Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień dobry
Klapi może ta babka kupiła dziecku nowy kombinezon i koniecznie chciała sie pochwalić 😜
Miałam obkupić siebie i co oczywiście kupiłam dzisiaj Miskowi zestaw czapke szalik i rękawiczki.
To już sobie nie kupie piżamy...
Musze poleciec dzisiaj po spodnie bo znów Mis coś dostanie...
No nie umiem na siebie wydawać, a jak juz to tak mi żal i mam wyrzuty sumienia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
piękna jesień
głowa mnie boli
i kręgosłup

ale
już jutro mam dzwonić umawiać Tysię na usg
(w końcu!)
a niebawem ja się dostanę do fizjoterapeuty
ciekawe, co mi mądrego powie.

Iggy - jak tam?

Madziaa niech już się tylko dobrze dzieje...

Bogusia mam tak samo.
chociaż trochę mi przeszło, jak zaczęłam zarabiać parę groszy.

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klapoucha napisał(a):
Panie Admienie
"jesteśmy serwis społecznoscoiwy zrzeszający przysżłe i obecne mamy"
Polska język trudna???
hahahaha


po pierwsze - dziękuję za zwrócenie uwagi - Admin też człowiek - nie każdy jest takim ideałem i nie popełnia błędów

po drugie - co do tej irytacji i robienia czegoś porządnie, to pozwolę sobie na małą dygresję - jak już coś cytujesz, to cytuj właściwie - w opisie zrobiłem tylko jeden błąd - zjadłem "EM" przy słowie "serwisEM", to był JEDYNY błąd w tym opisie - nie tak jak przytoczyłaś w cytacie.

Niemniej jednak bardzo dziękuję za zwrócenie uwagi, błąd już poprawiłem.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Drogi Panie Administratorze.
Na wstępie mojej wypowiedzi chciałabym podziękować za tak szybką reakcję. Nie mniej jednak pisałam Panu o tym "niefortunnym" i całkiem przypadkowym przeoczeniu już wcześniej. Wiem jednak że Pana osoba jest mocno zapracowana a ja jako skromna użytkowniczka niczym puch marny Serwis nasz aż roi się od błędów, ale próbuje zamykać oczy i tego nie widzieć. Moje oczy są tylko oczami jednej z miliona, żadne specjalne,Po 3 latach użytkowania robi mi się przykro że na stronie tytułowej kobiecie pęka krocze, jednak ja łącze się z nią w bólu. Taki już los kobiety. Całę życie dzwiga brzemię matki, żony, kochanki. Mogę patrzećprzez następne 3 lata o ile Szanowny Pan Administratrator zazwoli. W męskim świecie panują inne zasady których ja nigdy nie zroumiem gdyż moja mała niezbyt mądra główka nie pojmie.Jako iż uważam Pana za fachowca w swojej dziedzinie oczekiwałam podejścia pełnego szacunku dla swoich Gości, ale jak mogłam pomyśleć iem???Jestem tylko numerkiem. Daną w statystyce.Nie mniej jednak jako użytkownik czuję że moje wypowiedzi mogą być z liczną masą błędów które moje koleżanki mi zapewne wybaczają gdyż do nich są kierowane. Obiecuje jednak że do Pana Administratora tylkok w tonie oficjalnym.
Pan Admnistrator jednak jako osoba czuwajaca nas Naszym serwisem, blokującą użytkowniczki o nie wygodnych wypowiedziach, urusł w moich oczach do osoby idealnej i prefekcyjnej.
Ja zawszę bedę tylko dążyła do tego idełu. Stąd moja wrażliwość na pewne "gafy" i mlutkie wpadki nie mniej jednak wiem iż moje błędy są jak ten puch marny. Umniejszam swoja skromną osobę.

Z poważaniem
Anita Emilia Wiktoria Cz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
ale mialam dzis zapracowany dzien 🙂
od 9tej w pracy, akademia, pozniej zwykla praca, przyjechalam to grabilam liscie, a teraz skonczylam prasowac 🙂

za to teraz siedze i pije drinka 🙂

z Iggim super, wczoraj o 20tej ostatni raz rzygal, a pozniej o 21szej mial lekka biegunke i cala noc przespal, rano zarzadal mleka, a ja w niepewnosci dac czy nie dac? ale wypil 150ml i nic mu nie bylo, a na obiad moj inteligentny mąż zaserwowal mu frytki 😉

klapi mnie tez piers bolala, zmienilam tabletki anty na takie z mniejsza zawartoscia hormonow i jest o niebo lepiej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irysu ale ja nie biore pigułek...i boli mnie tylko jedna
i cos mi sie nie podoba

Irysku tu masz zaciecie z tym sprzataniem podziwiam...

Dobrze ze z Iggim lepiej. Jak ty mu wilczyłaś te 150 ml w szklance? Dobre oko masz 🙂


kupilam rok temu Nan Junor za 40 dychy a ten moj Patafian odstawil sie i dupa nie chce
w sesnie mnie tam z tym dobrze bo nie musze tego przygotowywac ale szkoda tych 40 zł 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
150 ml odmierzam butelka, ktora sobie zostawilam jako miarkę,a pije mlody z butelki po wodzie niegazowanej z dziubkiem,(po zywiec zdrojek= nawet moje nazwisko zamiescili 😁 bo lubi pic mleko jak lezy a tak jest czysciej, bo mi nie chlapie na poduszke 😁

a butelke wymieniam na nowa jak nie umiem jej domyc 😁 kupuje wode i mam nowa butelke 😉

nie wiem klapi co mam ze sprzataniem, widze ze chyba sie starzeje, wczesniej tak nie mialam, najlepiej ze sprzatam wtedy kiedy mam zapierdziel w pracy, a jak mam luz to sie opieprzam do potegi

ale musze przyznac ze coraz czesciej prasuje hmmm dziwne to 🙃
bo ja nienawidze prasowac 😉

aaaa chce dodac ze lubie prace w ktorych widze efekt np, grabie liscie bo pozniej widze trawe (dopoki nowe liscie nie spadna )
ale w sumie nie powinnam pracowac w szkole, bo efekty czasami są marne jak cos wypracujesz, to po wakacjach znow to samo 😜

no nic ide ogladac dextera z małżonkiem, ale wczesniej chyba bedzie bzyk 😁

upojnej nocy wszystkim 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...