Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agata zazdroszcze twojej rodzinie takiej córki i siostry
moje starsze siostry jak przyjzedzaja do taty to cały dzien ich nie ma a nawet czasami i noce
przez 2 tyg zamienia z nim moze dwa zdania...
moj tata sie teraz smieje ze jak sie wyprowadzilam to dzwonie do niego czesciej niz one...
smutne ale prawdziwe 😞
a jeszcze dobija mnie fakt ze tylko on nam został i jest schorowany a one to gdzies maja
wazne sa tylko własne potrzeby i zachcianki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi właśnie o takie apartamenty mi chodziło 🙂dzieki za wsparcie
ja walcze z robotą na maxa jutro wolne wiec trzeba łeb u fryza zrobić etc bo na chałupe pewnie czasu zabraknie ale co tam nie zarosnie i pomysleć ze jak nie pracowałam to na szmacie dziennie kilka godzin jechałam
ja jadę Emi możemy moim autem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie bym pisala laski na zlot, ale na 19-20, bo 5 listopada pewnie bede u ojca na urodzinach, nie mozna zmienic daty??? choc i tak jeszcze nie znam planu mego chlopa, a nie chce zeby mi sie tesciowa dzieckiem zajmowala, mysle ze za 3 dni poznam ten cholerny plan/

na razie dobranocka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
widzę że zlot nadal w ustaleniach ja w poniedziałek byłam w Bochni na szkoleniu wyjechałam o 5 rano wróciłam o 22 zmęczona na maksa ale szczęśliwa że mam do kogo wracać i szczęśliwa że w ogóle wróciłam bo wyobraźcie sobie że wracając jechałam za samochodem dostawczym a za mną tir zatrzymywałam się na światłach i nie wiem czemu po prostu zjechałam na drugi pas a jedyne co usłyszałam to huk i trzask okazało się że w tirze zepsuły się hamulce a ja byłam w środku pewnie wyglądałabym jak nadzienie do naleśnika a tak nic mi się nie stało po prostu zjechałam na pobocze po co jak nie mam pojęcia jechałyśmy we dwie i żadna z nas nie wie jak to się stało ale jednak ktoś czuwał nad nami wydaje może powiem teraz głupotę ale jak otworzyłam oczy po tym huku to widziałam Piotrka jak się uśmiechał powiedziałam to Basi a ona stwierdziła że chyba uratował nam życie wczoraj pojechałam zeznawać na policji i oni sami się dziwili że coś takiego się stało jakim cudem ja zjechałam i dlaczego
no ale Wam z rana napisałam u mnie w domu szpital Patunia ma 39 temperaturę a wiadomo zaraz Arunia i Wercia chwycą bo już narzeka że gardło boli i jest źle
a tak poza tym to dzień dobry
a jeszcze jedną mam wiadomość mój szef ( właściciel firmy)dowiedział się że uprzejma szefowa chce założyć mu konkurencyjną firmę i rekrutuje ludzi u nas do siebie wczoraj latały gromy a pioruny wielkości nawet nie wiem jakiej latały aż strach było się ruszać ale dostała troszkę po uszach jednak po niej to spłynęło jak po kaczce i po 20 minutach już miała uśmiech na twarzy taka z niej żmija co krew wypije a śladu nie zostawi no to tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂
coś mi się brzuch zacina,
najpierw nie chciał się uruchomić,
potem nie mogłam posta napisać..
teraz już wszystko działa 🙂

Monia historia niczym z jakiegoś filmu
Całe szczęście że skończyło się tylko na strachu 😘

Irysku w terminie który podałaś, 18-20.11
ja ni mogę bo Rafał ma wyjazd służbowy, i chyba Emi
mąż ma służbę wtedy. A kiedy twój tata ma tą imprezę, może
udałoby Ci się chociaż na jedną noc dojechać.. 🙂

Agata, mogłabyś wpaść na chwilę
chociaż na jednego drinka 🙂

Apartamenty mi się podobają bardzo!
kto rezerwuje?
wychodzi 6/7 osób
Klapi
Jozo
Sztunia
Emi
New
Kahna
Irysek (?)

a w piątek o której się spotykamy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry
chcialam sie pochwalic ze moje dziecko zaczelo przesypiac nareszcie noce
ale dwa dni temu to był tylko jednorazowy wybryk bo dzisiaj w nocy znowu podubki 2-3 to standard
nie karmie jej nie daje pic a i tak sie budzi
juz nie wspomne o tym ze gada przez sen
słysze normalne gadanie mysle sobie obudzila sie ide do niej a ona zamknięte oczy ma poglaskam ja i spi dalej 🙂
monia całe szczescie ze nic wam sie nie stalo, piotrek czuwa nad tobą
new autem???????nie boisz sie jechac ???? 😁 😜 😉 🤪
mogę cię zagadać i po godzinie jazdy wyciągniesz mnie za ubranie z auta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia ale historia, czuwa nad toba 🙂
a ja nie mam siły kawę wypiłam, troche posprzątałam ale normalnie nie mam mocy, w kominku gsnie bo mam taki upał, Majka mnie ujebała w ramię tak że mam odbite zęby ale to było w żartach podczas zabawy ii sama moge byc sobie winna bo ją ją uwielbiam podgryzać no to mnie też podgryzła hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a który ten apartament bierzemy?
może ten:
http://www.wimdu.pl/offers/BFK9CZ7K?search[checkin_date]=11%2F04%2F2011&search[checkout_date]=11%2F06%2F2011&search[currency]=PLN&search[distance]=20&search[guests]=7&search[lat]=52.2296756&search[lng]=21.0122287

dla 7 osób, z czego są dwa łóżka 2-osobowe więc ktoś
będzie musiał spać z kimś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
można by materc skołować, ja nawet mogę na materacu, spiwór i wogóle tylko nie mam materaca 🙂

wiecie kłałam Majkę spać, a ona wierci się i nogami przebiera , ściągnęłam skarpy a ona stopy w ręce i mizia i szczypie i wogóle mówię fuck co jest pytam się jej idziemy myć nnogi a ona na bacznośc, no to umyłąm w umywalce i poszła spać z gołymi bo skarp nie chciała włozyć ? o co come on?
ma nowe skarpy z podeszwą ale one ani nie śmierdzą ani nie mają nic ostrego tymbardziej ż etakie same miłą tylko mniejsze, a teraz jak wstała to normalnie dała sobie załozyć więc nie kumam akcji czysta stopa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...