Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

To może niech któraś z Nas która potrafi ładnie pisać napisze post wklei do Nas zobaczymy co naskrobała ewentualnie powiemy co by jeszcze dopisać i wklei się na wszytskie miesiące na brzuszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże dziękuję
my jesteśmy w Fundacji TVN więc jesteśmy pod dobrą opieką
dzisiaj pójdę założę konto dla Weroniki bo z nią jest moja mama
powiem Wam szczerze że ja chodziłam po firmach i est ciężko bo uważają że człowiek żebra dlatego staram się we własnym zakresie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia proszenie o pomoc nazywają żebraniem?? straszne...muszą nie mieć swoich dzieci alb być bez serca bo tylko człowiek który nie ma dziecka nie jest w stanie zrozumieć Matki proszącej o pomoc o ratunek.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brawo dla właściciela firmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Facet jest wielki!!!!!!!!!!!!!!
Czekam na wieści , dajcie znać bo nie bede mogłą zaglądnąć do niedzieli z powodu zapierdalania 😠 ale już wiem że mogę szarpnąć kilka kwot z firm które są sponsorem moich eventów 🙂 🙂 🙂 🙂
Całuje laski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Agatta za info- brak mi słów, a Kopaczowa to qrwa kto, żeby decydować o czyimś życiu? Czemu w tym kraju wszystko jest na opak? Temat rzeka- esh..
Klapi Pit jest wcześniakiem i urodzony z zamartwicą, bo Teściowa jarała jak smok- ja z bliżniaków ważyłam 2100 a on sam i też coś koło tego- urósł mu ale brzuch- wysoki nie jest- typ kurdupla 😁
Co do chrztu, to nie żałuję- chcieliśmy, nikt nie naciskał 🙂 Chcę zrobić wszystko zgodnie z wiarą jaka powiedzmy wyznaję (w "Allaha" wierzę, w kościół i pingwiny nie- też temat rzeka)- jeśli dziecko powie basta i rozsądnie mi to urgumentuje, możemy zakończyć ten niecny proceder 😜
Co do ślubu to żałuję jak niczego na świecie.
Po pierwsze T zjebała mi uroczystość i połowę przepłakałam 😞
Po drugie to pierwsze cały czas we mnie siedzi i w konsekwencji nie cieszy mnie małżeństwo, Pit się zmienił, więc daję sobie maks rok i będę rozwódką..
MAM, MYŚLĘ ŻE FAJNY, POMYSŁ NA URODZINY ANIELKI- opiszę później, bo to nie czas ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! To dobrze że taki szef sie trafił 🤪
Tak mi sie widzi że to nawet nie Kopacz odpisywała tylko jakiś asystent a ona nie przeczytała i podpisała - cos podobnego kiedyś było tylko że chodzilo o premiera.
Tak to jest jak sie nie czyta co się podpisuje.

Zjadłam rosół i dalej jestem głodna wieczorem dietetycznie pizza 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak to dobrze, ze dobrzy ludzie sa na tym swiecie ...
super szef !
Monia usciskaj Werke i czekamy na nr konta

Podwarszawskie Brzuszki !!! a moze Wy Dziewczyny dolaczycie z Dzieciaczkami do naszych wspolnych urodzin ? 😆
czym nas wiecej tym fajniej a Dzieciaki beda mialy super pamiatke
zreszta my tez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna miejsce jeszcze nie jest ustalone
ale interesuje nas jakas z takich salek zabaw dla Dzieci
( na pewno kojarzysz - czesto w hipermarketach sa )
dzisiaj JoZo miala wizytowac kolejna salke
w koncu jakas wybierzemy
super by bylo jakbyscie z nami spedzali te urodziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tylko na chwile i zmykam do szpitala konta nie dałam rady założyć bo potrzebny pełny akt urodzenia dziecka a ja mam tylko odpis do urzędu nie zdążyłam w poniedziałek rano pobiegam i załatwię chcę żeby to było konto na jej imię i nazwisko ja będę tylko pełnomocnikiem
normalnie jakbym mogła to bym was wszystkie uściskała zobaczyłam światełko w tunelu że są jeszcze dobrzy ludzie
Piotrek właśnie pojechał do mojego szefa z Arusiem i butelka koniaku która stała u nas wieki i w końcu się przydała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...