Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agata jedziemy z tesciami i ich znajomymi, ogolnie kulig organizuje znajomy tescia i beda tam tez jego corki z dziecmi, a poniewaz bardzo lubie ich i fajnie sie z nimi gada to sie ciesze.

u nas minus 9 szyby mi zamarzly od srodka 15 minut odszranialam, zeby w ogole cos widziec, jak dobrze ze juz jestem w cieplutkim domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
czytam czytam
ale co chwila nasłuchuje
bo pola przerazliwie kaszle
jutro cisne do lekaza bo kolejnej nocy nie wytrzymam
;(
poza tym Majka ma wargę rozwaloną, zabawy z kuzynką
znowu ma ciemieniuchę
jutro pasowanie na przedszkolaka

HAnia jest urocza i pomysłowa
musze się zawziąć i wrzucic też kilka filmików dla was

dzień aktywny no bo u mamy
znowu się objadłam i wogóle wybyczyłam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha jaki Geniusz 🙂

Irysek ale Ty masz dobre relacje z Tesciami
vov ! po prostu 🙂

bogusia a gdzie bedzie Slawek ?

co ja tam jeszcze mialam ...

LOlka znowu spi dzisiaj od 18
mialam czas wiec zrobilam wstepna liste prezentow dla Dziecka ( pod choinke )
chyba z 20 pozycji 🙂
masakra !

mam dzisiaj zapierrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrdol na firmowym fanpejdzu
zabawa jest
tralala
lubie to ! 🙂

co tam jeszcze ...

ide na hot doga !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Kajka 30 listopada skończyła antybiotyk na zapalenie oskrzeli a 1 grudnia zaczęło bolec ją ucho no ale obyło sie bez kolejnego antybiotyku tylko leki przeciw zapalne, ale nadal kaszle. Juto idziemy do neurologa i bardzo się denerwuje bo Zuzce EEG wyszło duzo gorzej niz poprzednie a Kajce niewiele sie pogorszyło no ale adpukać juz rok nie miały drgawek. Tylko teraz Kajcia przy infekcjach nie miała goraczki a osłabienie.
Dzisiaj zrobilismy zakupy podchoinkowe i cała kasa poszła zebrana od rodzinki - kupiłam sklep drewniany w Toysrus w zestawie z poduktami, garnki ze stali nierdzewnej, 5 zestawów z ikei np robienie kanapek, warzywa, owoce, kuchnię z ikei i naczynia zabawkowe z ikei no i tablet fun tab dla dzieci. Mam nadzieje, ze będą zadowolone.
Przyszły tydzień niestety jest ostatnim w moim programie odchudzającym. Bardzo sie polubiłam z uczestnikami i będzie mi brakowało tych ćwiczeń i basenu. Nie wiele już zchudłam ale i tak jestem zadowolona ze w ciagu roku ubyło mi 20 kg. Monia jak chcesz ja podam ci też moją dietę bo jem wszystko tylko 5 razy dziennie w innych proporcjach i zmniejszonych ilościach. To są porady dietetyka i wytyczne instytutu żywności i żywienia.
Moze teraz mniej chudnę bo nie trzymam sie sztywno tych zasad ale od 3 miesi,ecy waga sie utrzymuje na tym samym poziomie. 18 grudnia będzie oficjalne zakonczenie programu i będa wręczać nagrody tym którzy najwięcej stracili. Dwóch facetów schudło po 10 kg w ciągu 3 miesiecy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie bo 15kg poszło z łatwością a teraz nawet sie ciesze z 200g. No ale do normy brakuje mi tylko 2kg. Dlatego nagrody bedą dla tych którzy najwiecej stracili na wadze i dla tych najbardziej wytrwałych ale nie wiem wg jakiego kryterium bo jak się nie było na 3 zajeciach to skreślali z listy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...