Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a tak w ogóle, to słoneczko daje za oknem, odwilż pełną gębą, śnieg wali się z dachów i kapie i kapie i kapie.....bleee.
chyba trzeba obuć buty i wyjśc z domu póki luty :laugh:
śniadanko zjedzone, suka wmłuciła płatki z mlekiem, Bartek juz wstał 😉 więc dzień rozpoczęty na całego choć dla mnie to w sumie wczorajszy się nie skończył 🤢
może smyka odwiedzę dla poprawy humoru 🙂
jedno przynajmniej mi się dziś już udało:
usiąść tak, ze mnie plecy nie bolą, aż żal się ruszyć 🤪

wszystkim kulkom życzę miłego dnia, spokojnej głowy, zero stresu,zero dolegliwości i zadowolenia na kubkach smakowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania, a ja mam 16 letniego cybała za sciana który włacza muze na cały regulator o np 6 rano.
Przenieslismy łózko do drugiego pokoju.Ale on ma teraz ferie i umy ucy non stop, szału mozna dostac!


Oczywiście ja też trzymama kciuki za wszystkie forumowe Dziwczynki. Damy rade! Jeszcze troszkę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dzien dobry z ranaaaaa :laugh:
cos czytam,ze kwietniówki zaczynają narzekac...ehhh chyba brzuchy w koncu na tyle duze ze dają sie we znaki! ..i ja nie przesypiam nocek jak nalezy...kręce sie i wierce,bo albo wydaje mi sie ze lezac bokiem gniote np nóżke małej,albo jak leze na plecach to skore mam zbyt napieta i mała ma mało miejsca ehhh, świruje już pewnie...
a co do pogody...ja zaczynam myslec ze na te wiosnę trzeba sie zaopatrzyć w jakies zajefajne kalosze,bo jak zaczną topnieć sniegi,to bedziemy pływac!! Grunt,ze kalosze w modne wzory mozna dostac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morf byłam u niego jak tak słuchał głośno to powiedział ze to nie on...
On mieszka klatke obok ale ze mna tez graniczy. Jak tam weszłam to juz na parterze było słychać, nie wiem dlaczego inni sasiedzi nie reaguja.Moze sie boja?
W dzien jak mnie podkurzy to mu właczam na cały regulator np jakas arie,a ze mamy niezły sprzet to musi go podkurwiac 🙂

a teraz o 6 to juz nie słysze, wiec mu narazie darowałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak to ja mam podejrzenie konfliktu i przeciwciala we krwi,ale o tym co piszesz nic nie wiem...ja co miesiac kontroluje czy te przeciwciala nie przenikaja przez lozysko i poki nie,to jest ok...a czy beda mi cos podawac przed porodem to nie wiem jeszcze 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ramka a zapytaj swojego gina o tym preparacie.
Bo ja przeciwciał nie mam we krwi wiec sie zastanawiam nad sensem brania tego. Pozatym to kosztuje 200 zł, tan jak trzeba to wezme ale toego nie ma w hurtowniach, trzeba zamawiac u producenta i nie praktukuje sie podawania tego.

Zwłaszcze ze u mnie narazie ok, a jak sie zacznie poród to chyba beda umieli opanowac sytuacje, nie my pierwsze i nie ostatnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale klapoucha narobiłaś apetytu na naleśniki.
zaraz skoczę do tego mojego nowego sklepu, tam widziałam - wyglądały tak domowo, że aż je przetestuję.
najbardziej podchodza mi ze srem 🤪 🤪

a wózek chyba jednak ten:
http://www.swiatwozkow.pl/product_info.php?products_id=220
dokupię tylko fotelik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koloru wózka jeszcze nie wybieraliśmy bo mamy odmienne zdanie, ale będę się starała wybrać taki żeby brudu nie było widać 😉
jeśli chodzi o jego wagę, to z tym nie mam problemu bo mieszkam na niskim parterze i żeby wejść do mieszkania nie muszę żadnych schodów pokonywać 🙂

i myślę o takim łóżeczku http://allegro.pl/item895186815_lozeczko_radek_ii_teak_szuflada_kolyska_gratis.html

kluseczki się już gotują :P mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...