Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u mnie zadupie i tyle 🤢
włączyłam karuzelke i dziecko samo zasnęło 🤪
anka my osttanio wracalismy późnym wieczorem a nie miałam kocyka więc nakryliśmy młodego plandeką i Adaś zaczął wierzgac nóżkami i mój mądry mąż walnął komentarz: Adaś synu mały Ci stanął 🤪 ręce mi opadły 🤢 a w ogóle przy ekspresie tej plandeki wyszczerbił sie nam jeden ząbek 🤢 jako tako ale sie zasuwa 🙂
dzwoniła mama że przyszła już folia na spacerówke więc jak jutro zamontuje to porobie foty i dodam komentarz 😉
dziewczyny która z Was ma fotelik sam x landera bo mam pytanie czy ta czarna wkładkę welurową od spodu to już trzeba wyjąc bo mi dzieciatko sie nie miesci a tak bez tej wkladki to fotel taki surowy jest 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie brzuch działa. ale nie zostawię was, nawet jakbyście chciały 😜

moje dziecko za każdym razem śmieszy co innego 😮 musimy się nieźle nawydziwiać, żeby dostać pełny rechot, zwykle kończy się na uśmiechach i takim "cha cha cha" z litości 🤔 a najlepsze śmiechy są z zaskoczenia...któregoś razu w Lidlu dziecię tak ryczało ze śmiechu, że wszyscy na nas patrzyli, bo my razem z nią, oczywiście...tylko do tej pory nie bardzo wiemy, co ją wtedy tak rozśmieszyło 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dobrze macie z tym Tesco..u mnie dopiero budują 😉

wczoraj zamówiłam troche ubranek na allegro..

Ksawi coraz lepiej sypia..od kilku tygodni zasypia koło 19 i wstaje rano o 6 🤪
11h..widać że wdał sięw mamusię 🤪

zakładam już do rana, bo padam na ryjek i niedługo mąż wróci z pracy..trzeba zacząć robić obiad 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
panienki no lekkie przegięcie tyle stron 😮
my po szaleństwie butelkowym u mojej siostry stanęło na tym że Maja chyba bęzie piła z kubka, stestwany kubal z TT dla 4+ kubek nie jest kubkiem niekapkiem, ma dwie dziurki ale leci tylko z jednej
jutro nie męczymy jej jedynie test z herbą
byłam w kinie fakt że na bajce ale jak miło być w kinie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...