Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień dobry
Mąż mnie nocnie porzucił to dziecko skorzystało z okazji przyszło do mnie w nocy spać.
Za to poranek zawsze słodki z nim jest bo sie przytula i wycałuje zawsze.
Całuśnik z niego nieziemski 😮
Co ja tam miałam... acha
Śniło mi się że Steven Seagal umarł. Siostra Sławka dzwoniła że rodzi a że był to 27 to czekam do jutra czy się sprawdzi 😜 Cos jeszcze było ale zapomniałam.

Szarpnęłam się wczoraj na koszenie pach. Ale się namęczyłam. Jakbym miała pachy jak te babki z reklam antyperspirantów to nie było problemu a tak mam doły pod pachami i zawsze mam mordęgę nawet maszynką.
Kolega mi kiedyś chciał wmówić że to od tego ze schudłam. Na studiach się odchudziłam i on twierdził ze za dużo. Coś mi się wydaje jak tak teraz pomysle ze leciał na mnie 😎 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna my tez 🙂
podoba mi sie to:
http://allegro.pl/lozko-animals-140-70-z-barierka-szuflada-materac-i2284227193.html
w kolorze wenge
pasuje mi do wystroju wnetrza
ale jak trafie cos fajniejszego - to bede sie jeszcze zastanawiac
bo zdecydowana na 100% jeszcze nie jestem

Kasia a Wy macie jakiegos faworyta ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry,

Od rana ogarnelismy chalupke i cale pol dnia na dworze.
Piekna pogoda, wygrzalam sie na laweczce 🙂
A mlody szalal w piaskownicy.

Poza tym gadula z niego niesamowita, ledwo oczy otworzy juz zasypuje nas milionem pytan.
Mamo a co to?
Mamo a gdzie tata/babcia/dziadek/wuja tomek itp.
Mamo a co robisz?
A co robi pan/i.

Wczoraj rozbroil nas testem " Mamo ta pilka nalezy do mnie 🙂"

Bogusia a czasem nie snilo ci sie kiedy ja sie rozpakuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiak śnić mi się nie śniło ale obstawiam że urodzisz równo w termin. O! W razie co łap męża i będzie dobrze 😜
Kahna też miałam chec na takie łóżeczko ale dla nas za drogie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej my mamy łózka z ikei rosnące z dzieckiem -ma 3 rozmiary az do 2m. Zuzce dziadek się rzucił i kupił a dla Kai kupiliśmy uzywane na allegro w listopadzie tylko materac nowy kupiliśmy.
a tak śpią
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1539/ced5c20f71469c13med.jpg[/IMG][/URL]
żeby Kaja nie wypdła ale Zuzka śpi bez zabezpieczenia nawet jak miała 1,5 roku i może spadła ze 3 razy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w domu !

nebbia sprytnie wymyslilas zeby Kajka nie wypadla
bomba 🙂

LOla tez gadula juz na calego
nie mamy zadnego problemu zeby sie z nia dogadac
powie juz prawie wszystko
i tez wiecznie "100 pytan do"
a buzia zamyka jej sie tylko wtedy gdy spi 🙂

blysk w domu jest, LOla spi
a K pojechal odebrac moja Rodzinke
bo wlasnie przyjechali
zajebiscie sie ciesze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tylko obkładam je poduszkami bo jak się wiercą to uderzają głową w te zdobienia drewniane.
Miałam nie podjadać między posiłkami bo w sobotę idę na kolejne ważenie u dietetyczki ale nawet dzisiaj już zjadłam 4 chrupaczki, cukierka czekalodowego, 3 żelki i 3 nitki makaronu. Może jak będzie ta ładna pogoda to nie będzie mnie kusić ani lodówka ani szafka ze słodyczami bo nie będę ich widzieć. Powinnam chudnąć najmniej 0,5kg tyg a ja przez 5 tyg tylko 1 kg 😞
Mam motywacje żeby pokazać teściowej (bo wysmiewała się ze mnie że poszłam do dietetyczki) i 30 czerwca idziemy na wesele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Agata ciesze sie ze sie cieszysz ze rodziba przyjezdza, w koncu lolka bedzie maiala swoje prawdziwe swieto a nie tesciowa histeryczke

Kahna mam nadzieje ze rozmowy o prace beda owocne i wasze plany sie spenia aczkowliek bez was tu w zyrardowie to nie bedzie to samo
do kogo ja bede jezdzila 5h w jedna strone te 50 km????

Morf powiedz jej ze jedyne co ci sie nie udalo to matka...

jem i spadamy na plac zabaw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miś właśnie przed chwilą zsikał się na stół.
Zdolne dziecko mam.
Ja sie go pytam co zrobiłeś a on ze siu siu. I tyle.
Mam dla niego majtki. Wyszperałam jakieś nówki w lumpie.
Jak wypiore to ruszam z kopyta z odpampersowaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
my tez pol dnia na dworze, a raczej mlody ja po pracy spakowalam brygade i pojechalam do daichmanna kupic Iggiemu sandaly, bo juz z poprzednich wyrósł, a przeciez lato od dzis.
odwiedzillismy moich rodzicow i oczywiscie ciocie Kasie, ale ze dzis ciocia Kasia nie w humorze byla to poszlismy na plac zabaw, a i nawet kupilam czapke z daszkiem mlodemu 😉

Agatta- fajne łozko, ale ono wydaje mi sie ze nie jest dorosle- 140 cm dlugosci to dla mnie za malo 😉
mlody teraz ma 160 a jak doloze jeszcze jedna poduszke to bedzie mial 190 cm 🙂
emi- kciuki za tescia!

jutro trza zaczac sezon grillowy, co nie ?
no i jeszcze jutro do pracy i pozniej dopiero 4 maja, hurra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa z cyklu "mądrzy rodzice"

bylam w daichamnie i tam taka matka z ok. 3 letnia dziewczynka i babcia tej dziewczynki, mierzyla jej sandaly ala japonka no wiecie z tym paskiem miedzy palcem duzym a pozostalymi i mowi:

jakie one piekne
dziewczynka- mamusiu ale boli
co boli?
nóżka
przestan rok temu tez mialas takie same i chodzilas
mamusiu boli nieeeee

(matka gadając do swojej matki)
alez one są takie piekne, prawda?

........

w koncu nie wiem czy je kupily czy nie, ale zal mi dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dzisiaj też cały dzień na dworze z przerwą na drzemkę. Nawet dziewczyny dzisiaj były z tatą na placu zabaw. Takie były szczęśliwe. niestety mąż miał kurs o 19 więc musiał uciekać. no ale jak wróciłysmy do domu to Kaja nic nie chciała jeść połozyła się na podłodze i tak leżała. Jak nigdy nie chciała się kąpać i od razu poszła do łózka. Przez sen podałam jej leki na astmę i katar i nawet nie wypiła mleka. Teraz mierzyłam jej temp bo taka wydawała mi się cieplejsza ale ten termometr raz podaje 36,9 a raz 37,5. Jak ma gorączke a nawet jak nie ma a będzie miała drgawki to rączki ma zimne ale teraz cieplutkie. Ja ciągle się tak nakręcam i denerwuje.
Słyszałam taka opinię (ortopedy) że dzieci w wieku 2,5 powinny chodzić w klapkach by ćwiczyć stopy przed płaskostopiem. Zuzka chodziła w tamtym roku w japonkach. Nawet jak padał deszcz to nie chciała innych butów no ale nie obcierały jej nóg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...