Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja odprowadze mlodego do przedszkola bo mamy rozpoczecie na 9 w szkole a w przedszkolu bedzie przed 8
a pozniej chyba juz go nie odprowadze bo bede miec chyba caly czas na rano , za to bede go odbierac, bo chyba ze wice inaczej zdecyduje w planie 🤢

ogarniam szafe, reklamowke rzeczy wyrzucilam w ktore sie nie mieszcze i watpie zebym tak schudla co bym sie w nie zmiescila 😜

nakupowalam dzis chyba z 8 koszulek dla mlodego, potrzebuje jeszcze spodnie dresowe. ale to kupie po wyplacie bo jestem splukana a kaj tam 2 wrzesnia godzina 16 😜

dzis chyba chrzcimy łóżo 😁
ale to po meczu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to w Grecji wyspa
ale wykurwiście brzmi nie hahahha

oj dziewczyny wczoraj taka radośc
a teraz znowu mnie dopada dół
że to się nie uda
że nigdy na tym kasy nie zarobie
bo jednego ujęcia nie potrafię zrobić
a obiecałam sobie że do końca tygodnia dam radę
a jeszcze naoglądałam się fot
i idę męza męcyzć o kurs
kurde miałam czekac do jesieni ale ja nie wyczymam 🙂 musze już
wiecej wiecej 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry ......
Sztunia ja się w Grecji zakochałam i na pewno tam wrócę
co do sesji to jak najbardziej 😁 😁 wielorybek sobie chętnie zrobi
wczoraj kupiłam dziewczynom książki do szkoły i jestem biedniejsza o 1200 złoty zostały jeszcze plecaki buty nie wiem skąd na to wszystko brać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
pospalismy do 9.10 😮
ale 2 razy w nocy wstawalam bo mnie mlody wolal, za 3 razem wsadzilam go do naszego lozka a bylo przed 5 i tak sobie spalismy
robie pranie i mysle co by tu dzis zrobic bo znow jestesmy sami ech, na dodatek moja mama i siorka wyjechaly

milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
A ja wczoraj bylam z Zuzka na szczepieniu 5-latka. Niesty obie raczki igla potraktowane bo nie bylo jednej szczepionki do picia tylko w postaci zastrzyku.
Ja sie bardziej denerwuje jak tam Kajka sobie poradzini niz to bylo z Zuzka.
Zuza jest bardziej rozwazna jakby doroslejsza byla. Kajka to na nic nie ma czadu niczego sie nie boi ale trudno ja zrozumiec jak mowi. Najgorzej ze zamiast "t" wymawia "h". Dzisiaj sie pytala sąsiadki pokazujac na pana ktory robil jej podjazd "to twój" 🙂
No i denenerwuje sie przed powrotem do pracy. Przez 3 lata wszelkie przrpisy sie pozmienialy procedury. Moga mnie przydzielic do kazdego urzedu w Watszawie a wczesniej tylko po mojej stronie Wisly. Zreszta tetaz nswet nie wiem gdzie przeniesli kadry. Musze sie dowiedziec ile wczesniej trzeba zlozyc podanie o przerwanie urlopu wychowawczego. Ciekawe czy gdzirs sprawdzaja czy dziecko chodzi do przedszkola a matka na wychowawczym. Z jednej strony chce uwolnic sie od babki a z drugiej martwie sie ze sobie nie poradze z obowiaKami, a jak dziewcxyny beda ciagle chorowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi ISkierko nie smutaj się dołączam do apelu 🙂

ja się czasem zastanawiam czy mnie ktoś w dupę porządnie nie powininen kopnąć
wczoraj lekki dołek a teraz chyba nie zasnę
jest w planie pierwsza sesja newborn
wszak kobieta będzie miała niebawem trzy tygodnie, ale w sumie dopiero teraz powinna się rodzić więc jest szansa na mega foty
ide szukać gadżetów 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niepelny mozna brac do konca wychowawczego? To i tak mam go do 30 grudnia. Taka praca i wynagrodzenie ze nawet sprzataczka wiecej zarabia i nie wysluchuje ciaglych pretensji. Mam mgr ale nic mi to nie daje bo mam beznadziejny charakter a poza tym zasiedzialam sie w domu i wlasciwie teraz znam sie tylko na dzieciach i babach z demencja. W domu opieki nie chcialbym pracowac.
Chyba udalo mi sie poprawic stosunki z Zuzka. Odpychala mnie bo byla zazdrosna o Kajke. Staram sie traktowac je rowno i teraz Zuzka sie do mnie przytula itp. Uwazalam ze jest starsza i mniej mnie potrzebuje ale sie mylilam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry,
ja wczoraj podjęłam ważną decyzję...
czas inwestować w siebie...
zapisuję się na dwa szkolenia weekendowe we wrześniu
i na roczny staż na zasadzie studiów podyplomowych,
a jak nie będą mogła znaleźć pracy na etacie, to
idę na kolejny staż z urzędu pracy...

dziecko wyfruwa z gniazda, więc koniec z tym matko - polkowaniem 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Moje plany to nie urodzić za wczesnie zeby macierzyński dostać 😜
Biore roczny i społecznego w firmie przynajmniej nie bedzie trzeba płacic 😉

No i jeszcze dokończyć prawko ale chwilowo przestuje w kasie. Za 2 tygodnie spłycie gotówka mam nadzieje przynajmniej 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia podlicz mnie ile ci jestem winna.
Jak kasa się pojawi mysle za 2 tygodnie to sie rozliczymy.
Monia mam nadzieje ze tobie uda mi sie wcześniej. Acha a ile ten kurier weźmie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spoko bogusia, zajmę siętym po weekendzie, bo mam jutro impreze konkret moi dziadkowie maja 60 lat po ślubie i organizujemy im impre w restauracji z tej okazji 🙂

wogole hejho
Majka dziis poszła z wielkim merci do przedszkola
jeju za chwile idziemy do innego szok
a z tym bilansem to mnie rozwaliłaś a jeszcze bardziej jak uswiadomiłam sobie że i z Pola pojde bo bedzie miec dwa lata

JoZo napisz co u Was, jak Gu i Po
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...