Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mustella jest bardzo słaba....
ja generalnie używam tylko bambino ale na mocne słonko tego ziajka 🙂rewelacja 🙂

Boje się kleszczy bardzo,miałam szczepić remika ale zrezygnowałam i fakt my szwendy są 😁po lasach,górach dolinach a nigdy zadne kleszcza nie miało,niewiem czy szczepić emkę?

z drugiej strony odklleszczowe zapalenie mózgu mnie przeraża...chociaż ja przeciwniczką szczepień jestem,tzc tych standardowych tak ale nie szczepie na wszytsko....

teraz mamy mmr w czerwcu,nie boje sie autyzmu i powikłań więc szczepie,remika zaszczepiłam i mam nadzieje,że z emką będzie ok,póżniej zaszczepie ją na pneumokoki a jak skonczy 2 lata na meigokoki,zadnych osp i innych cudactw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Grzebue w necie, no i obczaiłam że tylko w Polsce daje sie mleko MM powyżej 1 roku życia.
Reszta daje mleko krowie.
Oczywisćie na początku się oburzyłam....
ale zgłębiając temat dalej to nie jest taki może i zły pomysł.
Co prawda nie jestem zwolneiczką picia mleka krwoeigo przrz dorosłych jako napoju cudnego.Bo mleko krowie jest dla cielaków, ale mleko mm jest robione z mleka krowiego tylko przedtworzone i zchemizowane i dodane sztuczne witaminy.

5 maja spytam lekarza a wy co o tym myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi 🙂
tylko nie mów,ze sie mądruje ok? 😁

miałam koleżankę jak remik był mały ,jej córa była 2 miesiące starsza i ona dawała jej w wieku 6 miesiecy kaszke manne na zwykłym mleku...wtedy to dla mnie był szok 🙂
Dziś myślę,ze krzywdy jej nie zrobiła,Kinga ma 5 lat,duża,nie choruje,fajna dziewczynka 🙂
Remik natomiast na mleku modyfikowanym do dzis pije kaszkę bobowity bananową bo lubi i co?zdechlaczek 🙂
Remik nogdy mleka krowiego nie chciał pic,nie pije do dzis.
Emce spróbuje dać może koło 2 urodzin,nie widzę potrzeby teraz.
Znów mój chrzesniak rok starszy od remika prawie od urodzenia na krowim,do tego w wieku 2 lat do dzis,pije mleko zimne wyciągniete prosto z lodówki,bo tak lubi 🙂
Zdrowy,mądry,bystry 🙂
A my jakie mleko piłyśmy? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie Iskra mam dylemat.
Czy MM jest takie genialne czy koncerny nam to wmawiają?
Mleko krowie nie jest idealne bo jest dla cielaków ale ja chyba zrezygnuje nazrazie z 1 MM na rzecz krowiego.Kasze na nim bede robić czy coś.

No wiem, że nasze pokolenie na mleku krwowim chowane ale nie zawsze to co było kiedyś jest najlepsze.
Polska to kraj hipohondryków, lokomanów, mam kwok, czapek na głowach i koniecznie rajstopki ZAWSZE!A mnie ciekawi co robi reszta świata. I okazuje się że w znacznej mierze oni są wyluzowani.A my tu dupami butelki mozemy zakręcać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co robie? 🙂 🙂 🙂 Iskra ty to wiesz jak mnie rozbawić.
Po tym jak zobaczyłam że Ha lize opony od wózka, zżera kupy świnek, żuje kapcie???
ja wyparzałam butelki jakieś 10 razy od urodzenia Hani 🙂
w tym ze 3 razy jak karmiłam cycem, bo tata został sam i reszte ok 7 miesiąca jak przeszliśmy na MM.

Jade dziasij na zakupy i kupuje mleko, pasteryzwonae od jutra na śniadanie otręby na mleku albo manna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez nie wyparzalam butelek tylko po kupineniu raz
co do szczepionek to moze innych zdaniem nie powoduja autyzmu
ale ja znam przypadek gdzie po podaniu szczepionk na rotawirusy dziecko stalo sie roslinka....przykra sprawa bo szczepionka byla skazona i cos tam bylo z miejscem wklucia....
i wiem ze teraz maja drugie dziecko i nie szczepia tylko na obowiazkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bede dawać mleka krowiego Miśkowi a napewno nie tego z kartonu bo tego mlekiem nazwać nie można.
My to raczej mleka krowiego z kartonu nie dostawałyśmy. Jeżeli zdecyduje się Miskowi dawać krowie to tylko wtedy jeżeli bede miała dostep do tego prosto od krowy.
U babci Miś takiego próbował i bardzo mu smakowało.
Nie ma co tak sie doszukiwać spisku w koncernach MM bo o szczepionkach mówi się to samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra ja mam ten krem z ziajki - i jestem zadowolona , oststnio przeknałam się do tych kosmetyków już tak nie szaleje z markami jak naq początku bo i po co ... z tej firmy mają rewelacyny plyn do kąpieli za ok 8 zł duża butla - płyn zmienia kolor jak się dziecko kąpie 😉
Co do mleka to krowie z worka dawałm 12 lat temu mojej Wiktori jak dostała skazę białkową i wszelkie gówna z apyteki nie pomagały i mała od 6 m-ca życia była na kaszy mannej z mleka z wora - do dziś okaz zdrowia wszelkiego łącznie z zębami - 0 ubytków w V kl. podstawówki - a to w tych czasch podobno mega wyczyn i oby tak zostało
Nadi daje mleko powyżej 1 roku życia vaniliowe ale mam plan przejść na krowie - zresztą piła już kakao i budyń na mleku jadła je jogurty naturalne więc chyba nie bedzie rewolucji , szczerze mówiąc daje w proszku z wygody wlać wodę wsypać proszek i zabełtać do paszczy i dziecko śpi a z manną zawsze zapierdzieliłam kuchenkę a potem myć ten gar fuuuuuuu....

Nas też spotyka coraz częściej określenie że Nadia jest gruba - w...mnie to na maxa bo nie ma nawet 1 fałdy tłuszczu ale fakt że jest nabita i ciężka co nie znaczy że gruba .

A i spóźnione
STO LAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my jemy kaszkę na mleku krowim Lenka bardzo ją lubi...teraz też zamierzam iść zapytać Pani doktor co sądzi by całkiem przejść z mleka MM na krowie. Mam dostęp to krówkowego mleka i ja sama uwielbiam pić takie jeszcze ciepłe świeżo wydojone nawet z pianką 😉

Idę skręcać meble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...