Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ola ja tez mam brudne okna. Kiedys moje mieszkanie bylo strychem rupieciarnia przez 22 lata. Odmalowalismy je ale potem okazalo sie ze sa nieszczelne wiec moj maz zakleil je silikonem a teraz nie chce mi ich od dwoch lat rozkleic do mycia bo bedzie musial je znowu zaklejac. Mam male okienka bo 67x67 ale 11sztuk. Ttzy na stale niezaklejone do wietrzenia. W lato u mnie jest trasznie goraco bo nagrzewa sie dach slonce swieci w okna przez csly dzien wiec kiedys wycielam kartony i wstawiam je w okna w upaly. Jest wtedy ciemno w domu ale za to dziewczyny chodza grzecznie spac o 20. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
sztunia udanej imprezy 😉
ja po obiedzie jade do meza do pracy z mlodym, a ze pracuje z tesciem a tesciowa wlasnie do niego jedzie, tak wiec rodzina w komplecie bedzie tyle ze na nastawni 😜

nota bene wlasnie bede jesc obiad z mezem bo przyjechala do domu, a wczesciej bylismy w kosciele, fajna ma robote w nadgodzinach 🙂

milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam teraz składy kosmetyków.
O matko i córko ale gównem Misia smarowałam.
Teraz robie spis co waryo używać.
Wychodzi ze chusteczki pampersa są do niczego, zresztą nivea tez masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
wczoraj a raczej dzis bo bylo po polnocy wygralam w scrabble ze znajomymi, kumpela 3 tyg przd porodem, wiec to byl pewnie ostatni raz bo nie wiem kiedy nastepna okazja sie przydarzy 😜
plan na dzis
zakupy
obiad
mecz energetyka row rybnik idziemy wszyscy my i tescie i moj ojciec, mlodego zostawiamy z moja mama 😉

milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...