Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej laski 🙂
troszkę mi lepiej,aczkolwiek katar męczy,najgożej w nocy,dziś mało spałam o 4 dopiero zasnęłam... 😞
ale nie narzekam.
W ogóle mam takie fazy,że raz mi się wydaje ,że ładna jestem na drugi dzien ,że okropna,boszeee!

madzik dobrze,że jestes kobieto,teraz czekamy na Amii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Morfi dobrze - Meza trzymac krotko trzeba 😉

iskierka kuruj sie tam ...
a z wygladem mam w sumie podobnie ...
tyle, ze ja juz sie sobie nie podobam - raczej sie toleruje
a innym razem ( gdyby nie te 7 lat nieszczescia 😉) lustra bym tlukla 🥴

a wlasnie ...
Amii sie cos nie odzywa 🤔
daj znac Babeczko cobysmy wiedzialy co u Ciebie !

no nic ... ide 🤨 🤨 🤨

milego dnia Kuleczki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asieńka oczywiście 100lat życzymy z synkiem i jak mówiła reszta bezbolesnego rozwiązanie, żadnych rozstępów i szybkiego powrotu do formy, no i żeby dzidzia była zdrowa :*

Piotrkowi mówimy "bad boy" 😠
jak chcesz to mogę go myszami postraszyć 😉

Agatta nie przejmuj się..ja też smarowałam się tymi mazidłami i mam już 4 takie brzydkie na brzuchu..reszty cielska nie oglądam ☺️

Iskierka smaka narobiłaś tym tortem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasienka
tak patrze, patrze co to za zyczenia i teraz dopiero doczytalam ... 100 LAT BABO kochana !!! 🤪 🤪 🤪 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/bukiet.jpeg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje Wam kochane mamuski za zyczonka i te slodkosci 🙂 oczywiscie dla kazdej po porcyjce jest zeby nie bylo:P

klapi bidna Ty chyba to zajscie z komorka z Ciebie wyszlo, ja do gina pedze 1 marca na 14 Ciebie tez teraz wola co 3 tygodnie, bo do ostatniej wizyty to latalam co 4 tyg a teraz chce mnie czesciej widywac 😉 niestety wizytka bez usg tzn szczegolowego bo poprosze o szybki obrazik jajeczek, bo ostatnio niunius tak sie nogami pozakrywal ze sam lekarz nic nie widzial i sam prosil zeby mu przypomniec na nastepnej wizycie o plci dziecka bo 2 razy potwierdzil ta sama plec a teraz nic nie mogl powiedziec i chce sie sam sprawdzic na nowym sprzecie. wiec zobaczymy czy czasem adasiowi jajka sie nie wchlonely, lepiej zeby nie bo co ja porobie z ciuchciami i samolotami 🤢

morphi ach te awantury i to jeszcze o tesciowa a wez niech spada i sie do pionu doprowadzi, chociaz moj nie jest lepszy zamiast obsypac mnie dzis prezentami i kwiatami to sie pytal czy syn mi zyczenia zlozyl bo nic nie slyszal 🤨 i zamiast pomagac przy organizacji kolacji pojechal sobie po sprzet 60 km, jak tu nie kochac mezczyzn 😁
agata Twoj to tez mnie wzruszyl pozazdroscic, ja mojego za malo uswiadamiam i dlatego tak mam ale mimo wszystko dobry chlopina:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja życzę tym zakichanym, obolałym, niewyspanym poprawy 🙂

ja narzekam na problem mobilności 😞 normalnie z dnia na dzień stałam się małosprytna już na maxa, i cały czas mam wrażenie jakby mała mnie po pipce smyrała od środka

a na chłopa narzekać nie mogę, chyba jedynie o to że zaczął chrapać w nocy, bo ma lekki katarek 🙂 odkurza, robi co poproszę, martwi się i doptuje co chwila czy wszystko ok, smaruje plecki, a do tego kupuje mi tulipany, od trzech tygodni mam cały czas kwiaty w wazonie. Fakt że czasem mnie załamie swoją złotą myślą, ale nie sapię odpuszczam 🙂 i żyjemy szczęśliwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia to ty zaliczasz Kwiatka w poniedziałek a ja we wtorek 🙂
W tym gabinecie gdzie on przyjmuję nie ma usg wiec nie mam co prosić. Pozatym to prywanta kilnika wiec chce zdzierac na wszystkim. Narazie chodziłam zo 4 tygodnie, wiec moze teraz bedzie chciał szybciej, Zreszta to bedzie juz koneic marca wiec moge nie zdażyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i ja dobijam do szeregu z "rana" po śniadanku dietetycznym 😞
bo w końcu trzeba, jak nietolerancja glukozy coraz większa.

asieńko Tobie zyczę tego co sobie czyli samych cudowności 🙂

dziś dzień słoneczny a ja już od rana spłakana na maxa i zaraz wam pokażę dlaczego.

zyczę dnia bezstresowego, słonecznego w dalszej części jego i obładowanego dobrymi nowinami i fluidami i tulipanami i w ogóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
płacze ze śmiechu bo Pipka serię min swoich zaprezentowała a Bartek je uwiecznił 😉 😉
1. jaka jestem biedna i grzeczna :laugh: :laugh: [img size=492]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/1a.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pipka rządzi nie ma co 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Mi moje futra pomogły dzisiaj dzielnie zmienić bieliznę pościelową- już raz mi się zdarzyło zapiąć kota w poszewce 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Dobrze, że się zorientowałam i nie ległam jak kłoda na wyro 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...