Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzieki Emi.
Ja to mam zawsze szczescie. Dzisiaj zostalam zaproszona na pon. na test wiedzy bo zglosilam sie do urzedu miasta do pracy ale niestety akurat pracuje. Nie moge sie zamienic bo juz dzisiaj o to prosilam a po za tym od poniedzialku bede samodzielnie pracowac a do nauki jest lepsza 1. Zmiana.
Z tego co obserwuje to naczelnikowa i kontrola to sa w porzadku babki ale wspolpracownice to wiekszosc eredna nic nie pomize a jeszcze noge podstawi.
Dzisiaj bylismy na egg z Zuzka ale nic tego bo nie usnela a lezec spokojnie tez nie chciala bo plakala. Caly czad cos mi w niej niegra. Zschowuje sie inaczej , jest smutna i coraz bardziej gruba. W dodatku nie dosc ze ja cos pogryzlo to i Kajka ma slady na reku.
Dzisiaj pani z przedszkola polamala Kajci okulary. Tak ja przytulala ze pekl zsusznik. Chciala nam zfinansowac naprawe sle raczej u optyka tego nie naprawia okulsry kosztowaly 470 zl. Nie bede brala kasy od pani bo ona strasznie sie przejela ze az szkoda mi jej sie zrobilo. Dodatkowo moj max powiedzisl jej " a tydzien temu wymienialismy szkla".
Jutro chyba pojade z nimi ido przedszkola i uspokoje babke ze przeciez nie zrobila tego specjalnie. Zkleilismy jakims super glu i jutro sprawdze czy trzyma klej.
Czeka mnie teraz 2 zmiana wiec bede widziala dziewczyny tylko godzine z samego rana bo wroce do domu po 22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
ja do Was zaglądam czytam wieczorami na telefonie ale pisać nie mam siły
zresztą ostatnie 3 tygodnie to tonalna masakra i coraz częściej się zastanawiam czy jak pojawia się jakieś słoneczko to nie mam już się martwić teraz w weekend będę wyrodna matką i pojadę na 3 dni sama żeby trochę odpocząć dzieciaki weźmie moja siostra na spółkę z tatą
muszę od tego wszystkiego uciec tym bardziej że zbliża się kolejna rocznica a i koniec roku więc w pracy będzie maraton
pomóżcie mi wymyślić jakieś zajęcia dodatkowe dla Areczka angielski, rytmika gimnastyka korekcyjna jest w przedszkolu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Humor mi sie poprawił bo wreszcie wczoraj przelew przyszedł. Ale pewnie znów trzeba bedzie z debetu korzystać jak się rachunki popłaci.
Jak to dobrze czasem pojeździć z kimś kto gorzej ode mnie prowadzi - chociaż jest minus prawie skończyliśmy pod ciężarówką 😮 Dobrze ze instruktor ma hamulce 😜

Przymrozek na dworze - obowiązkowo dzisiaj rajty na dupsko 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzisiaj tez mam jakis taki slabszy dzien
od rana zapierdalam

pelnie tysiac funkcji w firmie
chce gdzies na etat !
odwale co musze i pojde do domu :P

Lolka od powrotu z Przedszkola gra na laptopie lub tablecie
i tak na zmiane
jestem dzisiaj chujowym rodzicem

klapi za pare dni dostane karte
i moge isc na jakis fitness czy cos
musze sie gdzies odstresowac

z jak zmeczona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Ja dzisiaj caly czas w biegu. Bylam w 5 lidlach zeby kupic kozaki dla Zuzki. Kupilam jakies ale chyba za duze. Jeszcze nie przymierzalam jej bo gdy wrocilam z pracy to juz spala. Potem pojechalismy naprawic Kajki okulary ale za wymiane jednego zausznika chcieli 120 zl jak cale oprawki kosztowaly 300. No ale ma znajoma optyczka cos wykombinowac zeby szkla przelozyc do innych oprawek.
Ja odebralam swoje okulary. Fajne sa ale misze sie przyzwyczaic bo dziwnie sie przez nie patrzy.
W pracy jedna dziewczyna mnie tak uczy zebym sie niczego nie naucxyla wiec przejela mnie kontrolerka. Baba jedna mnie zjechala ze jej sie spieszy a ja zawolno ja obsluguje. Wszystko wpisywalam szybko tylko sprawdzalam kilka razy bo pracowalam na kasie, znaczkach tej kontrolerki wiec sie stresowalam zeby nie pomylic.wolalabym wrocic do starego urzedu ale tu mam lepszy dojazd. Wieczorem jechalam tylko 25 min.
I nie wiem co mam robic bo zuzka byla zawsze niejadkiem a teraz wyglada jak paczek. W przedszkolu nie moge kontrolowac ilosci jedzenia a w domu to babcia da bstonik lub bule a dziadek kupi kebaba albo mcdonalda to ciocia inne slodycze. Moja siostra nawet sie dzisiaj obrazila ze powiedzialam ze po co dala tyle paluszkow Zuzce. Najgorsze jest to ze nie mam w co ja ubrac bo albo zaciasne albowyglada jak balon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pamietacoe konkurs mój na fb jak prosiłam o głosy
także informuje głosów nie uzbierałam
ale jury doceniło moje kolorowe zdjęcia
wygrałam książkę
jestem mega HAPPY 🙂

do tego mam pierwszą kasę za sesje
i byc moze już plan na kolejną z racji ciązy
tylko ja chce mega malucha fotografować
a ona chyba nie jest zainteresowana tylko woli większego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pamietacoe konkurs mój na fb jak prosiłam o głosy
także informuje głosów nie uzbierałam
ale jury doceniło moje kolorowe zdjęcia
wygrałam książkę
jestem mega HAPPY 🙂

do tego mam pierwszą kasę za sesje
i byc moze już plan na kolejną z racji ciązy
tylko ja chce mega malucha fotografować
a ona chyba nie jest zainteresowana tylko woli większego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...