Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejko
chyba lepiej
moze że nie mam dzieci, ja wczoraj miałam frustracje dziecięcą
dobijały mnie wiecznie pytania i prośby
mamo gdzie są moje buty
mamo a mogę gumę
yyeeeeuuuu
mamo a kiedy pójdziemy do Niny
a dasz mi pić

oczywiście te pytania musza być skierowane do matki bo tylko matka zna odpowiedź na wszytskie pytania, ojciec ostatnio stał sie niewidocznym ogniwem dla moich dzieci, i wiem doskonale że gdy mają nas do wyboru to zawsze wybiora mnie.
Doprowadza mnie to do szewskiej pasji, wkurza mnie także to że faktycznie wiem gdzie prawdopodobnie zastało TO położone, że gumowce mogą być pod łóżkiem a picie Poli w naszym szafie, jakimś cudem Michałowi te rzeczy umykają,ppotrafię przewidzieć sytuację, że się wyleje albo zaraz ubrudzi- Mihcał nie, ba ja doskonale wiem coś si,ę stało za zamkniętymi drzwiami... może permamenty inwigilista to faktycznie świetny przydomek dla mnie.
Już nie wspomnę o wszechoogarniającym rozpierdolu w naszym domu, człowiek rano wstaje i mówi dzień dobry odkurzaczowi -bo lubię mięc odkurzone, a o godz 16, musisz szukać odkurzacza w otchłani zabawek, ubrań, okruchów, żwirku kota- bo ostatnio Pola wyjmuje go tonamiz kuwety,
ale żeby mąż naczynie po obiedzie do do zmywarki włożył, nie nie to mój obowiązek przecież ja jestem domowa straż porządkowa i to ja wiem najlepiej gdzie włożyć brudny talerz.... do dupy.

Ale wczoraj był bunt bezsłowny 🙂 straty jedynie takie że mam odcisk na kciuku od kosiarki, to ja wczoraj miałam jaja i kosiłam trawę, a mój Michaś robił za matkę polkę, odsyłałam je na każdym kroku do niego gdy przychodziły z prośbą pytaniem rządaniem, naet na placu zabaw byli, ba nawet na dwóch
efekt: posprzątane po kąpieli dzieci, ogarnięte w kuchni, kot nakarmiony i kuweta wymieniona,
ja nie rządam wiele, ale fajnie by było gdyby mąż czasem też poczuł jak mnie to wszystko iryuje, to ciągłe bycie niezastapionym

koniec mędolenia:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sztunia łączę się w bólu.
Szlag mnie trafia jak po raz kolejny Mis z czyms do mnie przychodzi. Odsyłam go do Sławka a ten znów posyła go do mnie.
Ja nie wiem ale te chłopy to jakąś wadę genetyczną mają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
U mnie podobnie. Tylko np Zuzka jak widzi ojca to do nieho leci z prosbami a ten zawsze mowi " a gdzie jest mama?". Zapadam sie pod ziemie i nie mozna mnie znalezc.
Nie chce go przechwalac ale ostatnio cos sie zmienia. Tzn wiem dlsczego bawi sie czesciej z dziecmi. Nie jest tak jskbym chciala ale przynajmniej jest jakies zainteresowanie co one robia.
Kilka tyg temu poklocilismy sie i najpierw straszyl mnie rozwodem jak nie widzial strachu w moich oczsch to powiedzial ze niedlugo umrze bo ma raka i chcial sie pociac nozem. Potem okazalo sie ze ma jakis guzek na zoladku. Kiedys wycinali jemu guz zanim sie piznalismy. Teraz jeho ciotka ma chemie bo ma chloniaka zoladka i bez badan stwierdzil ze pewnie ma to samo. Ma skierowanie na gastroskopie ale jeszcze sie nie zapisal.
Kajka usnela wiec lece myc okna bo mam juz wszystkie rozklejone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ostatnio jakieś też mega emocje targają moją Majonką, mam wrażenie że przechodzi jakis skok, powiedzmy kombinowactwa, wysługiwania się i wogóle potrafi płakać na zawołanie
czegoś takiego nie było

ale najbardziej podobała mi się akcja
jak oglądałysmy zdjęcia na których oczywiście ona była
i wspaniale się zachwyca coby mamusi radośc sprawić
następne zdjęcia a ona cisza i za chwilę
nie no mamo to jest zajebiste
pierwszy raz na jej przekleństwo zareagowałam mega śmiechem



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dopiero teraz zagladam
Bo dopiero wrocilam do domku
Mielismy wyjscie pracowe

Kasiu spokojnie dorosniesz i do przedszkola
Wiem troche co czujesz ja tez sie czasem zastanawiam co np moje dziecko jadlo albo co robilo przaz caly dzien
Mozna sie przyzwyczaic
Jak jestem w pracy to juz nie mysle jakos specjalnie
Tak samo jak ciagle nie myslisz co robi twoj facet

Co do wychowania to mysle ze jeszcze bedziesz miala szanse sie wkazac, narazie nauczylylysmy dzieci samoobslugi
Jeszcze wiele wiele przed nami

Nie odkurzam, szkoda lata
Mam na to sposob, wyjezdzam i nie patrze:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
wracam do zywych, no powiedzmy jutro wroce jak se rzeczy w szafie poukladam, choc ona jescze niedorobiona, bo cos kolko sie zacina i nie chce się zamknąc 🤢
ale luz od dzis spie na swoim lozku pierwszy raz od 2.5 miesiaca, na moim nowym materacu w sypialni 😉 meza brak bo na nocce.

klapi jak uporzadkowuje burdel to wstawie fotki, bo na prawde jeszcze nie mialam okazji zrobic ich, teraz np, leze w lozku na polce w scianie swieci mi kochana lapka led a pod nia jest śrubokręt, młotek i wiele gwoździków itp itd, wiadomo burdel poremontowy 😜

a tak ogolnie to tez mam mysli jak to bedzie jak mlody bedzie w przedszkolu coraz bardziej zaczynam sie tego obawiac 🤢
a zawodowo- to chujowo znow w tm roku nie awansowalam dalej tkwie na swietlicy ( kumpela awansowala- no coz musze sie pogodzic ze mnie szefowa nigdy nie polubi, gdyby nie staz zawodowy a mam go od maja 2014 to bym juz zaciazyla i miala to w dupie a tak leze i kwicze
fuck fuck fuck

ide spac wiec z mieszanymi uczuciami ech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Sztunia gratulacje!
Ja cię chyba ściągne do siebie na zdjecia w przyszłym roku 😉
Firme możesz śmiało fotograficzna otworzyć 🤪
Monia i bardzo dobrze 😁
Mi sie marzy takie łóżko wielkie ale na sypialnie typowa brak miejsca.
Jakas nowa kanape trzeba kupic, ale to tez w przyszłym roku jak bedzie za co 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no zdjęcia do dowodów panną zrobione
biuro odwiedzone, pierwszy raz w życiu dziewczyny dały popis
miejmy nadzieje na Korfu-bo chyba tam 🙂 nie będą robić takiej maniany

jadę z kotem na szczepienie i z Polą- znaczy bedzie mi towrzyszyc 🙂 POla :P
Majka u Niny wiec mam dziecko sprzedane

a no i z Poli robi sie żywe sreberko
loki, długie rzęsy, buzia taka słodziutka, a środku devil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...