙂

dzin powiedziała że jest poprostu duża, a że teraz raczej już nie powinno się sugerować obliczeniami z USG, bo teraz wychodzą indywidualne cechy dzidzi, czyli np. wielkość i długość 🙂 ja mam zamiar rodzić pod koniec marca i tego się trzymam 🙂

aha na szkole rodzenia zostało nas już cztery pary 🙂 jedna dziewczyna, co wcześniej pisałam, że trafiła do szpitala bo ruchów nie czuła w niedzielę urodziła 🙂 mały urodził się w 33 tygodniu i waży 2080g, i miała mieć cesarkę a urodziła naturalnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski
ja wstalam po 6 lezałam pogadałam z mezem pojechał do pracy wlaczylam sobie tv i zasnełam znowu ☺️
teraz sniadanko zjedzone i siadam do projektu znowu 😠 😠 😠
ja na szkole rodzenia od 10 lutego ale sama niestety 🤨
no trudno, maz obiecał ze bedzie czasami staral sie przyjezdzac
zycze miłego dzionka i mnostwa kopniakow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze że dzidziuś zdrowy 🙂
Ja to lepiej nic nie mówię bo jeszcze wykraczę. To się umawiamy na marzec 😉
Ja swojego karateke zobaczę jutro. Mam ostatnie obowiązkowe USG. Ciekawe co tam u niego słychać. Oby tylko mu leakrz nie obciął fifolka bo bym chyba zgłupiała do reszty hehe
Prochy za darmo??? Też chcę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia to fajny ten Twoj szpital, ja sie nie dopytywalam jak jest u mnie ale sprobuje na zywca:P
ze szkola rodzenia tez sobie odpuszczam chociaz z moich okien ja widac 🤢
lenistwo mnie ogarnelo, ide zapodac adasiowi marcheweczke z jablkiem i cytrynka mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha bogusia Ty to chyba w budzetowce robisz (jak ja)wiec pracy ciezkiej nie masz, ale te dojazdy kobito, nie ma ludzi niezastapionych , ja tez sobie nie wyobrazalam pojscia na zwolnienie, przeciagalam ten termin i przeciagalam a teraz nie wyobrazam sobie powrotu 🙂 tak mi blogo:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę w końcu zadzwonić do swojego w tym tygodniu. Wypytać się o wszystko co tam wymagają na porodówkę. Wejdę na stronkę Rodzić po ludzku i sprawdzę czy coś tam o znieczuleniu jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla łagodzenia bólu są stosowane niefarmakologiczne metody, takie jak: masaż, prysznic oraz farmakologiczne. Znieczulenie zewnątrzoponowe jest dostępne nieodpłatne ze wskazań medycznych. Po podaniu zzo rodząca może się poruszać.

Niestety znieczulenie tylko ze wskazań ale też darmocha. Chociaż jak konieczność to czemu miałybyśmy płacić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuchaski okrąglaski 🤪

ja mam dziś wizytę z przedłużeniem zwolnienia, ale mam nadzieję że zrobi mi usg i popatrzę na bobka.

Nie wiecie co u Moni nie widziałam jej już kilka dni, ciekawe jak jej mąż się czuje..oby wszystko było dobrze.

chyba zauważyłam dwa 1-centymetrowe rozstępy na brzuchu 🥴

powiedzcie, czy wy też na brodawkach macie coś takiego jakby wam skóra schodziła, tylko taka biała i są takie chropowate w dotyku..co to może być??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna zaczynaja nas dopadac uroki ciazy:P
mi tez sie brodawki "sypia"
bogusia z tym nieodplatnym znieczuleniem ale ze wskazaniem jest tak jak z cesarka, zrobia Ci ale zaplacisz nie za znieczulenie a za "wskazanie lekarza" pod ktorym on sie podpisze. powinno byc tak jak u sztuni ze jak zawolasz to masz, a nie jakies argumenty wskazania itp itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...