Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
heeejka 🙂
sorki nie czytałam zaległości bo najzwyczajniej mam leenia, takiego ogromnego 😁

nawet nie wiecie jak dzieci się wyczuwają nawzajem 🙂 dziś usypiałam w ramionach synecka mojej szwagierki , ma 1 miesiąc 🙂i wiecie co, jak moja mała spała to on też, a jak tylko moja zaczeła szaleć to mały też 🙂 nie mógł jej poczuć, bo dzielił ich spioszki, i becik i moje ciuchy 🙂 zabawne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heeejka 🙂
sorki nie czytałam zaległości bo najzwyczajniej mam leenia, takiego ogromnego 😁

nawet nie wiecie jak dzieci się wyczuwają nawzajem 🙂 dziś usypiałam w ramionach synecka mojej szwagierki , ma 1 miesiąc 🙂i wiecie co, jak moja mała spała to on też, a jak tylko moja zaczeła szaleć to mały też 🙂 nie mógł jej poczuć, bo dzielił ich spioszki, i becik i moje ciuchy 🙂 zabawne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalwos a może do laktatora wsadź albo do odkurzacza niech je wyciągnie 😉 ja tam się niczym ostatnio nie przejmuje...jakis taki luzik mam totalny. Powtarzam sobie że co ma być to będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze a moje stercza jak satelity 🤪 a jak Jacek je dotyka to od razu mam chcice...śmieję się że teraz ma dwie pipki do zadowolenia 🙂 dlatego tak mi się ciągle chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest niesamowite jak każda z nas inaczej przechodzi ciążę...ja mam czasem taki dzień że gdyby nie to że mała się rusza to bym nie wiedziała że jestem w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zgaga!!! już wiem co to jest!!!
leze bo brzuszek coś boli 😞

ilonab czekam na fotke bo az mi sie głupio czyta 🙂

klapi po co brać immunoglobuline skoro nie masz konfliktu, ja mam i dostaje się to za friko, nie ma innej opcji, bo to nie podanie tego leku moze zagrazac dalszym ciaza

wysyłam chłopa po kiszona bo zwariuje

a co do łóżeczka, to my jesteśmy czarownice i to my rzucamy klątwy 🙂 wiec jak jest miejsce i oko cieszy to niech stoi i sie wietrzy
ale moja cudowna tesciowa tez kreci nosem ze wozek chcemy kupic przed narodznami dziecka, poszłysmy sobie na reke ze wozek poki co bedzie stal u nich, no bo wkoncu oni placa hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam podobnie 🙂 gdyby nie harce małej to też bym nie wiedziała ze jestem w ciąży, ja mogłabym chodzic w ciązy całe życie 🙂

ilona zazdroszcze Ci ☺️ moj tyłek zmałal, podobnie jak reszta ciała, np boczki ( z tego akurat jestem haaaapppyyy 🙂 🤪 :laugh: 😎 )ale za to masakrycznie mi uda sie upasły 😞

i mąż ukochany płacze ze juz mnie za tyłek nie może złapać bo juz nie ma za co.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...