Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie dali konkretnego termini tylko ze jestem na liscie oczekujacych ale i tak nie w czesniej mi zrobia niz 26 wrzesnia bo mam konsultacje z operatorem. Niby jest 19 osob przede mna ale podobno jak dzwonia to czesc ludzi rezygnuje czesci nie odpowiada termin wiec moze byc za 2 miesiace a moze byc za rok. Myslalam ze uda mi sie we wrzesniu bo od pazdziernika wracam do pracy. Podobno lepjej w zimowe miesiace a potem bede musiala chodzic w uciskowych ponczochach. Mnie zawsze goraco wiec nie wiem jak wytrzymam. W zime nie chodze w rajsopach a w domu zawsze na bosaka. Skarpety zakladam tylko butów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejko
nebbia coś mi unknęnło, ale Ty zylaki chcesz usuwać, bo po tych ponczochcach wydedukowałam
ja tez chce ale bardzo sie boje

moja glizdy ogladaja bajki
wiecie jak fajnie to wyglada jak POla juz czasem potrafi sie zawiesić i to akurat teraz ise zdarzyło
oooo juz po bajkach poszła plądrować kuwete kota, masakra ostatnio wyjmuje mu zwirek i nic nie jest jej w stanie przekonać że nie warto

jest szaro, ale jakos tak fajnie, zjemy śniadanie i idzemy skakać po kałuzach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Tak żylaki mam. Wlasciwie je mam od podstawowki- rodzinne to u mnie. Lekarz powiedzial ze nie ma co czekac bo za kilka lat nikt nie bedzie chcial mnie operowac. Na szczescie glowne zyly mam nie zmienione ale juz tyle mam niewydolnych ze grozi mi zakrzepica a jak bym zaszla w ciaze to na 100 % bym ja miała.
Tez sie boje ale moja mana jakos to przeszla i w zasadzie zrobily jej sie nowe zylaki. Nie usypiaja tylko znieczulenie tak jak przy porodzie( nie wiem jak to jest bo bez rodzilam). Nacinaja skore przy kostce, kolanie i w pachwinie i wyciagaja zyle. Czuje sie podobno tylko cisgniecie a potem nie jest tak zle. Trzeba na nastepny dzien zaczac chodzic tylko dzwigac nie mozna przez kilka dni. Nawet nie daja zwolnienia lekarskiego jak nie ma komplikacji. Moja mama miala komplikacje.
A co do rozu to Zuzka do nie dawna wszystko musiala miec rozowe teraz zmienia sie jej na fiolet. Kajcia zawsze lubiła żółty ale ubieram je w te same ciuchy wiec kajka nie ma wyboru.
Mamy talezyki i kubeczki z ikei i zawsze caly komplet zolty jest Kajci, rozowy Zuzki a pomarsńcxowy Dawida.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Ja to sie boje zeby nie przesadzic z rózowym bo do tej pory to różowy widziałam tylko papier toaletowy w kiblu 😜
Wygrzebałąm tez inne kolorki takze chyba sie opanuje 😉
A sweterek w rozm. 56 mnie rozwalił na łopatki.
Przyłożyłąm go Misiowi i nie mogę uwierzyć ze on taki malutki był 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elo
Naszym rozem jezt fiolet
Hania taz pokochala
Wrocilismy z buszowania i spania pod naiotem w nawalnice
Potem odkrylismy gigantycznybunkier w lesie
Nastepnego dnia uzbroieni w latarki bluzy i prowiat
Pojechalismy na eksporacja
Bo tam 1800 m kw jak wyczytalismy
Schron ktory ukrywal urzadzenia zagluszajace
Np radio wolna europa
To nam zabili wejscie dechami
No coz...
Ogarnia w srode chyba nad gim:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elo
Naszym rozem jezt fiolet
Hania taz pokochala
Wrocilismy z buszowania i spania pod naiotem w nawalnice
Potem odkrylismy gigantycznybunkier w lesie
Nastepnego dnia uzbroieni w latarki bluzy i prowiat
Pojechalismy na eksporacja
Bo tam 1800 m kw jak wyczytalismy
Schron ktory ukrywal urzadzenia zagluszajace
Np radio wolna europa
To nam zabili wejscie dechami
No coz...
Ogarniam w srode chyba nad gim:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
My dzisiaj przypadkiem trafilismy na Warszawska Strefe Rodziny organizowana przez miasto. Wszystko jest za darmo, trampolina, malowanie buzi , namioty z roznymi formami aktywnosci. Mozna malowac, grac w gry planszowe, gry plenerowe, malowac, ukladac , robic naszyjniki itp. Co weekend yo organizuja i zawsze jest inna tematyka. Dxisiaj byly podroze i mozna bylo malowac maski, robic nssxyjnik kwiatowy jak na Hawajach lub usiąść na motorze. Za tydzien " każdy śpiewać może".
Bawilysmy sie z innymi dziecmi i rodzicami taka kolorowa plachta a tu przyszła Hanna Gronkiwicz i machala ta szmata a Kajka latala podspodem. Robili zdjecia Gronkiewicz i ciekawe czy tesciowa moja sie zalapala na ktoryms. Za tydzien tez chyba jedxiemy ale mialam isc z dziewczynami na film " samoloty".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...