Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
się zameldowałam, wkońcu bejbis poszedł spać, bo jak piła mleko w łózku to babcia się pomyliła i zadzwoniła do nas na domowy no i rozpier..ol zrobiła.
pierwszy dzień w pracy po przerwie i jakiś dół mnie dopadł ja mam już dość, nie chce mi się ludzie mnie wkurzają fuj fuj fuj
teraz sobie szymona obejrze i spac
miłej nocki brzuchatki całusy dla maluchów zdolnych jak tralalala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, nie doczytałam jeszcze.

chciałam tylko powiedzieć, co odwaliło moje dziecko w muzeum dzisiaj. odwróciłam się na sekundę od wózka, wracam wzrokiem a ta stoi, palec do przodu i piszczy z radości 😮 🤪 🤪 🤪 chyba przeczytała co mała Sztunia wyrabia 🤪
(może później filmik wrzucę)

buziam was.

chyba do jutra, bo samiec ma wolne 3 dzień i nie mam zbyt dużo czasu na kompa ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę śmiało stwierdzić że Miś umie sam stać ale jest tchórzofredka i jak tylko orientuje się że nikt go nie trzyma to siada 😮 Sam się nie puszcza więc roczku raczej sam nie przejdzie 😞
Nauczył się za to sam wchodzić po schodach, jak ma chęci to potrafi pić z niekapka a jak ma lenia (czyli czesto 😜) to ja podaje.
Znowu wrócił do ciągania się za siusiaka i wkurzał się jak mu chciałam założyć pieluszke 😁 Zboczuch mały 😎
Niestety zaczyna sięgać coraz wyzej i nie ma już przed jego łapkami ratunku 🤢

Gratuluje Pyzolinko! Szalona dziewczyna ci Ania rośnie 🙂

To dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iggi wlasnie jakies 2 tyg temu odkryl, ze ma klejnoty i czesto bada te tereny jak go przebieram 😜

ech jem kolacje i ide spac, chyba ze mnie maz dopadnie, ale jakos checi mi poszly w las, rozwiesilam pranie, pomylam i zrobilam tysiac innych spraw, a mezul poszedl sie polozyc i oglada szymona 🤢

dupa 😠 plany planami, a zycie toczy sie inaczej 🙃

a wiec udanej nocki wam zycze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

No i na starcie - Najlepszego ! 🙂

[URL=http://img132.imageshack.us/i/tulipanynadzienkobiet.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8859/tulipanynadzienkobiet.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

moje Dziecko spalo pieknie od 20
a o 5.30 zazyczylo sobie jesc 😮
nic nie pomagalo
ani piciu, ani przytulanka
jak zobaczyla butelke z mlekiem to wyciagnela rece i rzucila sie jakby nigdy nic nie jadla
ja juz nie wiem co z tym moim Dzieckiem ostatnio sie dzieje
tak jak jakis czas temu nie chciala mleka to teraz je uwielbia
w kazdej postaci
tylko jesc i jesc
no, ale widocznie potrzebuje skoro tak ma
i tyle 🙂

Ania78 muzeum ?
lo matko ! 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂
Ja juz otuje Anieli na całego. Wcina aż jej się uszy trzęsą- u nas tylko 4 posiłki dziennie i przed zaśnięciem cycek, ale ograniczam na maksa, więc niewiele leci 🙂 Udaje mi się nawet przemycić MM, mieszam z owocami i kleikiem, bądź manna i raz mi się dziecko tak rozpędziło, że prawie 300 zjadła 😁 Szok! Ogólnie to jeden posiłek sobie taki strzela wielki a reszta standar okolice setki 🙂
Noce super- maks jedno wstawanie 🙂 Teraz potwór drzemie, ja idę sprzątać, bo na mojeo nie mam co liczyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobitek
moja to mi dala najwiekszy prezent CAŁĄ NIE PRZESPANA NOC...
od 2 w nocy juz nie spala....nawet 20 minut....oczy mam na zapalki
dosc ze w dzien miala tylko jedna mala drzemke była padnieta wieczorem walczylam 2 godziny zeby ja ulozyc do snu to jeszcze noc do bani
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...