Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sztunia, Maja słodziara z tym marszczukiem 😁
ilonka, a ty z neem na sali porodowej to mozemy sobie na skypie posłuchać i pooglądać -telekonferencje video zrobimy 😉 🤪
ja byłam z moim małżem i pipką na spacerku bo mnie coś tak nerwy brały, ze hej.
wróciąłm i chciałam zdjąc spodnie i... ups... nie moge nogi podnieść - taki ból.
teraz siedzę a młody chyba ćwiczy gre na fortepianie bo tak majstruje jakimiś maleńkimi częściami swojego ciałka, zę tak to sobie wyobrażam.
relaksyna u mnie osiąga jakiś maksymalny poziom 🤢czuję się, jak mop 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i znów się Morphi nie rozpakowała, wróciłem ze szpitala właśnie, KTG OK, żarcie znów do bani, ale obiad dziś był ciepły 🙂 na szczęście miałem W-Zkę 🙂 jutro albo pojutrze będą jej badać wody, pewnie wielu rzeczy zapomniałem, może mi się przypomni kiedyś, wybaczcie jestem w ciąży :P ogólnie dziś się lepiej czuje, już się prawie zaklimatyzowała :P kazała was pozdrowić więc pozdrawiam

Pozdrawiam
Piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahna to ładna imprezka była 😉

Julka ja wpierniczam wiesiołka, piję liście, wczoraj nawet łyknęłam domowego winka ☺️ i nic uparciucha nie rusza...a pomyślałam sobie, że jak to wszystko jednego dnia zadziała to będziemy bobasy w locie łapać, jak wystrzelą 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo mi ciezko z Tym brzuchem jakos zasnac
pachwina mnie boli i jak mam sie z boku na bok przekrecic to
zawsze sie rozbudze tyle mi to zajmuje ☺️ 😁
Przed ciaza to ja bezsennosc totalna cale noce
potafilam nie spac a w dzien nigdy nie usnelam 🤔
teraz zasypiam 2-3 godzina ale od ok 2 tyg tak no i w dzien
czasem 2 razy mi sie przysnie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
trzeba niestey mieć wyprowadzacza bo ktoś musi walenia wodą polewać zeby nie usechł 😁
ja tylko na chwilkę narazie bo jakoś mi gałki wyschychają od kompa.
niedołęstwo?! hmmm... mam to od jakiegoś miesiąca - strasznie wkurzająca sprawa.
dla Morfa życzenia szybkiego rozdwoajenia i upierdliwości zaoszczędzenia 🙂
gadałam z Agattą. pozdrawia was. jest jeszcze w szpitalu, dochodzi do siebie bo poród bardzo ją wykończył.
mała zdrowa i jak jutro nie stwierdzą, ze jest "chińczykiem" to wyjdą do domku 🙂
ja moze jeszcze zajrzę ale profilaktycznie zostawiam włączoną tylko małą nocną lampkę bo górne światełko wyłączam 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez mam nadzieje ze moja bedzie spioszkiem 😉 jak jej tata 🤪 😁 😁 😁

Biedna Agattka ale juz ma za soba wszystko 😉

Ja dzisiaj gadalam z moja psiapsiolka ze szkocji zreszta tez Ania ona jak rodzila ponad rok temu to podobno tam nie nacinaja i maly mial 4 kg prawie i pekla az po sama dupe mowi ze tragedia to byla moja to nie osiagnie chyba takiej wagi ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co, ja myślę że ta koleżanka miała pecha i trafiła na kiepską położną...bo to nie jest tak, że nie nacinają w ogóle...tylko nacinają w razie koniecznej konieczności co do rozmiaru bobka to ja się obawiam, że moja do maluszków należeć nie będzie...im dłużej w brzuchu siedzi, tym marniejsze na to szanse 😞 no nic, jakoś ją trzeba będzie wydobyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...