Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂
Ania sliczne fotki!pamiatka na cale zycie 🙂
ja tez mialam koscielny i nie zaluje ze wydalo cie w ciul kasy 😜 jakbym mogla to powtorzyla bym to jeszcze raz!!te przygotowania,ten stresik,przymiarki kiecki i wogole ahhh czad! 😜
tez sie pochwale 🙂
[URL=http://img138.imageshack.us/i/screenhunter01mar181126.jpg/][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/9990/screenhunter01mar181126.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img855.imageshack.us/i/screenhunter02mar181126.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/4444/screenhunter02mar181126.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img38.imageshack.us/i/screenhunter03mar181127.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/7773/screenhunter03mar181127.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze tez mysdlalam, æe moze jakás strone
sponsorowana zalozyc (tylko ja nie umiem)
i za kaæde wejscie na niá albo klikniécie Werka
by kase jakás dostawaøa.

wie ktos jak to zrobic
mozna by to na forum rozeslac, na fb, na nk
wsrob znajomych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w telewizji jakiś czas temu nie było o takiej sytuacji afery? W końcu zapłacili.
Może do jakiejś fundacji się zgłosić? No nie wiem jak pomóc bo ja niestety finansowo nie mogę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie

właśnie doczytałam... Naprawdę podziwiam Monię... Ja bym sie chyba całkiem zalamała... Dzielnie sie trzyma i nie poddaje się, to najważniejsze. Jeśli będzieci cos organizować to chetnie sie dołącze.

Ania78 wyglądasz boooooooooooooooosko!
ta suknia jest po prostu przepiekna!!!
Gdzie ja znalazłaś? czy szyłaś? bo ja jej na żadnej polskiej stronie nie mogłam znaleźć, za to na ruskiej znalazłam 🙂 Ponoc B.R ma salon w England, więc jak cos to rzut beretem ode mnie 🙂 😉 🙃 😮

Ksawi do zjedzenia, razem z marchewką 🙂
Dotis rewelacja! Bardzo ładną, oryginalną suknię miałaś 🙂

miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny bardzo Wam dziękuję za wsparcie jestem zła na Piotrka że poinformował Klapi a z drugiej strony cieszę się że jesteście.
Weronisia wylądowała w szpitalu z powodu niewydolności nerki dostaje antybiotyk i może dostanę ją do domu na weekend bo koleżanka która jest pielęgniarka podejmie się podłączania kroplówek.
Dziękuję za propozycje pomocy finansowej jednak pisałam Wam że sprzedaliśmy auto i to korzystnie więc na leczenie mamy dużą część dzięki Bogu.
Nie umiem pogodzić się że z faktem że pracuję pobierają mi składki a jak przyjdzie co do czego za wszystko trzeba płacić albo każdy patrzy żeby mu dać coś w kieszeń i jeszcze narzekają ci co dostają ( to moja prywatna aluzja).
Dostałam odpowiedz od Pani Minister Zdrowia Kopacz na wyrażenie zgody na leczenie niestandardowe mniej więcej brzmi tak „ w odpowiedzi na Pani pismo pragnę poinformować że nie stać nas na prowadzenie proponowanego leczenia gdyż w tej cenie wyleczymy standardowymi metodami ok 10 dzieci więc zejście jednego nie stwarza zagrożenia” Werka nie może być leczona standardowo ponieważ nie przynosi to efektów bo była tak już leczona.
Do Fundacji należymy jednak jest wiele chorych dzieciaków i wielu potrzebujących .
Postaram się zaglądać częściej jak tylko znajdę czas
JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a może by zacząc na brzuszku? poprosić inne mamy o pomoc, jest nas dużo, myslę, że gdyby każda z nas, forumowych mam ofiarowała choć zlotówkę cos możnaby uzbierać. Zawsze to jakas pomoc. Może kombinuje, wybaczcie jesli kogos urazilam, ale na razie nic nie przychodzi mi do głowy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny napisanie do ddtvn jest dobrym pomysłem.Możemy poprosić inne mamy z brzuszka, zapytać admina to napiszemy list jako my matki z całego portalu. Zacytujemy co napisała minister Kopacz...(niedawno było o niej tak głośno że uratowała pewną starsza Pania to teraz niech uratuje młodą dziewczynkę) razem możemy wiele wystarczy chciec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia macie jakies specjalne konto tylko dla Werki ?
mysle, ze pomysl w naglosnieniu tego na Brzuszku jest bardzo dobry
( o ile Monia sie zgodzi )
zreszta - gdzie sie da trzeba naglosnic, ale zaczac mozna od Brzuszka
nawet gdyby mialy to byc jakies male kwoty bo wiadomo, ze lekko nikomu nie jest -
to czym wiecej osob wplaci - tym wiecej kasy sie uzbiera

musze wyjsc teraz - bede pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia, co za suka! ja bym to opublikowała normalnie! 😠 😠 😠
też jestem chętna do pomocy, wspierania i wszystkiego!

Madzia suknię kupowałam w salonie w Olsztynie, nie pamiętam niestety z jakiej kolekcji była. ale widziałam w innym podobną, także w Pl chyba są 😮

Dotis
śliczne fotki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny wątpie by coś zdziałać z P. kopacz i innymi podobnymi " tworami".
Proszę o podanie Monia konta na które można wpłacić pieniążki na leczenie Werki.
W takim Państwie przyszło nam żyć i chować dzieci.
Możemy tylko polegać na sobie i się wspierać - a taka jest idea tego miejsca 🙂 na szczęście 🙂

Ja z racji współpracy z dużymi kontrahentami , firmami i koncernami i właścicielami Hoteli z przyjemnością wyślę maile z informacją o wpłacie i wiem że będzie przełożenie bo już kiedyś brałam udział w takiej akcji.każda z nas ma inne kontakty i jak to zbierzemy do jednego wora -to musi być dobrze 🙂
Całuje bo wciąż jestem na wyjeździe w pracy i teskię za dzieciakami aż płakać mi się chce 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...