Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
własnie kiedy my wchodzimy na stadion?
jak coś ja też moge drukować
poza tym ja jestem mega zadowolona z mojego mutsy,
tylko ja go kupowałam wiedząć że będę mieć drugiego bachorka niebawem
bogusia gdybyś chciała mam po dziwczynach nosidło maxi cosi cabrio fix i nawet do tego baze na isofix, tylko fotelik raczej dziewczynski bo jasny w kropeczki 🙂

pije wino i czekam na motocykliste
musze go puknac bo kupił mi zajebiste bransoletki 🙂:P
a poza tym leje z mojego kota jest smieszny na maxa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Kahna, siedziec na miescie nie bede mogla ale mozesz do mnie przyjechac a Jozo ma ode mnie blisko do domu. Taras juz wysprzatalam z 2 letniego kurzu, maz grila odmaliwal bo w sobote robilismy impreze. Tylko u mnie strasznie tna komary i meszki. Cale nogi mam opuchniete i swedzace. Ja mam uczulenie na sline meszek i strasznie puchne. Kajka chyba tez tak ma. Rok temu mnie jedna udziabala w reke i do tej pory mam lekki slad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nebia, dzięki za propozycje
Myślę tak, że dziewczyny koncert mają w nocy
I nawet jak będą iść dopiero o 21 na stadion
To już późno na grilla dla Jozo z uwagi na Pole
A wracać potem do pustego mieszkania tylko po to żeby się przespać i rano wsiadać w pociąg, to chyba wolę od razu z wieczora.
Ale mam nadzieję że i tak się spotkamy na zlocie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
czytam Was i szkoda że się nie uda mi dołączyć do Waszego grona jednak na los nie mamy wpływu
moja mama w ubiegłym tygodniu miała wylew dlatego podjęłam decyzje że nie jadę bo nie zostawię taty z 3 dzieciaków i chorą mamą
dzisiaj też jestem nie przytomna bo miałam akcja alergia
wczoraj o 11 pojechałam do szpitala z Arusiem bo tak kaszlał że aż siniał do tego woda z nosa i łzawienie oczu ale pan doktor nie chciał dać mi jego leków tylko stwierdził że to początek infekcji i mam mu dać nurofen szlag mnie trafił o 13.30 zadzwoniłam po pogotowie bo było jeszcze gorzej dostał zastrzyk i ciut przeszło ale tu była fajna pani ratownik i powiedziała mi ze jak coś to o 22 mam ponownie jechać do szpitala wówczas podadzą mu leki rozkurczowe i powinien mieć spokojną noc siłą rzeczy spakowałam go i pojechałam bo zaczął od kaszlu wymiotować a tu ten sam pan doktor i mówi do mnie że jestem przewrażliwiona nosz kuu....wa przecież on tam siedzi jak dupa od srania żeby pomagać dzieciom a nie dawać głupawe rady na szczęście na dyżurze była moja sąsiadka i powiedziała mu że nie jestem przewrażliwiona tylko dziecko jest chore jej o dziwio posłuchał dostalismy zastrzyk i kroplówkę później do 2n w nocy chodziłam z nim pod blokiem żeby mu się lepiej oddychało dzisiaj do alergologa może uda mi się dostać ale mam dość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Sztunia u nas w aucie brak isofix.
Więc ewentualnie jak potwierdzi się dziewczynka (a nie może być inaczej 😜) to chętnie odkupię sam fotelik. O ile ci pasuje.
Jedziemy z Misiem do biedry bo mają komplety letnie, a Misio na lato w zasadzie nie ma nic,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejko
monia jeszcze raz tulę
bogusia spoko, jak nie pójdzie wcześniej to się dogadamy jak będzie dziewczynka 🙂 z tego co wiem chyba ta bazę można montowąc tez przez pay, ale do końca nie wiem jak wygląda bezpieczeństwo, na pewno jest zdecydowanie szybciej bo wpinasz fotelik i wypinasz, ale i tak chciałam to sprzedawać osobno 🙂

emi to ślij do mnie to wydrukuje u rodziców bo oni mają kolorową
kot ma dalej robaki wysrał właśnie kolejna porcje, kurwa kiedy to się skońćzy!!!!
a cipek jest w domu bo nie wytrzymałam i ogólnie boje się o dziewczynki, aczkowliek ona aż tak go nie kziają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia jak to mowia hipsterzy najgorzej
Jozo przyjedz i wez ubranka dla Poli bo mi sie nie mieszcza juz plis plis plis
Agatek tesknie mam nadzieje ze ty za mna tez.
Bogusia zycze dziewczynki sa super
hanka dzisiaj w sukience i kapeluszu wygladala mega slodko

w praxy dowiedzialam sie ze moja dyrka odchodzi
nie wiem jaki pomysl bedzie mial nowy dyrektor..
moze mnie nie beda chcieli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi I miss you too 🙂

Maz mi grzebal na laptopie
i np na FB juz nie moglam sie zalogowac
ledwo co przypomnialam sobie haslo na Brzucha
masakra

a do tego tak mi komary stopy pogryzly
( nie wiem dlaczego akurat stopy ? )
mam wieksze o 2 numery
napuchniete
swedzi koszmarnie
moze to nie komary kurde ?
mutanty jakies

Lolka juz zasypiala
juz spala prawie
to jej sie przypomnialo, ze chce kupe
i pozniej, ze jest glodna

a ja pragne obejrzec Wielkiego Gadsbiego z Leonardo
nie wiem czy film dobry
no, ale DiCaprio !
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...