Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej
u nas szpitalnie
a ja mam mózg chory
od początku...
Majka obdziła sie z mega kaszlem wiec siedzi w domu, bo stwierdzilam ze lepiej ją wyinhalować przyfaszerować, ewentualnie jutro ją wezmę do lekarza bo chyba idę na kontrolę z Pola
ja- gardło mnie strasznie boli, i mam jakiś dziwny katar, wrecz gow uszach czuje, ale inhalacje tez sobie zrobiłam, chlejemy prawoslaz i zaczełaysmy z Maja smarkac
no ale do mojego mozgu
kurwaaaa wczoraj gotowałam wodę w garnku dla poli na rumianek, ja mam taka funkcje booster na piecu zeby sie na maxa szybko gotowało no i wygotowała sie prawie cała woda, tak sie zaczytałam w necie
dzisiaj robie jajecznice i laski nie chciały z kiełbasą to mówię podmsaze sobie kilka plasterków na osobnej patelni i zamiast zmniejszyć ogień, jebnęłam boost- efekt spalona patelnia, smród
potem nakładam jajecznice nałozyłam, rondol odstawiłam na piec a pieca nie wyłaczyłam, stał ten rondel jakieś 15 minut a ja sie dziwiłam czemu znowu smierdzi
ogolenie mamy w domu siwo 🙂
a ja vervex wypiłam i ide spac
bo te małpy małe wstały o 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

ja tez wczoraj czajniczek pstryk ( bez wody )
juz tak kiedys zepsulam czajnik
no wiec kolejny kupilismy z zabezpieczeniem, zeby juz nie mogl sie przepalic ( nawet bez wody )
i tylko to uratowalo moj czajnik wczoraj
inaczej bylaby powtoreczka z rozryweczki 🙂

kupilismy mate do tanczenia dla tej naszej 5-latki
podlaczasz pod tv lub komputer i mozna tancowac
mam nadzieje, ze jej sie spodoba

spotkanie mam
pozniej do magazynu jade
narazie koniec wiosny tak patrze

zdrowka dla wszystkich !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc
Dzisiaj rekrutacja i coś serwr sie zawiesza i nie moge wprowadzic danych.
Walczyłam z babka cały ranek. Wnioski - ona oszukuje że nic do niej nie dociera i nawet potrafi przenieść 15 kg kamień.
Ja jestem zdolna do spaleń garnkow patelni i czajników. Przypaliłam kiedyś ziemniaki, zupę kilka razy kilka czajników, garnek do gotowania na parze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no po pracy zawiozlam podanie do przedszkola i pogadałam z dyrektorka
tez tak macie u was, ze wybieracie max 5 przedszkoli i do jednego najbardziej preferowanego musicie zawiezc podanie? dyrka sprawdza dane i zatwierdza podanie w systemie.

robie obiad, mlodego usypia chlop,

ps gardlo mnie boli 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odpuscilam sobie bo mam wieksze zmartwienie. Kajka wypadla z krzeselka do karmienia i ma jeden zab przekoszony a drugi ukruszony. Na zdjeciu zawiazki zebow stalych sa blisko i moze nie wyjda same a tez moga zeby te mleczne obumrzec i bedzie trzeba miazge z nich wyciagac. Na razie sie jej ruszaja i mam obserwowac czy nie zmieniaja koloru albo ropien robi. Moze miec tez od tego goraczke. Wlasnie jak to sie stalo to wydawalo mi sie ze ma gorace czolo i dalam jej nurofen. Ma przez tydzien jesc tylko plynne zeczy zeby zeby sie przyjely w nowym miejscu.
Zuzce sprawdzilam przy okazji to ma 9 zebow do leczenia. Zapisalam ja do mojego dentysty na nfz bo tu 80 zl za plombe u dziecka
Irysek u nas tak samo z tymi podaniami ale chyba nie ma ograniczenia co do liczby przedszkoli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nebbia masakra
u Was ciagle jakies "atrakcje"
zycie

Przedszkola ?
nie ma ograniczenia jesli chodzi o ilosc
a do docelowego Przedszkola podanie trzeba zlozyc na miejscu

my jeszcze nie skladamy
moze jakos w przyszlym tygodniu
jutro mam spotkanie w 2 Przedszkolach
a do 3 czekam na dni otwarte
nie moge sie zdecydowac na to glowne, najlepsze
a pewnie powinnam sie martwic zeby LOlka sie w ogole gdzies dostala 🙂
a chuj tam
bedzie co ma byc

chujowy mam nastroj,
no, ale coz ...
cos pewnie z tego wyniknie
oby cos konstruktywnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata u nas zawsze jak nie urok to sraczka.
Czasami zastanawiam się co ja takiego w życiu zrobiłam, ze dzieci ciągle cierpią.
Kajka już 2 lata temu uderzyła się o metal z obudowy kominka właśnie u nasady dwóch jedynek ale było wszystko OK bo dopiero jej zaczęly wychodzić zęby.
Nie wiem co jej dawać do jedzenia jak ma być płynne, bo mleka nie lubi, z owoców to tylko banany.
Na razie zjadła jogurt, a na kolacje ugotowałam brokuły, kalafior, marchewkę i fasolkę i to jej zmiksuje
Tylko ma jeść na sniadanie, obiad, kolacje zupy?
Mój siostrzeniec kiedyś podszedł pod huśtawkę i złamał szczękę a potem miał ją zadrutowaną i wszystko jadł przez słomkę. Potem zęby krzywo jemu rosły i miał do jednego przyklejony łańcuszek i co jakiś czas zmniejszali ten łańcuszek by ząb naciągnąć na miejsce. Teraz to już chłop 24 letni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biedna Kajka,oby wszystko dobrze sie skonczylo,
a moze jajecznica na sniadanie to przeciez miekkie

mąz na nocce w pracy
mlody zszedl na dol do tesciow
a ja sama
powinnam zrobic przeglad rzeczy ze strychu, ale tak mi sie nie chce

chce mi sie spaaaaaaac
czekam az mlodego uspie

a jutro dzien kobiet ide balowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bryyy
Neddia to Ty masz pod górkę tak jak ja jak nie urok to sraczka cały czas coś ja zastanawiam się co ja kiedyś może w przednim życiu zrobiłam że tak mam może kogoś zabiłam nie wiem nie pamiętam
my zostajemy w tym przedszkolu co jesteśmy czyli prywatnym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na dodatek zeszlysmy na dol do rodzicow (oczywiscie Kajka na schodach by zleciala ale trzymalam ja za reke a nie wiem juz czy pisalam a u dentysty upadla na plecy na terakote)a ta mala wziela czarny flamaster i pomazala im dywan. Na szczescie zeszlo jak potrktowalam to vaniszem. Juz mnie z tego wszystkiego chcialo plakac bo w dodatku tak mnie bola zatoki ze nie moge skupic mysli. Maz mi wciska jakis antybiotyk ktorego jego kolega ma na zatoki ale sie boje. Kiedys wzięłam augmentin meza to mnie wysypslo a potem mialam dusznosci. Lekarz mnie opieprzyl ze chyba chcialam sie zabic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...