Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Dziecko już charczy.
oj czuje że ciężka noc będzie...
Chłop mi nie czytuje co tu wypisuje a jakby poczytał to by się ze mną chyba rozwiódł. Zwłaszcza jak pisze o czerwonej małpie vel lady in fucking red. Chyba tak to się pisze hehe Tak czesto nazywam w myślach wsiową przekupe.
W ramach comiesiecznego wykrwawiania przeleciałam się dzisiaj po łazience kuchni i schodach. A tesciowa w ramach sprzatania przyrosła dupą do krzesła.
Ta to sprzata tylko na świeta albo gdy ktoś ma przyjść.
Ostatnio o mało nie padłam jak zamiatała schody od strychu bo facet za prad chodził a na strychu jest licznik. No ale tego syfu co był od wejscia az do samych drzwi na strych to już nie widziała 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kulde no!
Nie to nie. Ja nie chłop prosić się nie będę 😜
Mój ostatnio prosi ale nic z tego nie ma hehe
Trochę mojego wieczornego głupka przesyłam, bo goździkowa racji nie miała i etopiryna nie działa.
I łeb mnie dalej napier...
O i się zrymowało.
Do ludzi o zdrowym rozumie nie czytać i nie komentować 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mysle ze rozmowa o pieniadzach nie oznacza ze moja rozmowa jest na niskim poziomie
wysuwam argumenty
a zbywanie jej moze swiadczyc własnie o tym co ty napisałeś drogi Adminie

(pewnie znowu zostane za to zablokowana)
ale chyba nie złamałam zadnego punktu regulaminu

zeby pozyskac reklamodawce trzeba miec okreslony poziom wejsc na strone a my to gwarantujemy

mysle tylko ze tekst o "zamykaniu sie" jest przykrywka

dobra lece do klubu

ja matka
terrozryska biednego Admina!

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi tam nie przeszkadza, że ktoś będzie czytał
najwyżej dowie się prawdy 😉
a tak na poważnie. nie wiem, jak działa takie forum
to się nie będę wypowiadać.
szkoda, żeby niektóre z nas musiały cenzurować swoje wypowiedzi

czy istnieje możliwość wprowadzenia opcji
że każdy użytkownik z jakimś tam stażem na forum
zyskiwał przywilej np zablokowania widoczności swoich postów dla osób spoza grona znajomych?

a może byśmy przeniosły nasz wątek do tej części: tylko dla zarejestrowanych użytkowników?
czy to niewiele pomoże?

nie wiem. mi tam wszystko pasuje ☺️
nie sądzę, by ktoś chciał czytać moje posty 😮
no, chyba, że ta laska od surogatki mnie tu wytropi hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cos w tym jest NEW
bo ja tez sie tak poczulam

ponad to
nie podoba mi sie ocenianie co jest "niskim poziomem" a co "wysokim"
zawsze wydawalo mi sie, ze konstruktywny dialog polega na przytaczaniu argumentow
ewentualnie spieraniu sie, obalaniu ich i przytaczaniu trafniejszych
a nie na obrazaniu innych, ostentacyjnym konczeniu dyskusji i strzelaniu focha
slabe to

dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka opcja tylko dla znajomych byłaby fajna. Całych konwersacji byśmy mnie ukrywały, bo przecież nasze rozmowy mają taką wartość merytoryczną że aż poraża 😜
Mówi się trudno. Codziennie słyszę słowo "nie" nawet po kilkadziesiąt razy więc....
Jeszcze trochę popiszemy i bedzię to pierwsze grupowe zablokowanie hehe
Ostatnio zauważyłam że już mnie nic nie dziwi i jakoś tak mało obchodzi. Mam na myśli świat zewnętrzny.
Bije mi na dekiel od siedzenia w domu.
Musze do kogoś gebe w realu otworzyc, bo się zamkne w sobie na amen.
Oj chyba mam mini chandre/handre zimową z braku słońca.
Ide bo mnie zaraz w kosmos ktoś wystrzeli.
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Dzisiaj miałam dzień z teściami. Dziadek nie widział dziewczyn od ponad miesiąca a mieszkają od nas 15 min samochodem.
Zrobili sobie sami przyjęcie na moje urodziny. Przywieźli szampana, dwa ciastka z cukierni i połowę blachy ciasta, które piekł męża brat z wykształcenia cukiernik uczulony na mąkę i aż dziwne że tym razem nie wyszedł jemu zakalec. Teść zawsze go chwali, że najlepsze piecze ciasta i gotuje tak smacznie a mojego jedzenia nawet nie chce spróbować więc od kilku lat nic dla nich nie gotuje ani nie piekę. Zresztą co roku robiłam sama tort a oni przywozili z cukierni więc ja swojego nie miałam ochoty nawet wyjąć z lodówki.
Pytałam się męża o której przyjadą (bo zazwyczaj zjawiają się jak dziewczyny idą spać albo spią) i podobno powiedzieli, że przyjadą na skoki narciarskie no i oczywiście cały czas leciały skoki i nie mozna było nawet przejść przed TV. Strasznie chcieli by mąż był w domu jak przyjadą i ten sie posłuchał i siedział nawet do godziny 17 i 5 min pobawił się z Kają. Nie wiem czy oni się boją zostać ze mną i z dziećmi albo mnie tak nie lubią bo w zasadzie ze mną nie rozmawiają ani nie słuchają.
Jutro jeszcze przyjadą z ich rodziny zapraszać nas na wesele. Teściowie już się szykują na czerwiec a jak ja powiedziałam że chyba nie pójdziemy bo nas nie stać to powiedzieli, że dadzą nam kasę na wesele ale w sumie wolałabym by pomogli nam opłacić rachunki bo synek nazaciągał długów w tylu miejscach, że nie wyrabia się w spłacie. No i ciekawe czy ja o wszystkich długach wiem.
Trochę jadu spuściłam 😉
Mama nadzieje, że nie znikniecie z tego forum. Ja 2 lata czytałam z ukrycia i dopiero niedawno zaczęłam pisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to pstryk 🙂

dobry

widzę, że jest spór z adminem,
dziewczyny - stoję za Wami murem.
Szkoda by było zmieniać forum po tych, prawie,
13500 stronach..no ale jak taka decyzja zapadnie to
idę za Wami 🙂
mnie tu chyba nikt nie podgląda,
R się tym w ogóle nie interesuje, więc luz..

dziś dzień rodzinny więc miłego dnia życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klapoucha napisał(a):
wróciłam

pan admin nie podniósł dalej tematu bo doskonale wie ze nie o \\\\\\\\\"zamykanie sie sie chodzi\\\\\\\\\" tylko o kase

ja tam tak samo o hemoriodach jak i o kasie na tym forum moge gadac
branoc

pstryk

możesz sobie rozmawiać o czym chcesz ale nie ze mną, chyba, że wcześniej merytorycznie przygotujesz się do rozmowy, bo nie masz zielonego pojęcia o tym, co piszesz.
Poczytaj o AdSense, o modelu CPM, CPC, o potencjalnych zyskach z reklam na forach.
Forum na Brzuszku jest jedynie dodatkiem, cała masa wejść i główny dochód (jak już wcześniej pisałem - 90%) pochodzi z NOWYCH użytkowników, którzy tu trafiają przez Kalendarz ciąży.

To nie jest tak jak Wam wszystkim się wydaje, że ruch na stronie generuje forum. Nie. Codziennie kilka tysięcy osób przegląda głównie KALENDARZ CIĄŻY i są to nowe osoby, które trafiają tu z Googli. Widzę, że podchodzisz do tematu od strony "płacę - wymagam" - nie tutaj.

Koniec tematu. Proszę nie pisać, że nie rozmawiam z Tobą z powodu braku argumentów, bo uznam to za próbę trollowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem i ja klubowo było spoko
oczywiscie gastrofaza w nocy i zjadłam mega spaggetii
w domu cisza i spokój Hanulek u babci

zła kobieta ze mnie
dziecko u babci bo matka na imprezie na dodatek forumowy troll 🙂

trollowania kolgo
moich kwietniówek tak od ponad 2 lat sie musza za mna uzerać 🙂
Ciebie drogi adminie. Prowadze dyskusje na argumenty.

no tak,ale cokolwiek teraz napisze bedzie trollowaniem albo niskim poziomem
ale nie wiem dlaczego Admin jest przeciwko nam
nie odparł argumentu o mozliwosci blokowania sie np. forumowiczek z długim stazem albo wystarczajaca iloscia wpisów
nie bo nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, a teraz piszę do reszty Was; jesteście tu dla siebie, nie dla mnie, zrobicie jak uważacie. Proszę tylko o zrozumienie. Nie dam się zaszantażować tekstami w stylu "ty tu rób co mówimy, bo na nas zarabiasz". Takich tekstów nie mogę pozostawić bez odpowiedzi, nie zwykłem również do rozmawiania z osobami, które sprowadzają rozmowę do tak niskiego poziomu, dlatego nie miejcie mi tego za złe ale nie będę się więcej wypowiadał na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry
Ale afera sie wywiazala z jednej prosby o to zeby "nowi" nie mogli czytac naszych wypowiedzi
Klapi dobry kompromis znalazla ale szkoda ze admin nie chce zadowolic wszystkich...
Mowi ze interesuja go tylko nowi
Tylko ze kiedys i my bysmy nowe i "dbalo" sie o nas a teraz po tylu wpisach mowi sie nam ze jak sie nie podoba to wypad NOWI przyjda....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej z ranca 🙂
U nas szaleństwo od samego rana. Dopiero po 10-ej a ja już mam dość darcia, biegania, rzucania zabawkami i rzucania się na podłogę.
Najgorsze jest to, ze ja kompletnie nie mam pomysłów na zabawy z Aro bo wszystki plasteliny, farby, kredki to narazie nie dla nas. No chyba, ze w jakimś pomieszczeniu bez klamek z gabka na ścianach.
Ostatnio jak mu dałam modeline to 3 min był zaciekawiony a potem zaczął nią rzucać, deptac itp.
Co mi się za jednostka trafiła to moja meka.
U nas wchodzą chyba tylko już sporty ekstremalne, jakieś bungy, kaskaderka, skok spadochronem, tor wyscigowy. A ja już taka stara jestem i brak mi sił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...