Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc Kuleczki 🙂

Dzisiaj gonie, pedze i lece ...
a poniewaz jestem od Was uzalezniona 😉 ...
wpadam chociaz na szybko zobaczyc co u Was ...

... i widze, ze wszystko ogolnie spoko loko 😉

NEW i Madzia ...
trzymam kciuki za Was i Wasze Maluszki !

a teraz gonie dalej ... 🤪

milego wieczorka/wieczorku ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moja mała robi chyba imprezę z okazji brzuszkowej 30 -tki:P

Tak mi daje czadu w brzuchu i wali czymś na dole ze prawdopodobnie po włożeniu kawałka palca do p..przybiłaby ze mną piątkę.

Szogun wcielony 😉 - mam nadzieje , bo chyba włosów z głowy sobie nie wyrywa 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 🙂

madziaa - wszystko bedzie dobrze my kwietnioweczki juz o to zadbamy :P zacisniete kciukasy na maxa 🤪

new - imprezowiczka z tej twojej malej hehe :P

ej laski mam pytanko twardnieje wam dosc czesto brzuch?bo mi ostatnio tak co to znaczy?cwiczenia juz macicy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pytałam oststnio mojego gina to na przepowiadające jest za wcześnie.
dopiero około 34 tygodnia
jezeli brzuch twardnieje 2 - 3 razy na dzień to nie ma sie co martwic ale jesli czesciej i bardziej regularnie to znaczy, ze trzeba skontaktowac sie z ginem.
tak mi powiedział mój "konserwator" we wtorek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kuleczki wróciłam do domeczku po całym dniu latania mam ochotę wcisnąć sobie szczotkę w dupcie to przynajmniej będę po sobie zamiatać:laugh: albo piórko to będzie mi się lepiej latać:laugh:
Piotrek jest od dzisiaj w domu jednak ma zalecenia lepsze niż my nie wolno mu dźwigać schylać się itp ma przez 30 dni brać leki a potem zobaczą czy one coś dają.
Nie wiem co u Was słychać ale obiecuje doczytać wstawiłam bigosik i się gotuje a jutro w planie gołąbki o ile będę miała siłę je zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi też czasem twardnieje brzuch na dole, zwłaszcza jak rano pędzę do pracy albo jak wstaję po długim siedzeniu przy biurku. Mam nadzieję że to nic groźnego; zazwyczaj dość szybko przechodzi 🙂

Monia - dbaj o swojego bidulkę, ale nie zapominaj o sobie 😉
Odpocznij babo!

Ja już spadam do wyrka;
może jak już przestanę pracować to uda mi się dłużej przed kompem wytrwać.

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi też twardnieje, na samym dole, długo to nie trwa, ale stresuje mnie to 😞 ale we wtorek idę na warsztat to się dopytam

kryzys chyba zażegnany, kolacja w restauracji, podgonione z robotą w domu. Nawet bym mu mogła uchylić w nagrodę, ale jakoś mnie coś blokuje, jego w sumie też 🙂

Monia to super że już jesteście wszyscy razem, ja do Ciebie mam blisko to na te gołąbeczki wpadnę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj miałam wizytę u swojej dżin, ze mną i z bejbikiem wszystko ok, szyja długa, zamknięta, brzuszek elegancki, morfo gut,serduszko miarowo bije i tak na macanego już raczej na głowie mała jest- do tego strasznie bryka, ino waga już 14 na plusie, ale jakoś mnie to nie rusza 😁 11 usg i już wszystko będzie jasne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kulaste okraglaste!
monia Ty se daj luz z bigosem golabkami itp, normalnie jestes niesamowita 😘
ania ja tez stekam podczas spania jak sie przekrecam z lewej na prawa to tylko ała ała ała jak jakas nienormalna, a jak sie do mojego przytulam to mi jeszcze baki sprzedaje, maszkara 🤪
cos ze mna nie tak jest, bylam dzis w smyku w h&m i nie uwierzycie nic nie kupilam dla synusia, wszystko tylko ogladalam dotykalam przegladalam macalam i nic zupelnie nic nie kupilam, wszystko mi sie podobalo ale jakas blokada zakupowa mi sie zalaczyla 🤨
moj pan wlasnie stoi przed klatka jak zul i spija browara ale za to nasz syn ma porzadna matke i spija kakalko na forum brzuszkowym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie, mi tez czesto zasycha w nosie i w ustach i to mnie tez wkur....aaaaaa.
bąki to standard. puszczam gęst i często i nie powiem, jak bardzo szczypią w oczy moje trupojady 🤢 🤢
jakbym przestała nagle walić to bym sie dopiero zmartwiła, że coś nie tak :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi brzuch twardnieje bardzo często kilkanaście razy dziennie, albo i częściej...położna twierdzi, że to skurcze Braxtona-Hicksa.

Monia nie szalej tylko za mocno, przytul się lepiej do męża i odpocznijcie razem 🙂

Morfi dobre wiadomości nie są złe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...