Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
JoZo zielony to taki uniwersalny kolor, więc płakać nie będę, a ten wózek co kupiłam to tyle co ze zdjęć widziałam i wyglądał czysto i schludnie, więc chyba ok będzie. Na nowy nie mogłam sobie niestety pozwolić, bo z kasą krucho i może dlatego ten czerwony-stracony tak przeżyłam, looz był to chwilowy kryzys i znowu mogę dobry humor rozdawać 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anki no ja się mogę do Was dołączyć z tymi nocami, z tym że jak mój żul do pracy przed 8 wychodzi, to ja już się raczej nie kładę jak już z wyra się zeskrobię, chyba że tylko wzrokiem go odprowadzę to wtedy tak do 10-11 kimam, dłużej jakoś nie mogę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morphi ja mam taki sam wózek tylko że kolor granatowy zamiast zielonego
JoZo Twój wózio tez fajniutki
Klapi pokazuj swój
Ja dzisiaj bardzo pościłam bo weszłam do sklepu a tak przywieźli wiejską ciepłą kaszankę a ja dostałam ślinotoku i musiałam zjeść ☺️ ☺️ ☺️ ale na kolację mam pyszną rybkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Gwiazdeczki Modeleczki 🙂

... od rana oczywiscie zapier ... producent, towar, magazyn ...
takze dopiero wrocilam na chate ...
... ale teraz juz nic mnie stad nie ruszy 🤪

emi gratulejszyn projektu zdolniacho ! 😎

... doczytuje sobie, ze wozeczki do Was docieraja 😆
super fajnie zazdroszcze - tez juz chce miec ! 🤪
... ale narazie nie kupujemy bo nie mamy gdzie go trzymac 🤢
i tak po tym jak przyjechalo lozeczko mam wrazenie, ze przemieszczam sie po mieszkaniu jakimis labiryntami ...
tak ciasno ☺️

ellka uwazaj na nery ! 🤨
w szpitalu mi tez lekarze mowili, ze porod boli mniej niz kolka ... mam nadzieje, ze to nie bylo takie pocieszanie ☺️ ... bo kolka boli po prostu KUREWSKO ! ☺️

... a teraz leze sobie, popijam sodowke i odpoczywam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak remik jest chory i nie chodzi do przedszkola to spie do 9-10,zdarzy sie ze do 11 ale rzadko,ja już ie umiem dłużej spać odkąd remik się urodził 🙂
Jak idzie do przedszkola to juz o 7 jestem na nogach,zawsze sobie obiecuje ,ze się położe jak wróce ale niestety niepotrafie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mąż się zrehabilitował, jak mu wczoraj wymówki robiłam że mi nie pomaga, i kupi mi kolczyki 🤪 (sam z siebie)
..powiedziałam, że z kilograma czekolady też bym cieszyła ☺️

po 18 jedziemy do siostry po łóżeczko 🤪 i pewnie jeszcze dziś będę jęczeć żeby je złożył i będę chciała zobaczyć jak wygląda 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pajacyka klikam jak tylko sobie przypomnę; staram się codziennie.

Ja od kilku dno też sypiam do 11-12. I niesamowicie krótki dzień się robi; do tej pory wstawałam o 5:30 😁 Ale oczywiście nie narzekam :laugh:

Morphi - kciuki za misję bankową zaciśnięte 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna jak tylko dostaniesz ...
chwal sie kolczykami i lozeczkiem na forum 🤪

... odnosnie bizuterii to moj jak sie tylko poznalismy od razu i bardzo chetnie, sam z siebie obraczki ogladal ...
a teraz po 7 latach wspolnego pozycia ...
sklepy z pierscionkami omija szerokim lukiem :laugh: 😉

... chociaz ostatnio przechodzilismy kolo wystawy i widzielismy pierscionek za ponad 40 tys 🤔
matko - ciekawe kogo na takie pierscionki stac -
przeciez to majatek jakis 🤪

pajacyk klikniety 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
babka od polisy mnie przylamala 😠 z 4 tysi wplaconych moge dostac jedynie 2!!!!! 😠 😠 nie zostawie tak tego oszusci!!!!! 😠 😠
piekne bryczki macie dla swych bobaskow jacie chcialoby sie powiedziec ze czuc swieta ale to raczej porodem pachnie:P
co do rytualow wstawania to ja juz przed 7 jestem na nogach bo moj pan jest pracocholikiem i juz przed 8 jadzie do firmy.
a to ja z dzis po fryzjerze zadna rewelacja ale dla mej glowy ulga:P
jakies dziody ukradly mi kwiatka z klatki schodowej ludzie takie dziadostwo sie juz wystawia na polke a i tak jakis chetniak sie trafi 😠
co do bizuteri takze zazyczylam sobie kolczyki wkrety z diamencikami a co, juz mam nawet upatrzone 🙂 [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie0085.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...