Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej
co do nocnika to też czytałam,że połączenia nerwowe między mózgiem a pęcherzem wykształcone ostatecznie zostaje ok 18 miesiaca. szkoda ze to wypada pod koniec lata.
ale mze spróbuje ja posadzić, kiedys jak próbowałam to nie chiala siadac wiec odpusciłam.
mam za to pomysł zakładania jej samych majtek bez pieluchy np podczas zabawy na balkonie, zeby jej się przewieterzyło co nieco. moze jak zrobi siku to skuma ze robi sie mokro.podobno tez pieluchy nie pomagaja bo dzieci nie czuja dyskomfory i sa takie co czuja ze jest mokro ale nie wylata na zawnatrz. musze popatrzec za czyms takim.

Iskra- nie wiem.

Anka78 - tak ostatnio jakos sie zastanawiałm jak to było że wylądowałaś za grnicą ( w szkocji, tak?).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaa w kinie byliśmy na "kodzie nieśmietelności" czy jakoś tak. mi sie podobał, brzydszemu tyż.

hania została z tesciową, nie plakała. tesciowa wezwałą projektanta do ogródka i bedzie dla hani robic ogródek i plac zabwa. wiec juz widze te weekendy bez dziecka 🙂 aaa no i tez budzi to szanse ze hania zostanie z babciami w czerwcu a my skoczymy na żagłówki na boże ciało. nie było by nas od srody do niedzieli, pierwszy raz bez Haniuty tyle dni. zostawie telefon w domu zeby mnien nie korciło dzwonic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi wyjechałam z narzeczonym 😎 bo jemu bardzo zależało. do czasu wyjazdu pracował w Pl ok 7 lat (i to dosyć ciężko)i niczego się nie dorobił i miał dość. bardzo mnie namawiał na wyjazd. a ja akurat miałam kolegę, który zamieszkał w Glasgow i zgodził się nas na trochę przygarnąć. i tak tu zostaliśmy. siedzimy już 6 lat 😮 w sumie, jak się okazuje, z perspektywy czasu, na dobre nam to wyszło, bo w Pl, przy jego rodzicach nie bylibyśmy parą na 90%...strasznie mi się chłop nerwowy przy nich robi i kłótliwy. ja przy moich zresztą też 😉 a tu, wyjścia nie ma - trzeba się dogadać! 😁

i tak jeszcze sobie myślę, że gdyby nie pampersy, to byśmy wcześniej miały ciśnienie dzieci do nocników przyzwyczajać, nie sądzicie? 😉 😜

uu, ale się rozpisałam. znowu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłam na nocniki na allegro i rozwalił mnie ten tekst
"Poprzez zabawę dziecko może opanować "sztukę
korzystania z toalety", która może okazać się niezwykłym przeżyciem. " - to tekst z EDUKACYJNEGO nocnika FP. Pomijając to ze sa nocniki zapachowe, z pozytywkami, w dziwnych kształtach, ze spłuczką i papierem toaletowym. Zamiast się załatwiać to bobas by się tym nocnikiem bawił. Ceny mnie również szokują! 😲

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi spokojnie, choc ja w zyciu mialam takie 2 przypadki, w tym jeden w ciazy- hamowalam na szlak, na szczescie nic sie nie stalo.
a nocnik mamy zwykly 🙂
a 28 maja ide na panienskie, a 4 czerwca na slub i to beda moje pierwsze noce bez Igora, ale trza sie przelamac, O! choc trudno bedzie 🤨 😉

ja juz pisze dobranoc, bo dzis nocka samotna, maz w pracy, wiec mam nadzieje ze sie wyspie 😜

ciao!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieńdobry
i dobranoc 😞
Kolejny długi i pracowity dzień...

Emi - tulaski
dobrze że nic się nie stało

A, odkryłam że niedaleko pracy mam PEPCO - przyzwoite ciuszki dla dzieciaków
w świetnych cenach 😆 (pamiętam jak zachwalałyście)
(oj Babalutkowe dziewczyny, muszę przyznać że kupiłam co nieco..., ale i tak cos tam u was czasem nabędę 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
U nas na I śniadanie zawsze mleko a na drugie to jajecznica, kanapki z dżemem, serkiem itd, serek wiejski, czasami jakies Danio jak juz naprawde nie chce mi się robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
posta mi nie załączyło 😠

ciesze się, że już piątek no i weekend!!
w niedziele spotkanie urodzinowo-forumowe 🙂
prawie już jesteśmy gotowi, jeszcze tylko
musimy małe drobiazgi kupić 😜 😉

Emi, dobrze, że tylko się strachu najadłaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Jozo- wybaczamy 🙂

W sobotę zawiśnie babalutkowy baner 🙂

Pomysły na II śniadaie u nas:
jogurt naturalny+otręby owsiane+otręby pszenne +suszona żurawina
Jogurt naturalny + gruszka/banan
jajko chlebek z osełką
jajecznica z oliwkami
parówki bułka z ziarnem dyni
kanapeczki takie małe na chapsa


Dobrze, że nic się nie stało Ty i autko całe!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...