Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejo i ja się melduję.
nocka bardzo spoko już 4 z rzędu 🙂
moze przyszedł ten dobry czas i dla nas 🙂
czekamy na babcię a właściwie niedługo wyjedziemy po nią na dworzec 😆
Sztunia bidulko - moim zdaniem to efekt szczepień.
u nasz też tak było i po tygodniu wszystko wróciło do normy a własciwie jest lepiej niz było.
pozdrawiamy i zyczymy szczęśliwego 13-go piątku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doczytałam

Monia oczywiście będziemy mocno trzymać kciuki za Piotra
podziwiam Cię, ty to jesteś mega silna babeczka

Majeczce Sztuniowej szybkiego powrotu do zdrowia.
My szczepimy na rota.

Agatko może mi napisać jak wygląda pójście na basen z bobem od strony technicznej
czy przebieracie się w zwykłej przebieralni, czy można z mężem wejść (bo samemu to ciężko ogarnąć)?
czy są jakieś specjalne pomieszczenia dla bobasków?
jak potem ubieracie LOliette?
ile stopni ma woda?
czytałam że pływanie trwa około 30min, tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dzień 🙂
My dzisiaj szczepienie, mam nadzieję, że już nie będzie takiego konkretnego badania jak w środę, bo mi się dziecko znowu spłacze 😞 i ja przy okazji też ☺️ Dziewczyny na co Wy szczepiłyście, że takie przeboje były? Bo ja dzisiaj błonica, krztusiec, tężec, polio czy jakoś tak 🤢
Wczoraj spięcie z mężem miałam, zarzucił mi, że nic nie robię i zasłaniam się dzieckiem- jak ja go qrwa kocham 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Monia-kciuki za Piotra0napewno bedzie dibrze bi z Twoja sila nie moze byc inaczej 🙂 🙂
buziaki dla Majci 😉 🙂
u nas nocka z typu"gorszych" usnela przed 22 a 1,30 do lozka bo pobodka byla...do rana razem-niewyspana jestem juz nie spi..
zakladka na cycka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Sztunia, wklejam to co pisała Ilonka o zasypianiu, bo już sobie skopiowałam ☺️

1 PO KAPIELI NAKARM DZIECKO I POCZEKAJ,AZ MU SIE ODBIJE.POTEM CHWILE SPOKOJNIE POBAW SIE Z NIM TO POZWOLI ROZŁADOWAĆ MU ENERGIE I NACIESZYC SIE PRZED SNEM TWOJA BLISKOSCIA
2 KIEDY ZOBACZYSZ ZE MALEC ZIEWA JEST ZMECZONY NIE PRZYTULAJ GO BY ZASNĄŁ W TWOICH RAMIONACH TYLKO ZWIŃ GO W KOCYK I POŁÓŻ W ŁÓŻECZKU TAK BY CIE WIDZIAŁ SAMA USIADZ OBOK I CZEKAJ NA ROZWOJ WYPADKOW
3OCZYWISCIE DZIECKO PEWNIE ZACZNIE PLAKAC WTEDY POŁOZ MU REKE NA RAMIENIU A DRUGA DELIKATNIE POKLEP PO PLECKACH POGŁASZ PO GŁOWCE.JEŚLI PO 15 MINUTACH(JA CZAS SKRÓCIŁAM BY ZA BARDZO SIE NIE ROZPŁAKAŁA) DALEJ PŁACZE TO WEŹ GO NA RECE I PRZYTUL ALE NIE POZWÓL USNAĆ W TWOICH RAMIONACH.GDY SIE CHODŹ TROCHE USPOKOI ODŁÓŻ MALCA DO ŁÓŻECZKA
4 WSZYSTKIE CZYNNOŚCI POWTARZAJ DO SKUTKU MOŻESZ BRAĆ MALCA NA RECE GDY PLACZE ALE CHODZI O TO BY OSTATECZNIE ZASNĄŁ W ŁÓŻECZKU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 🙂
kurcze dlugo mnie nie bylo ale zdazylam cos doczytac 😜

iskierka gratuluje 3 zabka ale wspolczuje ze mala tak to przechodzi az sie boje co bedzie u nas 😞
agata napisz koniecznie jak bylo na basenie 🙂

monia trzymam kciuki!bedzie wszystko dobrze niema innej opcji 🙂

wczoraj bylam z moja na szczepieniu i jest ok 🙂 miala szczepionke na krztusiec,blonnice,tezec i polio...cos tam 😜 jest tylko maly problem z jej waga...wazy 6080 od miesiaca przytyla mi tylko 500 gram 😞 lekarka stwierdzila ze jest wszystko ok poprostu jest drobnej budowy ciala bo nie stwierdzila ze jest za chuda...ale i tak sie troche boje...dodam ze jest na samym cycku i je co godzine 🤢myslalm ze bedzie wazyla troche wiecej...
laski napiszcie mi co dajecie maluchom do jedzenie jakie byly pierwsze posilki bo pytalam lekarke a ta mi powiedziala ze po 6 miesiaca cycek wystarczy a ja chce juz jej dawac cos innego 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Dziecko mi się w nocy budziło. To chyba przez duchote.
Dotis może spróbuj od marcheweczki. Ja jeszcze daje kaszke. Ale ty cycowa to bys musiała albo w butli albo łyżeczka. Ja jak karmilam łyzeczka to dziecku sama zeżarłam kaszke ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dotis moja Oliwka nie najadała się i od kiedy skończyła 2,5 msca daję jej butlę. butla z samego mleka tez nie starczała więc zaczełam zageszczac kleikiem. A od 3 tygodni mała je jabłko, zupki i serki. aha no i kaszki 🙂 i ja nie pytałam lekarza ☺️ Liśka miała 3,5 msca i ważyła 7150, a jak powiedziałam lekarce, że dokarmiam ja mlekiem z kleikiem to nie miała za ciekawej iny, więc o reszcie jedzenia nie wspomniałam. małej nic nie jest, nie ma problemów z brzuszkiem, nowe jedzenie jej smakuje więc nie widze powodu, zeby jej czegokolwiek odmawiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...