Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzieki agatka, tak mu wlasnie powiedzialam ze pewnie bylo przedpremierowo, wiesz my z pospolitego Rybca wiec u nas nie ma takich premier 😉

mam gangliona w nadgarstku od przeszlo 2 tyg boli mnie ręka coraz bardziej, jutro ide po skierowanie do chirurga i przy okazji do alergologa na testy 🤢

ja tam podpisalam akt ślubu i na razie mi dobrze, ale kto wie czy na wieki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde zasilacz od laptopa poszedl sie jebac wiec pisze przez fona. A ze nowy to nie ogarniam jeszcze :P Irysku ja bylam mega zaskoczona,ze udalo sie nam zalapac na przedpremierowy pokaz tym bardziej,ze sopotek moj tez do wielkich miast nie nalezy. Dobra lece dalej, masakra mi sie pisze przez fona :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
pozakupowo
udalismy mase kasy ale chlop mi sie ubral w koszulki i swetry
a ja kupilam sobie 3 t-shirty wiec nie narzekam ze nic nie mam, o i 2 biustonosze w esotiqu, w koncu mam porzadne i ładne 🙂
zaraz jade do apteki po opaske na nadgarstek bo niestety nie zalapalam sie do lekarza na to skierowanie i musze jakos przetrwac do wtorku, i musze jakos ustabilzowac moj nieszczesny nadgarstek moze mi sie ten ganglion wchlonie, bo jak nie to ide pod strzykawke bądź nóż 😮

klapi ganglion
moj jest jeszcze mały nie wyglada jak ten na zdj z prawej ale boli jak cholera 🥴bo to w srodku siedzi i mi naciska na nerwy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejko
humor dzisiaj dobry nawet 🙂
zakupy z banda dzieciakó zaliczone wiec spoko
maz na quadzie ja ograniam dom
bo juto mamy ksiedza na obiedzie,
musiało mu posmakować to się znwou na kolede wprosił
ale spoko, nie wkurza mnie to jakos na lzuie to wziełam

na Uniwersyteczie moja fotka została wyrózniona, wiec jestem mega mega zadowolona, srednio obliczajac, na 90 prac, znalazła sie w 5 wyróżniopnych, wiec jest super, oczywiście moja jazdą bedzie teraz akcja żeby na kolejnych wyzwaniach tez byc wyróżnioną
więc trzymajcie kciuki 🙂

w poniedziałek zdjecia Dj-ki do plakatów, masakra, pierwszy raz bede używać kilku lamp błsykowych, i pierwszy raz jakas dorosłą osoba przed obiektywem z makijazystka fryzjerką, wiec pełna pompa

Emi gratule podpisania 🙂

ja tez chce do kina, ale chyba to jakos się nie da narazie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...