Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kahna mam to samo ( z tymi brodawkami )
to normalne - przygotowania do karmienia 😉

kurcze ... ja tez znowu dzisiaj lece w teren 😞 😞 😞
ta przeprowadzka firmy mnie wykonczy ...
... to pieklo chyba nigdy sie nie skonczy 🤢
ale niestety jak sie samemu nie przypilnuje swojego interesu to nawet najlepiej oplacany pracownik nie zrobi tego lepiej ... ogolnie wszyscy wszystko maja w dupie ...

do Gina dzisiaj tez lece, ale dopiero na 21 ...
bo wczesniej nie dalabym rady 🤢
co prawda tylko po recepty, jakies zaswiadczenia i zezwolenie na szkole rodzenia, ale zawsze ...
pewnie znowu wroce do domu pozno 😞

... musialam sie poskarzyc, troche pomarudzic bo juz normalnie czasami to nic mi sie nie chce ...
moze jak sie wygadam to mi przejdzie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz skora na brodawkach jest bardzo delikatna no i moze teraz bardziej wyczulona i wysuszona, ja po kapieli smaruje piersiatka kremem na rozstepy ktore w niedziele mi wyskoczyly 😠 ale na same brodawy to nic nie stosuje teraz jak bede karmic to pewnie jakas masc sie przyda jesli beda bolaly i krwawily, zobaczymy jak niunius potraktuje cycki matki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zadzwoniłam do teściowej i wprosiłam się na obiad 🙂 czego się nie robi jak ma się lenia 🙂

z brodawkami podobnie, ale tylko czasami, bo raz są piękniusie, a czasami jakby właśnie ze skórką i takie ciemniejsze

wczoraj kupiłam małej sztruksy brązowe na wypasie w vero modzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak tylko zalicze wszystkie egzaminki w ta niedziele to od samego poniedzialku rzucam sie w wir zakopwy bejbikowy 🙂
bo jak was czytam to az poldupki z zazdrosci mi sie sciskaja:P
a tak na powaznie jak sie pomysli ze kobiety juz po 36 tygodniu moga rodzic to pozostaloby mi w takiej sytuacji 5 tygodni a w domu pustka.trzeba chociaz torbe miec w gotowosci, lozeczko maz skreci jak bede wracac ze szpitala, ale wyprawke musimy juz kompletowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny

Ja się w weekend uceirpaiłąm - mam zapalenie cewki moczowej dobrze, że poszłam do lekarza wczoraj.

Jak nie urok to sraczka... Można oszaleć.

Lutówki się rozpakowują - już niedługo marzec 🙂

A ja też mogę mieć termin na koniec marca.
Bo ja mam tą mega rozbieżność.

Kalpoucha, Dotis - super że USG udane 🙂

Anka - zabaweczki bombowe - Aaron będzie szczęśliwy 🙂

Kirrke - brzusio już duży - ładna fotka 🙂

ISkierka - trzymaj się tam! Daj znać! Pozdrawiam!

Sztunia - jak tam ta koleżanka, dzidziuś oddycha samodzielnie?

Pozdrawiam wszystkie mamucie kwietniowo-marcowe :P

A podawali wam ostatnio dojrzałość łożyska na USG ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się wpraszam na obiad codziennie 😉
Kahna to weź się za sutkowy trening 😉 hehe Może je trochę ręcznikiem potraktować żeby się zaczęły przygotowywać do karmienia. Ja swoje jak sobie przymomne to ręcznikiem traktuje a później balsamik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno przy wklęsłych brodawkach zalecają by próbować je "wyciągnąć" przed porodem bo później może się pojawić problem z karmieniem. A tak to w sumie dużo jest komentarzy żeby nic nie robić. W sumie u nas to te macanie cucków to juz może skurcze wywołać ale to trzeba by długo i regularnie robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciała żeby mi "mąż" sutki pohartował hehe A tak mogę sobie pomażyć 😞
Najgorzej że mają jakieś problemy w tych Niemczech. Wysłałam już tam myszy, ale nie wiem czy jedno stado wystarczy. Jeszcze życzyłam tym co im problemy robią żeby ich jajka swędziały hehe Jestem chyba zbyt dobra dla nich. Dorzućcie coś od siebie Mamuśki. Może zadziała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry dziewice 😉

tak czytam sobie i mam pytanie: ile mniej więcej kosztują te komórki macierzyste bo aż wstyd sie przyznać ale nie wiem?

dziwnie się męcze od wczoraj, strasznie napuchłam a pod wieczór jakoś ogólnie niedobrze się poczułam.
nic konkretnie mnie nie bolało, ale było mi bardzo bardzo źle.
dziś obudziłam się zmęczona, napuchnięta do tego stopnia, ze powieki górne mam jak bokser po ostrej walce 😁 no i do tego masakryczny ból pleców mnie naszedł.
bolą mnie stopy i palce u rąk choc nic nie robiam takiego.
dziś idę do swojego gina więc podzielę się atrakcjami. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no niestety.
biedniejsi to mogą zapomnieć o wygodnym i spokojnym zyciu na każdej płaszczyźnie 😞 😞
a juz jeśli chodzi o zdrowie czy zycie to ceny są niesamowite.
tylko bogatych stać na: zdrowo i kolorowo 😞

jestem teraz w temacie kredytów mieszkaniowych i jakby człowiek miał jakiś pieniądz luźny, to kredyt by dostał na super warunkach, a tak nie dość ze dożywotnio trzeba spłacać to jeszcze dużo wyższą ratę niż gdyby się miało jakiś wkład własny czy cokolwiek innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...