Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no właśnie Mrtuś dobrze gada - adaptery są do stelaża wózka.
baza jest do fotelików chyba już tych większych.

ja wybrałam x landera 3 w 1 model xt rocznik 2009 w kolorze czerwonym
http://allegro.pl/item892967040_x_lander_xt_2009_megazestaw_w_najnizszej_cenie.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fotelik z wózka, który my wybraliśmy też się przypina pasami w aucie, ale to będzie jakaś masakra :/ bo mamy 3 drzwiowe...a ten akurat model wózka nie ma opcji, żeby zrezygnować z fotelika 😞 dlatego zastanawiamy się, żeby i tak kupić inny fotelik właśnie z tym adapterem na stałe mocowanym w aucie, albo coś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka 73 ja wybrałam dokładnie taki sam wózek i kolor - ewentualnie zielony.
Widzialaś jake maja mega modele na 2010 - im ładne kolory z tym że bedą dostępne w sprzedaży na przełomie marca /kwietniai cena z jakieś 500 zł wyższa.

Kiedy zamawiasz?? bo teraz są promocje i zastanawiałam się nad tym żeby zamówić tylko czy nie za szybko? gdzie to chować kurcze:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny też mam xlandera ale xa 2009 kolor grey. Zaraz poszukam sobie modeli z tego roku, jestem bardzo ciekawa jak wyglądają 🙂
uciekam zobaczyć do siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chcę racuchy!! czekam na kuriera 🤪 🤪

NY, mi też podoba sie cholernie 2010 rocznik tylko jeszcze nigdzie nie ma trójkołowca.
gotowa byłabym nawet zamówić spacerówkę nową 2010 a gondolę i fotelik 2009, ale nawet nie znam ceny trójkołowca.
trójkołowy był zawsze trochę tańszy od 4-kołowca xa.
mam nadzieję, ze "stara" gondola i "stary" fotelik pasuja do stelaża z 2010 roku.

a o jakich promocjach ty mówisz?
czy moze przeceny i wyprzedaże zeszłrocznych modeli masz na myśli?
pewnie i tk skończy sie na komplecie z 2009 roku dokładnie tym, którego link wkleiłam wcześniej - też jest ładny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pytałam w hurtowni w Koszalinie. narazie babki maja tylko katalog gdzie jest trójkołowiec cena bedzie na koniec miesiąca - więc na necie cięzko bedzie znaleźć- szukała i lipa. Też kombinowałam z ty 2010 -spacerówka a fotelik i ghondola 2009 ale nie mają wiedzy czy bedzie pasować na lifie nie ma w hurtowni i nie mogą przymierzyć.
Co do ceny to z tego linku który wkleiłaś cena jest jakiś 300 zł mniejsza niż jescze stały te zestawy w grudniu-też patrzyłam na tego sprzedającego. Obawiam się ze za miesiąc może coś się zmienić i albo ich nie bedzie albo dowala znów cene.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale jak tak sobie myśle, to taniej nie będą bo one dość mocno trzymają cenę (mam na myśli 2009 r) i chyba w sumie to zamówić już można.
a i myślę też tak, ze ten z 2010 roku cholernie mi sie podoba ale za te 500 zł to mozna np. kupić detektor oddechu albo co innego ważnego.
no jest dylemat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
temat lozeczek i wozkow kroluje yeah.... 🙂
lozeczko sie wietrzy bo naprawde nie spodziewałam sie ze to bedzie az tak intensywny zapach 🥴 🤢 🤢 🤢
wozek zamowie w marcu
teraz jeszcze kosmetyki dla mnie małej rzeczy dla malej posciel druga na zmiane i zostanie wozek tylko
spadam spac bo jestem zmeczona, moze troche pospie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dzięki Ania jakoś leci na leżąco...bu... zaworek jest dowcipny wciąż -ale prowizorka bo szyjki niet to nic nie trzyma dlatego dupsko mam mieć wyżej niż klate ale co się nie robi dla dziecka .

Stąd Apel do duszących się
Ja już nie mam duszenia 3 tyg bo mi nie wolno i jeszcze przede mna jakies 3 m-ce to raz w tygodniu prosze się dusić za mnie 😉 a tak serio to mam taka chcice że kurwicy można dostać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mysle, ze nie bedzie problemu :laugh: :laugh:
cholernie ci współczuję z tym przymusowym leżeniem i to jeszcze z nogami w górze.
podejrzewam, ze w przyszłości pozycja "po bożemu" nie będzie wchodzić już w grę :laugh: :laugh: :laugh:

wczoraj mój gin mi opowiadał, ze jego pacjentka po 12 tygodniach przymusowego leżenia, jak wstała z wyrka i zrobiła więcej króków niż do kibla i z powrotem to się przewróciła bo mięsnie nóg nie dały rady.

tydzień i będzie, jak nowa 🙂
dlatego NY leż plackiem to moze uda ci się wcześniej się spionizować i unikniesz niespodzianki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=434&osCsid=7cf6c9ea884282565474cb0f28339ece

http://mamaija.pl/index.php?CategoryID=0&TargetByProducent=X-lander&DepartmentID=23& 😜roductID=1521

dziewczyny dzieki za info w sprawie tych fotelikow
tu podalam linki do nowego x landera 2010 tyle ze ja chcialabym wersje xa
ale ta oferta ani jest zajebiaszcza
ja to bym najbardziej sie zadowolila zielonym xa z 2009 albo 2008 ale na allegro jest tylko orange kolor 😞
wstepnie namawialam dzis meza na ten 2010 ale znow doczytalam ze budka w spacerowej wersji ma jakies okienko ktore sie nie zakrywa i na sloncu daje dziecku w glowe beznadzieja jakas 😠
w sobote zobacze na zywca moje modele wiec bede miec rozeznanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze ze temat wozkowy 🙂

to ja mogę coś o adapterach i bazach wam powiedzieć

adapter zazwyczaj mocuje się do stelaża wózka, jak kupuje się fotelik samochodowy nie tej samej firmy co jest wózek, zazwyczaj kosztuje około 100zł (przynajmniej tyle kosztuje adapte Maxi-cosi do Mutsy)

co do bazy to jest to czasem taka sama kasa jak za fotelik 😞
baza może być do IsoFixu- przy nowszych autach, na tylnej kanapie na skrajnych miejscach są takie bolce w co się ja wpina, albo do starszych fur zapina się bazę pasami. Wtedy można fotelik tylko na zatrzaski wpinać do auta i jest to o wiele szybsze i wygodniejsze, szczególnie jak ma się auto 3-drzwiowe 🙂 ale mocno zastanawiam się czy warte jest to swojej ceny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak jak się spionizuje to zapowiedziałam mojemu mięśniakowi że bedę go gwałcić i nie obiecuję ze nie bede sie pusczać - z nim oczywiście . Tylko trzeba bedzie sie zabezpiecxzyć potrójnie coby zaraz znow sie nie skazać na leżenie z rodzeństwem z tego puszczania dla małej he he..

A z tym osłabieniem to masakra tego się boję bo już czuje jak mi mięśnie się kurczą z nieróbstwa i co dziwne chudnę ale podobno łóżko wyciąga:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia - no i wszystko jasne :laugh: :laugh:
a wiecie co mi właśnei przysło do głowy?!!
ze jeśli ja rzeczywiście zaciązę po pół roku czy po roku od urodzenia Aaronka to będę chyba musiała wózek na bliźniaczy wymienić no bo Aaronek będzie jeszcze za mały zeby nie korzystać i zasuwać z laćka 😉 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania 78mój gin rcznie nie wyczól dopiero uSG pięknie pokazało otwierającą się od wewnątrz szyjkęie w kształcie U - jeszcze wówczas miała 1,9 cm z 6 cm!! a po trzech dniach już całkiem się spłyciła teraz już pozostałio tylko rozwarcie.
Nie czułam tego w ogóle -a powinnam bo w trakcie porodu to cholerstwo podobno boli najbardziej.

Martuśja trafiłam do szpitala w tym stanie w 29 tc - i jak już zweryfikowałam w necie zdania są podzielone. Tam stwierdzili ż na szew za późno - robią tylko do 16 tc w ciążach z wcześniejszymi poronieniami i zaburzeniami szyjki.Bo do szwu usypiaja - i jest to niezdrowe dla dziecka , a krązek zakładają bez znieczulenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...