Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Bry 🙂

a my od rana ukladamy panele
niby mala kuchnia a konca roboty nie widac
a jeszcze LOlka jakos caly czas chce wisiec na mnie
po prostu bajka

gdyby nie takie forumowiczki jak my
i inne
nie byloby Brzuszka w ogole
no chyba, za Admin chcialby popisac sam ze soba
wiec naprawde wypadaloby chociaz
wykazac jakiekolwiek zainteresowanie w kontekscie powiedzmy naszego "problemu"
a nawet powiem wiecej -
wykazac jakikolwiek szacunek jesli chodzi o dialog
a nie obrazac ludzi dzieki ktorym w ogole Pan Admin moze tutaj istniec
wiec szczerze mowiac ja np nie zycze sobie tego typu tekstow o niskim poziomie
nawet jesli nie chodzi o mnie tylko o moja kolezanke
i to juz nie chodzi o to kto ma racje
ale sposob dyskusji
za same tego typu teksty mam ochote zniknac stad na zawsze
tylko, ze dzieki Bogu nie jestem tu dla "Pana i Wladcy" Brzuszka
a wlasciwie dla siebie

ide konczyc kuchnie
wyzyje sie na panelach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oj widze że ktoś ma tu zły dzień i nie będę paluszkiem pokazywać bo jeszcze bana dostane, zamknę się w sobie i wpadne w depresje.
Nie ma co powiedzenie na złość babci odmrożę sobie uszy tu pasuje albo jakaś jego odmiana.
Oj przykro się zrobiło.
Ale zawsze jest ktoś kto musi się rządzić i mówić ja wam pokaze!
Może jednak przenosiny na gazete to nie głupi pomysł.
Tam przynajmniej nikt nie będzie nam mówił że"stare" jest do niczego i tylko "nowe" warte starania.
Jak Pan Panie Administratorze zechce mi bana wlepić proszę bardzo. Przyjmę z godnościa i nie będę łez wylewać ani pisać o czyimś niskim poziomie.
Dziękuję do widzenia.
Ps
Już nigdy więcej nie będe zachwalała tego forum nowym ciężarówkom. Skórka nie warta wyprawki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
widzę że zażarta dyskusja była
na dzień dzisiejszy mnie to jebie, ze ktoś mnie czyta bo mam znowu humor z dupy
z chłopem własnym porozumiec się nie mogę a co dopiero bym miała z obcym
tylko po co agacie karać?
pamietajcie że was kocham a teraz ide pograzyc się w żalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogusia23 napisał(a):
Oj widze że ktoś ma tu zły dzień i nie będę paluszkiem pokazywać bo jeszcze bana dostane, zamknę się w sobie i wpadne w depresje.
Nie ma co powiedzenie na złość babci odmrożę sobie uszy tu pasuje albo jakaś jego odmiana.
Oj przykro się zrobiło.
Ale zawsze jest ktoś kto musi się rządzić i mówić ja wam pokaze!
Może jednak przenosiny na gazete to nie głupi pomysł.
Tam przynajmniej nikt nie będzie nam mówił że "stare" jest do niczego i tylko "nowe" warte starania.
Jak Pan Panie Administratorze zechce mi bana wlepić proszę bardzo. Przyjmę z godnościa i nie będę łez wylewać ani pisać o czyimś niskim poziomie.
Dziękuję do widzenia.
Ps
Już nigdy więcej nie będe zachwalała tego forum nowym ciężarówkom. Skórka nie warta wyprawki.

nie mam żadnego powodu wlepiać Ci bana, nie mam również ani złego dnia, jak również złego humoru. Po prostu nie lubię, gdy ktoś mnie obraża.
Przedstawiałem Wam swoje argumenty, wątpliwości, wyjaśniałem spokojnie, grzecznie.
Kłapoucha tupnęła nogą i napisała, że powinienem Was słuchać, bo dzięki Wam zarabiam na tym serwisie. Rzeczowo i spokojnie wyjaśniłem jak jest na prawdę - nie miałem powodu kłamać. Na forum zarabiam najmniej, a najwięcej ostatnio wprowadziłem poprawek (z resztą nie tylko ostatnio ale przez cały czas, od początku). Błędnie odebrałyście to, że na zależy mi tylko na nowych użytkownikach - zależy mi na wszystkich użytkownikach, a na nowych zarabiam poprzez Kalendarz Ciąży, nie przez forum.

A co do określenia "poziomu dyskusji" to na prawdę uważam, że stawianie takich argumentów jak pieniądze nie leży w dobrym tonie i nie będę więcej na ten temat rozmawiał

Jesteście tu ponad 2 lata, więc widziałyście ile rzeczy dla Was zrobiłem, ile wprowadziłem udogodnień, ile razy zaspakajałem Wasze potrzeby. Jeśli czegoś nie chcę zrobić, argumentując to, narażony jestem na obelgi i teksty w stylu \"płacę - wymagam\". To nie jest argument w dyskusji i w taki sposób nie będę rozmawiał.

Też uważam, że może czas najwyższy zmienić forum, skoro uważacie, że jestem taki dla Was zły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pani adminie ale to pan nas obraża.....śmiech na sali,powklejam na swoje fora ,zeby nikt tu już nie zaglądał ,masakra jakaś.
Widać musi się pan doceniać wirtualnie.
Ile bana mam? 8 dni? 😁
hehe na szczęście mam swoje fora naktórych atmosfera jest świetna a o niskim poziomie można zapomnieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff jak goraco sie zrobilo.
Dla mnie najwazniejsze ze moge z wami pokonwersowac i tyle.
Nie znam sie na dzialaniu forum.
Blokowanie watku czy nie - nie wypowiadam sie bo sie na tym kompletnie nie znam.

U nas iscie wiosenna pogoda, no moze moglo by nie byc wiatru, ale nie narzekajmy 🙂
Oby jutro bylo tak ladnie bo wkoncu wychodze z domu.
Co prawda do lekarza ale zawsze cos 🙂

Chlopaki pospaly, obiad zjadly i wybyly na dwor.

Rowerek na urodziny wybrany, duplo tez. Prezenty z glowy.

A teraz ide po lody 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iskra_ania1984 napisał(a):
chyba pan admin nie ma tu ostatecznego słowa...
także zobaczymy co powie na temat tej dyskusji ktoś"wyżej "od pana admina.
Teraz to kwestia czasu.
Temat poddany ocenie innym,czekamy na odzew.

nie ma nikogo wyżej - to ja stworzyłem ten serwis i jesteście tu u mnie gośćmi. Jeśli nie docierają do Was moje argumenty, nie będę już się udzielał, ale jeśli zauważę, że ktoś łamie regulamin, będą bany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie.....
A ja tak lubiłam tu z wami pogadać 😞

Ja tam nic bym nie zmieniała, nie lubię się obrażać i tyle
widzę argumenty obu stron
nie znam się na tym i nie mi merytorycznie oceniać kto ma więcej racji w swoich wypowiedziach
emocjonalnie oczywiście stoję za dziewczynami, to chyba oczywiste.

Ale pójdę za wami wszędzie kochane, więc spoko luz

A tak poza tym
chora jestem coraz bardziej 😞
a tu ciężkie dwa dni w pracy mnie czekają
WOJNA jednym słowem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klapoucha napisał(a):
PAn i władca!!!
poprosze bana na 8 dni!!!
to co dziewczyny zbnieramy sie z stad
odnisze wrazenie ze nie jestesmy tu chcianymi goścmi????


albo koleżanka nie potrafi czytać ze zrozumieniem albo nie chce zrozumieć - na stronie http://brzuszek.net/forum,odp_wrzesien_2011_laczmy_sie,11,87429.html,str=80892#1115820
wyraźnie napisałem \"(...)Błędnie odebrałyście to, że na zależy mi tylko na nowych użytkownikach - zależy mi na wszystkich użytkownikach\"

Podawałem kilka razy argumenty, dlaczego nie mogę wprowadzić funkcji ukrywania postów, pisałem, że robiłem tu prawie wszystko, co zgłaszałyście, że zależy mi na użytkownikach, starałem się wszystkie swoje słowa jakoś argumentować. Jeśli zaczęła się tworzyć jakaś niezdrowa nagonka na mnie, musiałem przerwać ją banem (z resztą również umotywowanym przez regulamin forum). Niestety pomimo tego jestem tym złym, bo nie ważne, że przez cały czas spełniałem Wasze zachcianki - wystarczy, że raz nie mogłem.

Padły nawet jakieś zdania, że to ja Was obrażam. Proszę o wskazanie linka do strony, na której kogoś obraziłem.

To jest bardzo nie fair. Wiem, że jedna broni drugą ale trochę dystansu oraz obiektywizmu. Niektóre z Was potrafią spojrzeć trochę uczciwie na sprawę i doceniam to, ale niektóre czytają i jakoś odmiennie pojmują moje słowa. Aż mi się odechciewa wprowadzać cokolwiek nowego.

Tym, które jednak chcą tu zostać, sugeruję przejście na Mamusie, bo tu raczej nikt nowy nie dojdzie i wątpię, by ten wątek przetrwał - ale oczywiście to tylko sugestia.

Klapoucha - to ja ustalam na ile dni będzie ban - żegnam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majka ma jelitówkę- nie jest to jakas masakra, ale ma bana (ostatnio modne słowo 🙂) na mleko, owoce, jakiekolwiek tłuszcze.. może napisze co moze jesć: sucharki, bułki stare, biszkopty-mało, colę, herbate słabą z cukrem.

u mnie już lepiej
ale widze że tutaj "walka" trwa
nie znam się jak takie coś działa, więc cieżko odnosić mi się do dyskusji, a nie chce mi się zagłebiać i szargać nerwów
jednym słowem jestem z Wami i na barykadę idę w ciemno 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, nie ma żadnej walki - ja nie wiem skąd to się bierze, a co do tych ciężkich do zrozumienia pojęć to napiszę w skrócie:

- wprowadziłem ulepszenie, które stało się powodem do ostrej reakcji z Waszej strony: od jakiegoś czasu można ukrywać zdjęcia na forum przed osobami z zewnątrz - można ustawić, że są widoczne tylko dla znajomych (chciałem dobrze, ale jak zwykle obróciło się to przeciwko mnie)

- pojawił się pomysł, by zrobić to samo z postami (całą treścią), na co nie zgodziłem się, argumentując, że wtedy wcześniej czy później każdy będzie wolał pisać tylko dla znajomych i forum umrze, bo nie będzie żadnych dyskusji widocznych na zewnątrz

- Klapoucha zareagowała na moje słowa w stylu - zarabiasz na nas, masz reklamy, powinieneś być nam wdzięczny, że tu jesteśmy itp. włączając jakieś wyssane z palca statystyki

- napisałem jak jest na prawdę, że dochód pochodzi od świeżych użytkowników, którzy trafiają tu przez kalendarz ciąży, a nie przez forum, że nie rozmawiam o pieniądzach, że jest to dla mnie zbyt niski poziom dyskusji itd.

- odzew szybki - Adminowi zależy tylko na świeżych użytkownikach - ci starzy są dla niego nie ważni, ogólna nagonka, słowa typu PAN I WŁADCA itp.

- nagonkę przerwałem banem dla osoby, która zaczęła mnie atakować

- jeszcze większa nagonka, brak wolności słowa, obrażanie użytkowników

- powtórna próba wyjaśnienia sytuacji, jak zwykle bez zrozumienia

itd, itp.
witki opadają....

Mam taką propozycję - po co się męczyć, po co podnosić sobie ciśnienie - przejdźcie lepiej na inne forum, bo straciłem wiarę w to, że ktokolwiek z tego wątku mnie rozumie, bądź przynajmniej ma minimum chęci poznania mojego punktu widzenia. Nie męczmy się wzajemnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja rozumiałam wszystko do momentu bana.
poza tym, wydaje mi się, że mamy prawo wyrazić swoją opinię, nawet o adminie,
póki nie używamy zwrotów wulgarnych, czy naprawdę obraźliwych
(pan i władca jest raczej ironiczny w tym kontekście)
ale to oczywiście moja opinia.

część o nie ukrywaniu postów nadal pojmuję i się z nią zgadzam 😜






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...